Question Ali je kdo uspešno kupil predhodnike s kitajskih spletnih strani na čistem spletu?

purple_rain

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Če je tako, na kateri spletni strani in ali je veliko kitajskih dobaviteljev kemikalij pripravljenih napačno označiti svoje izdelke, da bi se izognili carini? Natančneje, potrebujem jodovo kislino in rdeči P, vendar se bojim, da bodo opazili rdeči prah v embalaži in ugotovili, da gre za rdeči P in ne za karkoli, kar je kitajski dobavitelj napačno označil, ter mi nakopali vrata, še preden bom karkoli naredil.
 

scoobiedoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 14, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Pred kratkim sem imel smolo s podjetjem Shanghai JOA Yunao Biotechnology Co. Izgledajo in zvenijo dobro, vendar so sranje. Iščite naprej, saj je veliko pravih dobaviteljev.
 

purple_rain

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Ali je bolje/lažje kupiti pri kitajskem dobavitelju na čistem spletu ali tukaj prek sistema escrow? Vendar nimam izkušenj s kriptovalutami
 

Joyce-JH

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 25, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Običajno stranke izberejo kriptovaluto (Bitcoin, USDT, XMR) z varnostjo in zasebnostjo, Escrow tudi ok, če je potrebno.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Made in china ima nekaj pravih stvari, samo ne bi uporabljal novih podjetij
 

AnnieGalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 19, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Deals
1
Ste dobri pri nakupu, naše podjetje se je pridružilo Made in China, zagotavlja plačilo z BTC, USDT, XMR, ETH, Wechat, Alipay, bančno nakazilo itd , tukaj podpira tudi escrow.

Večino kemikalij je mogoče poslati v 24 urah.
 

tablet press

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 3, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Kitajska ima najslabšo službo coustmerja, ne trudite se, da bi vprašali podrobna navodila za kar koli, in povedali vam bodo, da lahko dobijo katero koli stvar na meji coustmes na tistem koncu, kar je zapleten del. Lahko jo dobijo ven, vendar je njen odhod popolnoma drugačen scenarij. vsi kitajski izdelki dobijo dodatno plast inšpekcije zaradi vsega nezakonitega sranja, ki ga prodajajo.. heres ena država, ki je popolnoma pod radarjem in to je INDIJA in tam verjetno cenejši in govorijo angleško in imajo veliko coustmer storitev in bi lahko bil cenejši sem ugotovil, da lahko dobijo več stvari kot Kitajska DM me, če iščete nekaj posebej ill pogledati v to za vas
 
  • Wow
Reactions: vis

tablet press

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 3, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Made in china compamy sucks bodo prodali, vendar nič mimo tega sploh najslabše podjetje sploh ne bodo pomagali, ko jim boste plačali sploh in kaj je noro je, da sem dobil 1 agenta, da reval zasebni usa coustmers naslov in telefonsko številko, da bi mi lahko pomagali z mojimi težavami prisegam, da je fant rekel, pokličite te fante, da bi lahko pomagali in mi povedal, kaj so kupili serously..they dont care what happends after the fact there in china
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Zakaj bi jih to skrbelo? Prodajajo kemikalijo, ki se verjetno uporablja le za izdelavo prepovedanih snovi.

To je sivi/črni trg, nič več in nič manj.

Kupili boste ali pa ne boste kupili. To je vse, kar jih ali kogar koli drugega zanima na sivem/črnem trgu.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
446
Reaction score
681
Points
93
Niso vsi kitajski dobavitelji slabi, za zaščito svojih nakupov uporabite storitev Escrow, ki vam zagotavlja vračilo denarja ali prejem tovora.

Indija je dobra možnost, vendar imajo zelo malo delovnih mest in težje izvozne pogoje. Indijci so počasnejši in včasih naredijo več grobih napak pri pošiljanju blaga. Kitajski dobavitelji imajo več izkušenj na trgu.
 

tablet press

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 3, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
ture samo zagotavljanje moje osebne izkušnje in ne pozabite, da ne morete poslati izdelkov nazaj opsec in stroške pošiljanja, ko ga dobite, ste obtičali z njim be catious
 
Top