Question Ali lahko kdo pomaga pri iskanju kemikalij za tisk

jimmycrackedcornagain

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Poskušamo stisniti xanax, adderal in oksi. Radi bi plačali za pomoč pri pridobivanju glavnih potrebnih kemikalij. Razumem, da bi z dovolj raziskovanja lahko našel, kar iščem, vendar bi raje samo plačal, da se to opravi in ta korak zaključi. Sem precej zaposlena oseba in cenim pomoč. Plačal bom v xmr. Samo želim se izogniti prevaram in uporabnikom s slabimi nameni in verjamem, da lahko plačilo za informacije privede do hitrejših in bolj zaupanja vrednih rezultatov. Hvala.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1

jimmycrackedcornagain

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Bolj kot to bi potreboval pomoč pri iskanju aktivne sestavine za vsako navedeno tableto. Poskusil sem s tukaj najbolj priljubljenim načinom prcuringa sestavin, vendar brez uspeha. Zahvaljujem se vam, da ste si vzeli čas za moje popotovanje. Za vašo pomoč in storitve lahko zagotovim ustrezno nadomestilo.
 

The_Maker_Exist

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 17, 2023
Messages
16
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Sem The Maker. možno je, da vam lahko pomagam, ker trenutno delam na podobnem projektu. Sestavine, porcije in materiali so zlahka na voljo, vendar formule ni tako enostavno izračunati. Obstaja patent za blagovno znamko in formulacijo Adderall, ki se lahko farmakološko pravilno sestavi le tam, kjer je najbolj podobna, ker ni mogoče dobiti porcij, samo razumeti jo morate, lahko mi pošljete sporočilo in morda si lahko delimo zapiske.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
302
Points
63
Kaj mislite s pojmom glavne kemikalije?

Glavne kemikalije so aktivne sestavine. Druge so pomožne snovi.

Ali pa za sintezo glavnih kemikalij potrebujete predhodne sestavine?

Potrebujem več informacij o tem, kaj zdaj počnete in kakšne rezultate pričakujete.
 

jimmycrackedcornagain

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Opravičujem se, začel sem bolj tako, da sem želel aktivno sestavino, vendar vidim, da bom morda imel težave pri tem za izdelke, kot so replike M30 ali replike adderalla. Zdaj sem bolj nagnjen k temu, da prosim za pomoč pri pripravi predhodnikov za sintezo glavne sestavine. Potrebujem pomoč pri postopku ustvarjanja tablet in sem prebral. Želel bi podrobno razlago o ustvarjanju tablete, formuli, razmerju za barvilo in prevleko ter kateri način sinteze bi bil najplodnejši za ustvarjanje anfetemina za adderall in različnih drugih tablet. Rad bi nekoga, ki ga ne moti, da si vzame čas in se z mano sprehodi po tej poti, in z veseljem bi nekomu plačal, da si vzame čas za to.
 

The_Maker_Exist

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 17, 2023
Messages
16
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Ne aktivne sestavine je mogoče zlahka kupiti, prav tako tudi neaktivne sestavine, kot sta laktitol in natrijev saharin, pri katerih potrebujete pomoč pri odmerjanju. Prav tako kot materiale za fizično izdelavo tablet. Potrebujete mešalnik, stroj za stiskanje tablet, napravo za paniranje, pnevmatski razpršilec in ustvariti boste morali polimerno mešanico za prevleko tablet. Težavna dela bosta spreminjanje barvil v stroju za izdelavo različnih tablet in nanašanje prave plasti premaza na tablete. Projekt je vreden od 1.200 do 1.500 dolarjev, vendar je to darilo, ki se še naprej podarja. Kaj počnem in kaj upam, da bom dosegel, je trenutno malo zaupno in nimamo nobene zgodovine, ki bi govorila o tem. Vendar sem zakonit, sem le eden od mnogih pravih Heisenburžanov.
 

jimmycrackedcornagain

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Zahvaljujemo se vam. Predvideval sem, da bo eden najzahtevnejših korakov pravilno merjenje in mešanje barvil, da bi dobili barvo, podobno farmacevtski. Ali ste imeli kakšne težave pri zagotavljanju aktivnih sestavin? Vidim, da je nekatere aktivne sestavine lažje dobiti, na primer aktivno sestavino za benzo, tj. xanax, v primerjavi z aktivno sestavino za opiate, tj. Mbox m30. Domnevam, da je to posledica tega, da so nekateri predmeti na Kitajskem popolnoma prepovedani. Imam težave pri zagotavljanju aktivnih sestavin za slednje. Ali bi aktivna sestavina v kombinaciji z vezivom, na primer firmapress, delovala? Imam težave pri iskanju aktivne sestavine amfetamina, ki je na voljo, ne da bi potreboval neko obliko dokumentacije s Kitajske ali iz držav.
 

The_Maker_Exist

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 17, 2023
Messages
16
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Oprostite, Marvine Popcorn Na vaš komentar sem odgovoril, kot da ste mi zastavili vprašanje. To je le moje izobraženo in izkušeno mnenje.
 

The_Maker_Exist

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 17, 2023
Messages
16
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Opravičujem se za pozen odgovor, vendar trenutno delam na istem projektu. Če bi želeli izmenjati stike, z mano ni težav.
 

sammyseaa

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Rad bi samo povedal, da so tvoji odgovori zelo inteligentni, moj prijatelj, tudi mene enako zanima to področje. Ali te moti, če dodam?
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
LFA Tablete za stiskanje

(Firma press)
 

Attachments

  • UrOuVdMgyH.jpg
    UrOuVdMgyH.jpg
    172 KB · Views: 127

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
17
Points
8
Podjetje Press & aktivne sestavine morate temeljito premešati skupaj.
Nato prašek ustrezno posušite in takoj stisnite, sicer se bodo kemikalije začele ločevati, nato pa boste na tabletah dobili bele pike.
 
Top