Pozornost za administratorje

Neo

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Da bomo vaše spletno mesto z domeno .torify.net jemali resno, morate odstraniti javo. Če želite, da se vašemu spletnemu mestu pridruži še več ljudi, če želite, da se izmenjujejo neskončne količine informacij, je čas, da odjebate javo. Resno, ali je z vami kaj narobe ali ste agencija za pregon? Spletna stran, kot je ta, mora delovati na popolnoma varni varnosti brskalnika tor, nastavljeni na polno, če pričakujete lepo velik pretok informacij in uporabniških imen od izkušenih. Do takrat vsem, ki uporabljajo to spletno stran....Svetujem vam, da se držite stran od nje. Kar zadeva tega dobavitelja "constantylous" ali nekaj v tej smeri, tega dobavitelja sem videl samo omenjenega na tej spletni strani. Odstranite spletno mesto clearnet in se odločite samo za .torify.net. To je moj reccomendation, Mislim, da boste imeli več uspeha z rastjo tega foruma.

Zagotovite zaupanje in varno platformo za razpravo v skupnosti, potem boste imeli ljudi, ki vam bodo ponudili usluge. Poskusite in si oglejte, kakšne "sledilce" boste na koncu imeli.
 
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,743
Points
113
Deals
666
Vsakdo lahko izklopi JS in v celoti uporablja forum. Da, morda to ne bo tako priročno kot z JS. Vendar pa forum kljub temu zelo dobro deluje tudi brez JS.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Za registracijo JS je potrebno. Brez njega vam ne bo uspelo capchta.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,743
Points
113
Deals
666
Razmislili bomo o tem, s čim bi lahko zamenjali captcha.
 

Morpheus

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Umirite se, Neo. Morphmutha*****ineus v buildinnnn.

Yo yo, get this. get this. ye. Ill get back to you later with some gud ideas later tn they will be propa. will be siik trust, propa.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
446
Reaction score
680
Points
93
Želimo razbliniti vaše pomisleke glede uporabe JavaScripta na našem forumu.
Forum je popolnoma zaščiten pred napadi XSS. Nihče ne bo mogel ukrasti vaše seje in vstopiti v naš forum z uporabo vaših podatkov.
V spletu je razširjeno tudi prepričanje, da lahko z uporabo JavaScripta zbirate podatke, kot so ločljivost monitorja, velikost pisave, piksli na palec - da, tehnično je to mogoče, vendar ti podatki nimajo nobene vrednosti, saj so vsi parametri naših naprav že dolgo poenoteni, za deanonimizacijo uporabnika pa je potrebna ogromna količina digitalnih sledi.

Domena Clearnet prav tako ne prinaša nobenih groženj za uporabnike. Najhujša stvar, ki se lahko zgodi, je blokada domene. V omrežju tor imamo vedno glavno domeno.
 
Last edited by a moderator:

Morpheus

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1

Javascript lahko privede do morebitnega uhajanja intelektualne lastnine in tudi številni veterani na sceni DN so vedno govorili, da nikoli ne smete omogočiti javascripta. Neo je podal dober predlog. Spletno mesto sploh ne potrebuje javascripta, saj to niti ni potrebno. Spletna stran ni tako zelo domišljena in je tudi ne potrebuje. Oglejte si nekatere druge forume darknet, je preprosto, vendar varno in tako bi moralo delovati, to je samo moje mnenje. Ko nalagamo videoposnetke in druge stvari ter jih gledamo, je vse varno, samo zdi se, da je zelo površno v smislu varnosti in zaščite članov in sodelavcev, mnogi pa ne vedo bolje. Zdi se, da imate nekaj znanja o teh stvareh. Vaše spletno mesto bi lahko bilo na edini dobri .oni, ki zahtevajo, da znižate varnostne nastavitve, samo pravim, da ljubim spletno mesto.
 
Last edited:

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
446
Reaction score
680
Points
93
Brez skript Java večina funkcij foruma preprosto ne bo delovala. Na svoji strani pa jih lahko vedno izklopite. Uporabnikom dajemo pravico do izbire: Uporabniki imajo pravico, da delajo s priročnimi skriptami Java ali pa jih izklopijo v korist varnosti. Naše mnenje je, da je nevarnost skript Javascript pretirana, zato o njej tako tudi govorimo. Če imate argumente, smo se o njih pripravljeni pogovoriti, saj je naša ekipa odločena, da bo vse storila v korist skupnosti.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,743
Points
113
Deals
666
LE uporabljajo ranljivosti brskalnika za deanonimizacijo uporabnikov TOR. Ni veliko primerov, ko JS omogoča deanonimizacijo uporabnika TOR (z ustreznimi varnostnimi nastavitvami spletnega mesta in delovnega mesta). Daleč najboljša praksa je uporaba brskalnika brez JS, saj odsotnost skript drastično zmanjša možne napade na spletni brskalnik.
 
Last edited by a moderator:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,743
Points
113
Deals
666
Hočem reči, da JS omogoča le boljše izkoriščanje znanih ranljivosti brskalnika. Ne pozabite, da se ekipa torprojekta nenehno razvija, ima ogromno skupnost, ki hitro odkriva in odpravlja ranljivosti. Zadnji znani primeri, ko je JS omogočal deanonimizacijo uporabnikov omrežja tor, so bili precej dolgo nazaj.

Vendar je zanikanje dejstva, da je uporaba JS najboljša praksa, nesmiselno. Zato si bomo prizadevali odpraviti vse neprijetnosti uporabe spletnega mesta brez JS
 
Last edited by a moderator:
Top