Nasveti o tem, kako lahko verjetno varno sintezo amfetamina izvede začetnik

Cryptohippo

Don't buy from me
New Member
Joined
May 29, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Pozdravljeni neverjetni ljudje, predvidevam, da je večina od vas profesionalnih kemikov ali ima vsaj višjo stopnjo izobrazbe na tem področju.
Jaz ne. Pred 16 leti sem se spraševal, ali bom lahko kdaj izdelal svoj amfet ( v zadnjih 20 letih sem vsak dan preučeval učinke tega izdelka). Takrat je bila edina razpoložljiva literatura anarhistična kuharska knjiga, zato sem ostal daleč stran.
Odkar sem si ogledal videoposnetek na tem forumu, ki je prikazoval postopek korak za korakom, sem bil presenečen, kako enostavno se dejansko zdi. Prosim, če bi kdo svetoval, ali lahko to varno stori previdna, vendar neizkušena oseba (izdelek bi bil vedno namenjen le za osebno iskanje). Da bi bil zelo jasen, me sinteza metamfetamina ne zanima.
Kakršen koli nasvet je zelo dobrodošel.
Na zdravje
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Oseba brez znanja kemije lahko sintetizira amfetamin. Vendar pa jo lahko le redki ljudje pravilno izvedejo že prvič. Če se zelo potrudite, lahko po nekaj poskusih dosežete zelo dobre rezultate. Glavna stvar so izkušnje.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Poskusite v majhnem obsegu, dokler ga ne dobite. to je zelo enostavno. samo bodite previdni z živosrebrnimi spojinami. najprej se prepričajte, da imate vse čim bolj varno. rokavice, laboratorijski plašč, prezračevanje, zaščita oči. respirator, postaja za umivanje oči, tuš za nujne primere, gasilni aparat. če potrebujete pomoč, samo vprašajte. veliko sreče.
 
Top