Kako je crack kokain 40 dolarjev v Iranu?

thebean

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 26, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, jaz sem iz Irana. in pred približno 2 mesecema sem poskusil crack kokain, malo sem raziskoval in ugotovil. cena je smešna. na meji je približno 1 700 000 (40 $) rialov, v mestih pa ga lahko najdete za približno 2 500 000 (60 $) rialov. iskal sem veliko spletnih trgov in ta cena je prenizka. Prepričan sem, da krek tukaj ni čist. vendar imam nekaj vprašanj. ali je mogoče doma izdelati kokain? ali obstaja kakšna droga, kot je krek? v obliki kamna za vdihavanje. ali je mogoče kupiti čist krek za samo 40 dolarjev? kako lahko preverim čistost? ali poleg metamfetamina obstaja še kakšna druga alternativa kraku?
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
85
Points
28
Deals
1
Zakaj je crack kokain v Iranu tako poceni?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Koliko dobite? Če hočem, lahko kupim 7 dolarjev krekinga, če hočem, je to lahko 0,1 g. Brez vedenja, kolikšna je količina, nihče ne more reči, kje je poceni ali draga. Ali lahko naredite fotografijo? Crack je po mojih izkušnjah videti precej značilen.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
85
Points
28
Deals
1
Mislim, da je za en gram 40 ameriških dolarjev
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
To verjetno ni povezano s kokainom. Tudi v ZDA, da bi ga dovolj močno rezali, da bi ga lahko prodajali po tej ceni , ne bi tvoril skale. To je le moje mnenje, ki temelji na zelo malo informacijah. Če lahko dobite sliko, jo objavite
 

bigbadbear

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 1, 2023
Messages
21
Reaction score
9
Points
3
to je bil heroin krek ali stisnjen heroin
 

Idontcarethatmuch

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 17, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Bro, v tvoji kracki je shisha/meth^^
 
Top