Question Tajni laboratorij za A-Oil v Belgiji.

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
39
Points
18
Pozdravljeni,

sem iz Belgije in imam stabilen vir apaana in želim začeti z apaanom do bmk do A - olja in metamfetamina edini problem je, da potrebujem partnerja s prostorom za laboratorij in denarjem, da me investira lahko dobim tudi kokainske liste v razsutem stanju, tako da lahko naredimo tudi kokain iz ribje lupine!
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
39
Points
18
Živim v appartementu potrebujem partnerja, da bi imela prostor, kjer bi lahko vse počela...
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Uporabljajte kuhinjski prostor. Poskrbite za zadostno prezračevanje in ne pozabite po končanem delu pospraviti ali pa kupite šotor za gojenje in delajte v šotoru za gojenje.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Lep 8-palčni ventilatorski ogljikov filter bi moral biti dober za uporabo
 

gringo0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 25, 2023
Messages
11
Reaction score
11
Points
3
Za proizvodnjo enega samega kilograma kokainskega HCI potrebujete približno 500 kilogramov listov koke... Medtem ko so listi koke v Evropi nezakoniti za uvoz iz Južne Afrike, je to nesmiselno in zaradi tega tega tega nihče ne počne...
 

gringo0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 25, 2023
Messages
11
Reaction score
11
Points
3
Drugič, liste koke je treba po žetvi čim prej predelati, zaradi oksidacije listov koke in izgube alkalne moči ter številnih drugih razlogov, zakaj je to delo namenjeno le za Andsko gorovje v SA
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
39
Points
18
Vem, da sem se rodil v Peruju in da sem profesionalni tehno didžej, producent in umetnik, zato imam dostop do zasebnega letala ...
 
View previous replies…

peaks

See my products
Seller
Language
🇳🇱
Joined
Mar 7, 2024
Messages
38
Reaction score
53
Points
18
Deals
65
Prijatelj, prosim, ne morem več. Ste prvovrstni lažnivec, prek tega foruma sem kot prodajalec spoznal veliko dobrih ljudi. Ne uničuj tega spletnega mesta s svojimi neumnostmi. Prišel sem vas osebno obiskati in vam celo dal priložnost, tako da sem vam dal liter olja. Minilo je že leto dni in ti se preprosto ne odzivaš na moje objave. In še vedno nisi plačal. Ali bereš, kar pišeš. Živiš v bednem majhnem stanovanju, a si vrhunski didžej in imaš dostop do zasebnih letal. Še enkrat, ne uničuj te strani za resne ljudi. Najprej začni plačevati svoj dolg do mene. Hvala.
 

YenaneY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 8, 2024
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Bro, pravite, da imate zasebno letalo, torej denar za plačilo vzdrževanja in goriva, nimate pa denarja za nakup dovolj velikega appartementa za izdelavo sintez in celo potrebujete nekoga, ki bi investiral v vas, to je tako očitna in smešna laž.

In tudi če ne bi bila, je zamisel, da bi leteli z lističi v Evropo, da bi tu naredili ekstrakcijo in druge stvari, ekonomsko gledano slaba, saj bi bila neposredna dostava že ekstrahiranega kokaina, ki ima zato manjšo maso, veliko cenejša. Še posebej zato, ker so tu stroški za potreben material in tako naprej veliko višji iz dveh glavnih razlogov: Če kupiš od drugod, je treba plačati dostavo in podobno, saj je to posledica dveh razlogov: 1. nimaš množične proizvodnje kot v kartelih in 2. samo evropskih cen ali če kupiš od drugod, je treba plačati dostavo in podobno.
 

gringo0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 25, 2023
Messages
11
Reaction score
11
Points
3
Torej nameravate v svoje zasebno letalo spraviti nekaj ton kokinih listov? :)
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
39
Points
18
To ni moj reaktor, ki ga lahko najamete, in nočem poslovati s karteli, rad imam svojo glavo in lahko bi najel hišo ali kaj podobnega, vendar bi bilo to na moje ime, kar ne pride v poštev, in nikoli nisem nikogar prosil, da bi vložil sir
 
Top