Metilamin hidroklorid

mejdubulok

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 21, 2022
Messages
23
Reaction score
25
Points
3
Pozdravljeni, prijatelji;). Povejte nam, kako delati z metilaminijevim hidrokloridom?:unsure: Ali ga je treba raztopiti ali ga lahko damo neposredno v reaktor? hvala.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
Odvisno od sinteze, vendar ga morate v mnogih primerih nevtralizirati do konjugirane baze, metilamina.
 

mejdubulok

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 21, 2022
Messages
23
Reaction score
25
Points
3
Hvala, dragi prijatelj. kaj je metoda? če lahko razložite postopek. hvala.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
Za nevtralizacijo Lewisove kisline (v tem primeru HCl) lahko le bazificirate topilo, v katerem je, pogosto lahko le kapljično dodate raztopino (na primer) NaOh na pH....? 3, mislim, da bom pogledal, in metilamin se bo ločil in ločil z lijakom. Ugibam, pogledal bom. Mislil sem, da ga lahko oborineš, vendar sem ugotovil, da je to tekočina ( plin, raztopljen v tekočini, vendar ni topen v NaOh
 
Last edited:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
Zdi se mi, da ga nevtralizirate z NaOh in ga spustite v plinski pralnik ali kakšno drugo primerno napravo za lovljenje plinastega metilamina v vodi.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
97
Points
28
Pozdravljeni, prijatelji;). Povejte nam, kako delati z metilaminijevim hidrokloridom?:unsure: Ali ga je treba raztopiti ali ga lahko damo neposredno v reaktor? hvala.

Obstaja tema, ki jo je napisal G. Patton, kako ustvariti in raztopiti metilaminsko bazo v alkoholu. Alkoholno raztopino nato uporabite za sintezo.
 

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Če imate v mislih reakcijo s fenilacetonom. Najprej metilamin nevtralizirajte s kislim kloridom, nato pa segrevajte, dokler voda ne izhlapi. Shranjujte v zaprti posodi v zamrzovalniku, dokler ga ne uporabite 6 mesecev. Količina, uporabljena v reakciji, je, da reakciji dodamo tretjino mase metilaminijevega hidroklorida, brezvodnega natrijevega hidroksida z metanolom ali etanolom.
 
View previous replies…

mejdubulok

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 21, 2022
Messages
23
Reaction score
25
Points
3
No, recimo tako, v nekaterih reakcijah se uporablja metilamin 40%. saj je v nekaterih državah ta raztopina dovoljena. in od tod vprašanje: če imam metilamin hidroklorid, ali moram z njim opraviti dodatne manipulacije ali ga lahko takoj razredčim z vodo? da dobim raztopino. da pripravim 4mms.

Pišem prek prevajalca. Opravičujem se.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
Če ne piše " 40-odstotna raztopina metilamina HCL ", potem jo morate nevtralizirati v metilamin.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
85
Points
28
Deals
1
Če z metilaminijevim hidrokloridom reagirate z NaOH, lahko dobite metilaminov plin.
 

mejdubulok

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 21, 2022
Messages
23
Reaction score
25
Points
3
Hvala vsem. Našel sem rešitev. 🙏
 

jotoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Pozdravljeni, ali lahko razložite svojo rešitev?
 

Yavuz1453

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 15, 2022
Messages
11
Reaction score
18
Points
3
Potrebujem vašo pomoč. Imam veliko kristalov metilaminske klorovodikove kisline, surovine, in kako jo lahko razredčim? Zahvaljujem se vam. Vesel bom, če mi boste lahko pomagali.
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Kako sintetizirati metamfetamin iz metilamin hidroklorida
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
66
Points
18
@ZMI_AA0B, Sliši se kot... kako pripraviti kavo iz vode.
Običajno ima začetni reagent, iz katerega se sintetizira ciljna spojina, največjo molekulsko maso ali je omejujoč/najdražji.
Uporabite iskalnik ali si oglejte podobne teme spodaj, tu je po mojem mnenju preveč različnih razprav o ciljni spojini.
Tukaj je tudi nekaj videoposnetkov o tem.
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
metode za proizvodnjo MDMA ali metamfetamina.
V drugih postopkih se metilaminijev klorid lahko uporablja neposredno kot tak. Če na primer kot reducent uporabljamo aluminijasto folijo, amalgamirano z živosrebrovim kloridom, metilamin hidroklorid samo dodamo alkoholni raztopini. Nato se vmeša približno dvakratna masa 50-odstotne raztopine natrijevega hidroksida, da dobimo prosto bazo ter nekaj soli in malo odvečnega natrijevega hidroksida. Prisotnost soli in nekaj presežka natrijevega hidroksida v reakcijski zmesi je koristna za postopek
 
Top