ima kdo recept za komplet reagentov gordon ramseys 4mmc?

leopard12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 15, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Ne morem dostopati do njega
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
Besedilo vašega vprašanja je nejasno. Komplet reagentov? Ali želite izdelati 2-bromo-4-metilpropriofenon? To je neposredni predhodnik. Narejen je iz 4-metilpropriofenona, ki je narejen iz propriofenona, ki se začne z več metodami, vključno s propionijevim kloridom. Vse je na voljo na tej spletni strani. Gordonov recept je tukaj, vendar je namesto Gordonovega recepta WillD-jev recept, ki je verjetno povzet neposredno iz patenta. Prelistajte knjigo (to spletno mesto) in se usedite 🪑
 

leopard12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 15, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Videl sem ga, del, ki manjka v receptu, je po dvournem mešanju, potem bi moralo biti samo pranje in kristalizacija, kar sem pogledal, manjka količina izopropilalkohola in njegova metoda.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
Govorimo o kristalizaciji? Verjetno imate prav, verjetno so jo izpustili, ker je to tako osnovni standardni postopek v kemiji. Analogija bi bila, če bi... delali torto. Recept zahteva 10 beljakov in 2 rumenjaka. Verjetno ni razloženo, kako ločiti jajca.
Za raztapljanje prahu/kristala uporabite najmanjše možno vroče topilo, ga postavite v posodo za izhlapevanje in na toplo mesto ter se ga sploh ne dotikajte, dokler si preprosto ne morete pomagati. Videl sem nekaj neverjetnih kristalov 4 mmc, ki so podobni skupkom kremenovih kamnov. Mojstrovine, vendar se jih šest tednov ne smeš dotakniti. Včasih (pogosto) boste večkrat rekristalizirali, to očisti izdelek. Če veste, da boste to naredili 2-3-krat, ne bi smeli skrbeti za kristale prvič, če veste, da boste to naredili 2-3-krat, povečajte temperaturo. Hitreje izparite, zberite, ponovno raztopite, rekristalizirajte. Šele zadnjič vas morata skrbeti velikost in oblika. O rekristalizaciji pišejo vse knjige o kemiji v zgodovini in na stotine zapisov in učnih gradiv. Odveč jo je dodajati vsaki sintezi.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
Po mojih osebnih izkušnjah je pri gojenju mmc najbolj pomembno, kako vzdržujete temperaturo med 20/25 in 0 :) imam srečo, da imam 3 hladilnike, kar daje zelo veliko razliko v proizvodnji kristalov, ko je kot maybne le nekaj minut na skali kot 2h, če je dana v pečico, da se loči njena temperatura (vrelišče).
 
Top