Question Pracovné postupy európskych kokaínových laboratórií

89WK89

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 9, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Aké sú základné pracovné postupy európskych kokaínových laboratórií?

len ma zaujíma, čo robia vo všeobecnosti, pretože nemám absolútne žiadnu predstavu.
Som si takmer istý, že nedovážajú listy koky... čo teda robia?

Ospravedlňujem sa, ak sa otázka zdá byť neaktuálna, ale som na tomto fóre nový a veľmi rád sa učím!
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Napríklad vyňatie kokaínu z oblečenia a jeho opätovná výroba z tehál.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Slovo, ktoré hľadáte, je "troparil" a viem, ako rozvinúť proces jeho získavania.
 

riahisunak

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 19, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Troparil je syntetický kokaín, takže čo hovoríte, že vyrábajú troparil a predávajú ho ako kokaín
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Je ich oveľa viac, ale odmietam verejne hovoriť čokoľvek o nedostatočne otestovaných zlúčeninách, ktoré môžu poskytnúť myšlienky, o ktorých viem ako o fakte, že nemôžu byť dobré.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
971
Points
113
Deals
1
Je to dôvod, prečo je v európskych vzorkách nadmerné množstvo norkokaínu? Chlapík mi ukazoval stránku, ktorá testuje poštu vo vzorkách, a zo vzoriek cochise tam bolo veľa v rozmedzí 20-50 % norkokaínu, čo je najmenej 10, ale pravdepodobne 20-násobok prirodzeného množstva. Myslím si, že to môže byť 100-násobok, pretože norco ciel je metabolit cochise, ale neznamená to, že musí byť požitý a rozložený enzýmami? Norkokaín nie je veľmi zdravá vec. A keď to hovorím, porovnávam ho s kokaínom.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Je zvláštne, že nielen to, že norkokaín je aktívny, zdá sa, že atóm N by mohol byť O alebo S a aktivita by bola podobná (na teste vytesnenia molekulového ligandu).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
971
Points
113
Deals
1
To je v poriadku a aktívne. Nepamätám si presné hodnoty, ale 8t bola niečo ako 10× väčšia pravdepodobnosť, že odpadnete. Nepamätám si a je 6:39 ráno a predminulú noc som tiež nespala celú noc ( zasiahla 60 hodín hore), ale ld50 bola ako 2 gramy u 100 kg muža. V utorok to robím za pár hodín
 
Top