Prečo v Európe nie sú záložky?

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Prečo v Európe nie sú záložky? Admin mi prepáči, ak som tému otvoril na nesprávnom mieste. Takže. Prečo v Európe dávajú do pokladu len veľa skúseností? Záložky sú pre predajcu pohodlnejšie a bezpečnejšie.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,649
Solutions
2
Reaction score
1,746
Points
113
Deals
666
Záložky = mŕtve kvapky ?

Ak áno, predaj drog prostredníctvom mŕtvych kvapiek sa deje, keď ide o veľkoobchod.
Existujú aj niektoré DNM, ktoré zavádzajú nástroje na organizovanie maloobchodného predaja prostredníctvom mŕtvych kvapiek.
 

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Áno, som práve z Ruska. Neviem po anglicky. V Rusku sa väčšina predaja uskutočňuje prostredníctvom stránky Hydra. Takto sa uskutočňuje 95 % všetkých predajov. Denne sa uskutoční viac ako 100 000 predajov. Táto stránka funguje už 6 rokov. Nemáte vôbec niečo také?
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
828
Points
83
Videl som to v hre simulátor drogového dílera (y)
GhWAHiPIOF
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
43
Points
18

Vaša krajina je známa tým, že sú jej protivníkmi všetci, ktorí nie sú Rusmi, čo bráni tomu, aby sa Hydra stala medzinárodnou záležitosťou. Nikto nepoužíva Hydru najmenej z vašej ruštiny. A dokonca aj Rusi ťažko dôverujú trhu, ktorý riadi ich vlastná vláda. Myslím tým, že prinajmenšom trh USAs Whitehouse používal XMR na oklamanie používateľov do všeobecného falošného pocitu bezpečnosti.

Niggaz v USA nedôverujú mŕtvym kvapkám, pretože sme si veľmi dobre vedomí kamerových systémov.

Zvážte, jediný dôvod, prečo Hydra znie ako najväčšie trhy, je kvôli nafúknutým falošným číslam.
Nič nie je také bežné, ako sa zdá.
 

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Čísla sú reálne. Reklama bola veľmi rozsiahla. V Rusku môžete získať 10 rokov na skladovanie. Preto sa kupujú len cez ruky od priateľov. A v Rusku nie sú žiadni iní takíto hráči. Pracoval som na hydre. Áno, hydra je s najväčšou pravdepodobnosťou projekt Kremľa. Ale to nie je jediný faktor, prečo západné stránky žijú menej ako hydra. Hydra pracuje na bezpečnosti každý deň. A neudržiava jediný server v Lotyšsku ako chán.
 

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Prekladateľ prekladá krivo, ale myslím, že mi rozumiete. V Rusku môžete predávať len na darknete. Kvôli prísnemu zákonu.
 

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Pracoval som na nej ako predajca. Žil som tu. Poznám všetko zvnútra. Čo je vaším najväčším zdrojom informácií? Odkaz, prosím? Chcem sa dostať k vám.
 

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Tu sa nemusíte smiať, ale plakať. Keď zakryjú vaše pracovisko, vynúti si, že nikto nedodržal bezpečnostné opatrenia. Servery v Lotyšsku. To sa nezmenilo. Používanie osobného notebooku v knižnici v blízkosti domova ...
 

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Zasielanie poštou je vo všeobecnosti spackané. Máme 5 minút a kúpil to v mojom okolí. Závislí si chcú vziať trochu a kúpiť 1-5 gramov na noc. Nakoniec sa však urobí 2-5 objednávok za noc.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18

Zákony sú tam približne rovnaké ako v USA. Zakázaná je len marihuana, ako aj iné drogy. Za jeden joint dostanú pokutu, za tri pôjdu do väzenia.

PS: To je Google má dobrú angličtinu )))))) a nie jeho ))
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
43
Points
18

Výskumníci zaoberajúci sa analýzou reťazcov predpovedali, že pri dostatočnom počte fľašiek na rampách a mimo nich na XMR možno používateľov vystopovať.
Vďakabohu existuje dostatok búrz, ktoré nie sú v súlade s KYC/AML, aby ich zamestnali cvičením s Coinbase, Kraken alebo podobnými.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18
Pamätám si, že tam bola demostrácia (nahraná na reddit), ale musia poznať adresu re*****imentu a jediné, čo z nej dostanú, je _kedy_ sa to stane. Ale potom môžete poslať monero na iné monero adresy, ktoré ovládate.

Nie som si 100% istý, či hovoríme o tom istom exploite. Celkovo je Monero stále najbezpečnejší cc.
 

Spain

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 10, 2023
Messages
8
Reaction score
11
Points
1
Monero nepochybne zachránilo život mnohým obchodníkom
 
Top