Pomoč pri ekstrakciji psevdoefedrina 30 mg

OxycodoneHCL

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 16, 2024
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Potrebujem pomoč pri ekstrakciji 30 mg psevdoefedrina iz 200 mg kombiniranih tablet z ibuprofenom, moja blagovna znamka tablet se imenuje momenxsim, potrebujem pomoč pri tem!
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
124
Reaction score
33
Points
28
Zdravilo, ki ste ga opisali, je preveč nejasno, da bi natančno opisalo težavo, 200 miligramov ibuprofena in 30 miligramov PSE. Katere so še druge sestavine polnila? Ali gre za tablete ali tablete ali tekočine? Ali vsebuje zdravila, ki preprečujejo ekstrakcijo PSE?
 

OxycodoneHCL

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 16, 2024
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Moja slaba 😭 so naslednje neaktivne sestavine jedro tablete mikrokristalna celuloza kalcijev hidrogenfosfat brezvodni natrijev kroskarmelozni škrob koruzni škrob silicijev dioksid, koloidni brezvodni magnezijev stearat prevleka tablete hipromeloza makrogol 400 talk titanov dioksid (E171) rumeni železov oksid (E172)
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Neaktivne besede so bolj ali manj nepomembne - preprosto se bomo znebili celotne zmešnjave! Za ekstrakcijo psevdooblik lahko uporabite metanol ali IPA. To bo s seboj prineslo ibuprofen, ki bo predstavljal večino tistega, kar bo ostalo po filtriranju in izparevanju vaših ekstrakcij. Vse, kar moramo zdaj storiti, je preprosta ekstrakcija s hladno vodo. Ste že kdaj pripravili sok iz kodeina ali vicodina? Ista ideja...
Vzamemo vse in raztopimo v hladni vodi - poskusite ne porabiti toliko ali ravno prav veliko, ker boste morali pustiti, da se posuši, ali pa ga boste morali zmanjšati, odvisno od tega, kaj nameravate z njim početi naprej. Vsekakor jo raztopite v hladni vodi in jo položite v zamrzovalnik. Po približno 30 minutah, ko bo hladno, kolikor bo, in bo vse trdno padlo na dno, lahko raztopino odlijete in filtrirate - ločite ibuprofen od vode/pseudoraztopine. Pustite, da se posuši, ali pa nadaljujte s kuhanjem ...

Bodite previdni,
o7
 

OxycodoneHCL

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 16, 2024
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Ko pravite, da je vse trdno, mislite, da bo psevdoefedrin izpadel, ibuprofen pa bo ostal raztopljen?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Ne, psevdo bo razpadel v alkoholu skupaj z nekaterimi drugimi stvarmi, večinoma z ibuprofenom. Najprej ga lahko ohladimo in večino dekantiramo. Nato filtriramo, malo speremo trdne snovi, da odstranimo vse, kar je morda ostalo, in se nato znebimo trdnih snovi. Prefiltrirana alkoholna raztopina, v kateri je naš psevdo. Glede na to, kako dobro smo filtrirali, lahko alkohol samo izpareva, če pa je bolj moten, ga za nekaj časa postavimo v zamrzovalnik (spet?) in morebitni ibuprofen se bo zbral na dnu. Poskusite filtrirati z bombažem v vratu lijaka namesto s kavnim(-i) filtrom(-i). Gravitacijski filter z bombažem filtrira zelo dobro, le da traja nekaj časa.
 
Top