POMOČ IN SVETOVANJE

PandaPanda111

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Iščem najboljši način za izpisovanje izrezov iz met. Prvič sem na tem odličnem forumu, zato prosim za opravičilo za morebitne nepravilne besedne zveze. Trenutno mi ni mogoče proizvesti lastnega izdelka, zato sem prisiljen dobiti, kar lahko. Imam sredstva za nakup, vendar izdelek ni razreda A. Najprej sem sumil, da je rezano meso MSN, vendar menim, da imam opravka z drugimi snovmi. Moj glavni cilj je imeti kakovosten izdelek. Pogledal sem in raziskal in razen pranja z acetonom in celo z uporabo konvekcijske pečice za odstranitev omenjenih onesnaževalcev ne delujeta zares. Izpral sem 5 unč in izgubil precej izdelka; ostalo mi je 2 unči. Menim, da je tudi po pranju rez tako daleč v omenjenem izdelku, da ga je nemogoče popolnoma odstraniti. Še vedno je bil izdelek šibek, povzroča glavobole in bolečine v sklepih. Sliši se kot MSN da, vendar resnično verjamem, da je narezan z nečim drugim. Kakršne koli ideje o tem, kaj bi to lahko bilo in kako odpraviti. Novi triki ali ideje bi bili odlični. Kupil sem izdelek iz več različnih virov, vendar se zdi, da so vsi onesnaženi. Tu sem omejen in bi bil hvaležen za vsak nasvet. Z veseljem bi izdelal svoj izdelek, vendar ne verjamem, da lahko zdaj dosežem vse potrebne elemente za dokončanje teh mojih sanj. Zato mi je preostalo, da pripravim ta načrt, da bi s tem, kar je na voljo, naredil najboljše, kar lahko. Vsak nasvet bi bil zelo hvaležen.
Hvala.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,813
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni. Kako poimenujete MSN? Ali lahko razložite?
 

PandaPanda111

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
MSN je kratica za metilsulfonilmetan. Pri nas se prodaja kot vitaminski dodatek. Uporabljajo ga tudi za živali. Ko snov segrevamo, se spremeni v popoln kristal, ki je videti enako kot led. Skoraj nemogoče ga je prepoznati, razen če ga kadite in zdi se, da ga tako prepoznajo. Za moje IV ali uporabnike, ki smrkajo, običajno ne morejo okusiti ali opaziti razlike, le da je izdelek šibek in je zagotovo z nečim narezan. Vendar verjamem, da je mogoče, da gre za kakšno drugo vrsto nove rezine, ki se uporablja, in zanima me, ali obstaja postopek, ki bi ga lahko uporabil za prepoznavanje snovi, in kako jo odstraniti. Ne verjamem, da je v tem trenutku mogoče, da bi ga naredil sam. Preverjam stvari, vendar sem utrujen od ukvarjanja s tem problemom in zelo sem vesel, da imam končno nekoga inteligentnega in na tej ravni, ki ga lahko vprašam. Cenim in bom prisluhnil vsem vašim povratnim informacijam.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,048
Points
93
Morda gre za izopropilbenzilamin? Zdaj je pogostejše rezanje
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Pozdravljeni,

MSN lahko odstranite s hladnim acetonom.
 

Navarroalfredo007

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Pozdravljeni, pred 7 leti sem uporabil alkohol za prečiščevanje meta , raztopil ves izdelek IN uporabil nekaj takega
IoXbDAfMV7
IoXbDAfMV7
in naslednji dan sem v posodi našel metamfetamin in rez na straneh posode, vendar sem se v tem trenutku odvadil tega materiala in stvari so se spremenile.
 
Top