Question Ožgana mimoza hostilis

Gauss

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 8, 2023
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Hej, fantje
Pravkar sem kuhala svojo prvo serijo dmt v ekstrakciji AB in kot se spodobi, sem pretiravala z vodo, zato sem prekuhala skoraj 1,5 l. Pri tem sem ob straneh zažgal precej mimoz, tudi aktivna juha je videti malo črna. Ali sem zajebal celotno serijo? Ali pa to pomeni, da ne morem pridobiti dmt iz zataknjene mimozine v loncu?

Informacije o kuhanju:
voda 2L
kis (9 %) 150 ml
mimoza hostilis 250g

Uporabiti nameravam 100 g NaOH

je kaj narobe z mojim kuhanjem?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Hmmm 🤔 Mislim, da 150 ml 9-odstotnega kisa ni dovolj kisline, da bi ekstrakcija delovala. Imate lakmusov papir ali pH meter? Če ne, se ustavite. Precej prepričan sem, da potrebujete za veliko več kisline, da bi iz materiala ekstrahirali DMT. Imate natrijev hidroksid, zakaj niste vzeli enako močne kisline? V preteklosti sem za to uporabljal muriatno kislino, 28-odstotno klorovodikovo kislino. To je že več let, toda ali ni kislost pH 2 in nato bazičnost vsaj pH 12?
 

Gauss

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 8, 2023
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Moj tek A/ B pravi pH 4 kislost in 13 bazičnost
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Ja, izgleda, da ste ga uničili temperatura izhlapevanja baze je videti, da je približno 150f. Voda vre pri 212f. Temperatura izhlapevanja kisle soli je veliko višja, vendar niste uporabili dovolj kisline, da bi jo ustvarili. Koliko denarja ste zapravili? Kako to, da niste opravili 29 minut raziskave? Pišem raziskovalno nalogo o tem, zakaj ljudje zapravljajo denar, ali lahko opravim intervju z vami?
 

Gauss

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 8, 2023
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Osnove nisem dodala, dokler nisem juhe prenesla v kozarec
 

Gauss

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 8, 2023
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Kaj ste mislili s tem ?
 

Gauss

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 8, 2023
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, upal sem, da so bili moji izračuni pravilni, saj je 9 % ocetne kisline enako 1,5 M, tako da imam 0.. saj bi 2 L dala hipotetični pH malo pod 3. Morda sem kaj naredil narobe. Prav tako sem videl, da ljudje uporabljajo veliko manj. Ali ste prepričani, da bi dmt izhlapela skozi vodo?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
DMT ne bi izhlapeval, ne. Imate 0 kaj? Povejte mi več o tem 9-odstotnem kisu, destilirani kis je v trgovini z živili razredčen na 5 %. Tako kot vsak drug kis. FDA dovoljuje le do 8 % ocetne kisline v kisu.
pH 10 % ocetne kisline je 2,88 %, pri čemer ste zgrešili številke. 10 % kisle kisline je 0,1 mol % in ne 1 mol %. Ledena ocetna kislina je 100 % kislina.
150ml 2,88ph +2000ml 7ph=...6,7 pH
pH vašega polarnega topila je 6,71xx
Kar zadeva pH, ki ga želite doseči pri A/B, je nn-dmt zelo prizanesljiv. Pri drugih alkaloidih je pH za 0,5 nižji na kisli strani in višji na bazični strani. Ne morem si predstavljati razloga, zakaj ne bi bilo linearno, npr. 2 in 12, 3 in 11, 4 in 10. Nevtralizacijski ekvivalenti.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Ne dovolite mi, da vas ustavim pri nadaljevanju. Drevesno lubje je daleč najdražja stvar. Priskrbite si nekaj prave kisline. Pa tiste lakmusove papirčke za 0,88 dolarja in nadaljuj DMT je težka molekula. Lahko jo prižgeš s plamenom naravnost na njo, pa se izhlapi v nedotaknjenem stanju. Mnoge droge se razgradijo, preden se uparijo... tvoja mama ima verjetno pod umivalnikom nekaj čistila za odtoke. To bo šlo. Vzemite glavo zelja, da preverite pH nihče vam ne more preprečiti, da bi zapustili svoje telo. 👽👽😉😉
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Videl sem že druga navodila, v katerih se DMT ekstrahira samo z bazo in topilom, kot je Nafta, vendar brez kisline ...?
 
Top