Question Kako najbolje pridobiti določene kemikalije

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
470
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Nitrometan dobite iz goriva RC in DCM je na eBayu
 

gumarabic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
28
Reaction score
12
Points
3
DCM je prepovedan v Združenem kraljestvu
 
View previous replies…

gumarabic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
28
Reaction score
12
Points
3
Ni prepovedano, vendar potrebujete posebno dovoljenje ali podjetje, mislim, da je do prepovedi prišlo leta 2018? Morda, verjetno se motim. Prepovedana je bila zaradi enviromentalnih pomislekov glede ozračja, istočasno so prepovedali vse drugo, kot je žveplova kislina.

Brez licence ali podjetja za barvanje ne morete kupiti niti odstranjevalcev barve na osnovi DCM.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
A***** še vedno prodajajo, vendar zahtevajo izjavo za njegovo uporabo, v bistvu, če so vaši odgovori dovolj dobri, jih še vedno prodajajo navadnim ljudem, kot je Joe blogg's. Vendar pa so dobri odgovori predmet razprave in razlage podjetja, in če menijo, da je to utemeljen razlog za prodajo.
 

beherit

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
DCM je prepovedan tudi v Braziliji. Sranje je, da se v številnih sintezah uporablja DCM, vendar se ne navede alternativa zanj.
 

gumarabic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
28
Reaction score
12
Points
3
Destilirajte gorivo RC, ne boste dobili veliko, vendar je v primerjavi z njim poceni. To sem storil že velikokrat, najprej boste destilirali azeatrop metanola/nitrometana pri približno 60-70 °C, ko temperatura doseže 100 °C, pa boste začeli destilirati čisti nitro. Prepričajte se, da uporabljate kolono Vigreux.

Za DCM naročite pri constantylious777. On vam bo poslal iz Poljske zelo poceni
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Goriva za RC kot 16 do 20 % iz večine krajev, vendar sem dobil podjetje, ki prodaja gorivo za RC čolne. To je 60-odstotni nitro, 5 litrov pa stane skoraj 200 funtov!!! Toda tako sem do zdaj dobil nitro, dolgotrajne večkratne destilacije goriva za RC.
Najslabše je, da iz 1 litra 20-odstotnega nitra dobiš morda 120 ml, če si dober, vendar je gostota vedno takšna, da veš, da azeotrop z metanolom še vedno onesnažuje tvoj nitro.
 
View previous replies…

gumarabic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
28
Reaction score
12
Points
3
Ali bi rekli, da pri koloni vigreux še vedno prihaja do kontaminacije?
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Žal se moram temu smejati, ker sovražim azeotrope, da, 100 % dobiš kontaminacijo. Dejstvo, da metanol in nitrometan sploh tvorita enega, bi vam moralo to povedati, tudi molekularnih sit ni mogoče uporabiti za odstranitev preostalega % metanola, in verjemite mi, da sem poskušal.

Morda se boste približali, če boste dobili 2 m visoko kolono in jo teden dni večkrat destilirali, vendar jo stehtajte na tehtnici v gradacijskem valju. Nikoli ne boste dosegli gostote čistega nitra.

Oprostite, če je to slaba novica, dobra novica je, da je metanol 99,9 % časa manjša nevšečnost. Torej, samo približajte se gostoti, kolikor se le da, in še vedno je uporaben nitro!
 

gumarabic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
28
Reaction score
12
Points
3
Za moje namene metanol ni problem, ali poznate kakšne situacije, v katerih je to problem, razen stehiometrije?
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Da, res samo eno, in sicer pri fermentaciji biomase za proizvodnjo etanola za uživanje. 15 ml je dovolj, da oslepite in umrete, zato me pri metanolu res skrbi le to. Morda bo kdo z več znanja komentiral in navedel še kakšen primer?
 

gumarabic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
28
Reaction score
12
Points
3
Moral bi biti bolj natančen, mislim, kje onesnaženje nitrometana z metanolom postane problem pri reakcijah, za katere bi uporabili nitro.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Tega nisem izvajal, zato ne morem dokazati, da deluje, vendar se po mojem branju zdi, da deluje. N-metilacetamid lahko naročite tam, kjer se naročajo kemikalije, tuje dražbene strani so dobre, in ga hidrolizirajte s kislino ali bazo, menda v ocetno kislino in metilamin. Deluje enako kot izdelava metilamina iz N-metilformamida.

Morda boste želeli razmisliti o iskanju nadomestne kemikalije ali naročanju dcm prek črnega trga. Eter velikokrat deluje, vendar ima svoje težave, zaradi katerih je potrebna dodatna previdnost.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Imam staro univerzitetno knjigo o organski kemiji, ki mi jo je podaril ukinjeni kemijski oddelek na fakulteti, ki sem jo obiskoval. To je priročnik za izdelavo vsega.
Metoda zahteva monokloroocetno kislino, natrijev nitrit in natrijev karbonat, kar je podrobno razložil G. Patton v neki temi tukaj.
Obstaja še nekaj drugih metod, vendar bi bilo lažje kupiti.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Lahko si predstavljam, da je te mogoče kupiti le v Združenem kraljestvu na podlagi dokazila o komercialni licenci.
Na Ebayu se prodaja veliko nitroetana/nitrometana, vendar veliko prodajalcev zahteva neko obliko dokazila.

Mislim, da bi bilo to enostavno ponarediti, lahko poskusite najti registrske številke podjetij, ki bi lahko imela kaj opraviti s kakršnim koli primerom uporabe te kemikalije, vendar niso prisotna na spletu, tako da je težko najti stike. Te številke lahko najdete na več spletiščih, gotovo obstajajo nacionalna spletišča za podjetja iz Združenega kraljestva, zagotovo pa tudi spletišča za EU za vsa registrirana podjetja v EU. To bi poskusil samo pri naročilu na naslov, ki ga ni mogoče povezati z mano

Druga možnost je Nemčija, Poljska ali Kitajska. V vsaki od teh držav je veliko prodajalcev, ki vam lahko pošljejo te kemikalije in ki so jih morda pripravljeni ponovno označiti.
Pravkar sem poslal približno 30 škatel, ki vsebujejo 1x20L zabojnik v vsaki škatli z metanolom, etanolom, metilaminom in podobnimi tekočimi kemikalijami. Enostavno sem jih označil kot čistila in vse so šle iz Poljske prek Nemčije v Belgijo.

Ker prevoz tega blaga v smislu logističnega prenosa iz države v državo ni nezakonit, ampak je le omejen, bi vam to lahko dalo še eno možnost.
To lahko storite na klasičen način in ga kupite v državi, kot je Poljska, od podjetja, ki vam ne bo postavljalo vprašanj, pridobite uradne izvozne/uvozne dokumente in ga pošljete z uradnim kurirjem..obstaja tudi veliko zasebnih kurirjev, ki so aktivni na Ebayu in vozijo tedensko iz Poljske nazaj v Združeno kraljestvo in obratno, če najdete enega, ki ima še kapacitete v svojem tovornjaku, lahko rezervirate prostor precej poceni, običajno postavljajo tudi manj vprašanj.
V tem primeru bi uporabil ukradene ali lažne podatke o podjetju za kurirja ter naslov, ki se zdi kopirat, vendar ga ni mogoče povezati z mano.

Upam, da bo to pomagalo :)
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Vse to žal v Združenem kraljestvu zelo drži, metode, ki ste jih opisali, pa so načini, kako se tem vprašanjem izogniti. 100 %.

Alternativni način je uporaba sintez, ki izpuščajo nitracijo, vendar se nekateri, kot je proizvodnja DOM, meskalina, stirena ne bodo nitrirali pod čisto voljo in odločnostjo kemika iz podzemlja. Vendar pa jemljejo te prepovedane predhodnike in kemikalije, ki jih je težko pridobiti, in samo posedovanje le-teh je enako slabo kot pregon za spojine, ki jih radi izdelujemo! In prav tako kot to, da so metode, ki jih opisujete, predmet istega B.S prek zakonov o goljufiji itd, ker če je nekdo pripravljen pridobiti obtožbo zaradi posedovanja teh kemikalij. Potem dve obtožbi in za*****a kazen ne bosta odvrnili najbolj odločnih kemikov v podzemlju.

Zavestno preoznačevanje snovi je prav tako slabo kot goljufivi dokumenti in dovoljenja, pri čemer mi je bilo rečeno, da sodnika nič ne razjezi bolj kot obramba z nevednostjo!

Še vedno so dobre informacije in/ali ideje o tem, kako ljudje pridobivajo te kemikalije, samo želim si, da bi bilo to malo bolj liberalno početje v življenju, danes sem v trgovinah gledal na sredstva za odmašitev nosu. Nobena trgovina ne prodaja psevdofedrina ali etedrina v nobenem od teh zdravil, to je v Združenem kraljestvu, kjer metamfetaminski smrdeči ne obstajajo.
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Obstaja razlika med tem, ali je kemikalija prepovedana ali dejansko le omejena za uporabo zunaj komercialnega sveta.
Pri nitroetanu ali nitrometanu, ki je na splošno pomembna kemikalija, si ne morem predstavljati, da bi bil samo prepovedan.

Zagotovo obstaja način, kako ga obiti in ga zakonito uvoziti.
 

zagar

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 3, 2023
Messages
2
Reaction score
9
Points
3
Za vas lahko dobim psevdoefedrin, vendar s podaljšanim sproščanjem, v njem pa je tudi levoketrizin, vendar mi morate v zameno pokazati, kako iz teh tablet pridobiti psevdoefedrin.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Gospod GonzoPsevdoefedrin vam lahko priskrbim, vendar s podaljšanim sproščanjem in v njem je tudi levoketrizin, vendar mi morate v zameno pokazati, kako iz teh tablet pridobiti psevdoefedrin.

Mate Omenil sem samo pomanjkanje psevdoefedrina, ker me je zanimalo, kako se je razblinil na te tukaj v Združenem kraljestvu! In če ne moreš pridobiti sestavine iz tablete, potem bi bilo nadaljevanje poskusa pretvorbe omenjene spojine v drugo zapravljanje časa in nevarno, da ne omenjam, da je neodgovorno od mene, da to povem osebi, ki očitno nima znanja, da bi se igrala s kemijo.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
43
Points
28
Ali so te kemikalije poslane iz Združenega kraljestva 🇬🇧 v evropski namembni kraj ali "drop shipped" znotraj meja EU ... S Poljsko kot začetno točko ?
 
Top