Question Aký je najlepší spôsob syntézy metamfetamínu vo veľkom rozsahu?

GhostBlack

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 11, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Dobrý deň všetkým, chcel by som vedieť, aký je najlepší spôsob syntézy metamfetamínu (približne 500 kg), veľmi pekne ďakujem za informácie.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Najlacnejšie a najrýchlejšie by bolo sústruženie s kyselinou sírovou, Hg/Al.
 

GhostBlack

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 11, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Prepáčte, ale použili by ste na výrobu metamfetamínu z 2p2 pomocou amalgamácie hliníka rovnakú metódu, aká je tu na fóre?
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Mám pocit, že niekto, kto kladie túto otázku, na to nie je pripravený...

Veľkí psi v Holandsku používajú leuckartovu reakciu a hydrogenáciu katalyzátorom z drahých kovov. Čítal som správu, že používanie katalyzátorov z drahých kovov je mimoriadne populárne, a čítal som záťah asi 10 rokov dozadu, kde našli kanistre s vodíkom, ktorý sa používa na túto cestu. Domnievam sa, že je populárna, pretože umožňuje spracovať viac amfetamínov naraz ako iné metódy pri rovnakej veľkosti reakčnej nádoby

Teraz mám na mysli skôr mdma, ale použitie katalyzátorov z drahých kovov v mdma je podobné ako v prípade pervitínu.

Takže sa pozrite na používanie katalyzátorov z drahých kovov
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
98
Points
28
Práve nedávno som sa začal zaoberať katalyzátormi z drahých kovov, pretože sú oveľa účinnejšie, ak sa robia správne. Problémom je, že som k tomu nenašiel žiadny dobrý návod, dokonca aj na youtube je len pár videí. Môže mi niekto odporučiť nejaký dobrý vzdelávací materiál? Budem vďačný za PM alebo komentár tu.

Taktiež: najjednoduchšie by bolo nejakým spôsobom získať fľašu H2 plynu, ktorý je teoreticky dostupný, pokiaľ viem, nie je naň žiadne obmedzenie, hoci pri nesprávnom zaobchádzaní je dosť nebezpečný. To znamená, že som sa pokúšal objednať fľašu H2 a žiadny z internetových obchodov sa mi neozval (skúšal som 2). Nepoznáte niekto dobrý spôsob/výsadu, ako ju získať?
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
52
Points
28
Vytvorte si vlastné h2 .... 🤷‍♂️

Ako na to?

Vygooglite si to... 🧐
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Pravdepodobne by ste sa mali pozrieť na založenie spoločnosti, ktorá má legitímne využitie pre kanister s vodíkom, a od toho sa odvíjať. Tony miesta nepredajú jednotlivcom, ale predajú podnikom, a niektoré budú zasielať len na obchodné adresy.
 

ZACARIASKLK123

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Mohli by ste postupovať podľa NAŠEJ METODIKY;
  1. D-PSEUDOEFEDRÍN
  2. Kyselina jódová

  3. Červený fosfor
Červený fosfor:
  • Známy tiež ako "Red P", "Tweeker" alebo "Mexická národná" laboratória
  • Efedrín alebo pseudoefedrín sa redukuje chemickým procesom s použitím červeného fosforu a kyseliny hydriodovej za vzniku d-metamfetamínu
  • Nebezpečenstvo: Červený fosfor je veľmi nestabilný: mierne trenie spôsobí vznietenie a pri prehriatí môže vzniknúť smrteľne nebezpečný plyn fosfín. Príznaky môžu zahŕňať: dýchavičnosť, bolesť hlavy, dvojité videnie, tras, žltačku a pľúcny edém. Toxicita pľúc môže nastať okamžite alebo sa môže oneskoriť aj o 18 hodín alebo viac.
Pri výrobe metamfetamínu sa používa množstvo ďalších chemických látok, ktoré však nie je možné zakúpiť v ich prirodzenej forme. Preto sa ako zdroje náhrad používajú mnohé automobilové a/alebo domáce chemikálie:

  • Acetón: odstraňovač laku na nechty
  • metanol: kvapalina na čistenie bŕzd
  • Benzén: laky, lazúry
  • éter: štartovacia kvapalina
  • Kyselina hydriodová: čistič príjazdových ciest
  • Kryštáliky jódu: antiseptiká
  • kovové lítium: lítiové batérie
  • Kyselina muriatická: čistič bazénov
  • Hydroxid sodný: čističe kanalizácie, lúh
  • Kyselina sírová: kyselina do batérií
  • Toluén: riedidlá farieb
 
Last edited:

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Mohli by ste uviesť zdroj tvrdenia o kyseline jódovej, ktorá sa používa na čistenie príjazdových ciest?

Som si celkom istý, že máte na mysli kyselinu chlorovodíkovú.
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Vašou najlepšou voľbou bude Al/Hg hands down. Holandsko by malo byť plné ľahko dostupných P2NP. Môžete použiť kovové reaktory, ktoré však budú musieť byť potiahnuté epoxidom, inak kyselina reaktor po približne 3 - 5 reakciách prežerie (nechcete byť pri tom, keď sa to stane). Ak hľadáte menší veľký rozsah, môžete si veci zjednodušiť pomocou 200-litrových sklenených reaktorov, avšak dosiahnete len približne 7,5 kg P2P na dávku. Použili sme 20L karboxy s plastovou hadicou pripojenou z karboxu na sklenený adaptér a HCl sme pridávali pomaly v malých krokoch. Po pridaní jedného karboxy sme pripojili ďalší. Potom sa pridá NaOH, aby sa všetko bazifikovalo, a veľké množstvo vody, ktorá reakciu dostatočne ochladí, aby sa mohlo prejsť na destiláciu. Použili sme predlžovaciu kolónu, aby sme sa vysporiadali so spätným rozstrekom, a P2P sme destilovali parou priamo z banky. Toto je jedno z hrdiel fľaše, skúšali sme peristaltické čerpadlá, extrakciu toluénom... nakoniec budete musieť destilovať 8 hodín. To je najlepšie. Ak ste efektívni a začnete deň skôr, môžete skončiť za 12 hodín.

Väčšinu reaktantov by sme umiestnili do banky pripravenej na použitie noc predtým. Potom by sme počkali, kým sa po destilácii ochladí, pridali by sme trochu vody, keď si budeme istí, že banka nepraskne, a odsali by sme z nej všetko svinstvo pomocou niekoľkých preplachov a roztoku kyseliny šťaveľovej. Vyčistíte na mieste. Nemusíte demontovať žiadne nastavenie. Predstavte si, že pri 4 reaktoroch v prevádzke a 4 dni po sebe skončíte so 120 kg P2P. Táto reakcia je v malom rozsahu hrozná. Keď ju naozaj rozšírite, naučíte sa ju milovať a výťažky sa zvyšujú. Ak si vyberiete niečo ako kovový reaktor, je to ešte lepšie, ale vaše zariadenie môže skončiť na jedno použitie. Škáluje sa takmer lineárne, žiadne skutočné prekvapenia.

Bohužiaľ, Al/Hg nie je taký priamočiary. Všetko, čo je o ňom dostupné na internete, je takmer všetko nesprávne. Veľa vecí platí pre MDMA, ale nie až tak pre výrobu metamfetamínu. Pri správnom pochopení toho, ako vytvoriť katalyzátor a ako sa zavádza k reaktantom, sa dá enormne škálovať. V menšom veľkom meradle sa to dá robiť s tými istými 200-litrovými reaktormi v skle s výťažnosťou viac ako 90 %. Na dosiahnutie týchto výťažkov musí byť reakcia prudká. Fólia nebude fungovať. Dá sa to robiť aj v 220L kovových sudoch aj bez miešania s výťažkami 73-78 % a s mierne pootvoreným vekom.

Tvar reakčnej nádoby, ako dokáže udržať tlak a koľko rozpúšťadla na Al na Hg robí rozdiel. Vo veľkom kovovom reaktore je to tiež skvelé, ale budete musieť vytvoriť amalgám samostatne v inej nádobe a pridať ho do Schiffovej bázy v správnom čase. Ak vám záleží na vašom reaktore, môžete tiež chcieť Al po aktivácii opláchnuť alkoholom, aby ste odstránili značnú časť HgCl2. Najlepšia časť: ak sa postupuje správne, nie je potrebné žiadne vonkajšie teplo. Pridajte toluén a sifónujte pomocou peristaltického čerpadla.

Splyňovanie sa vykonáva tak, že sa do 200-litrových reaktorov naloží konc. kyselina sírová a kvapká HCl za pomalého miešania a prechádza cez kolónu CaCl a do 220-litrových plastových sudov (s možnosťou otvorenia veka), ktoré sú umiestnené na bubnovom vozíku. Použite viacero zostáv a sudov. Opäť použite peristaltické čerpadlo na odsávanie kvapaliny/kryštálov do stolového bucharu. Prepláchnite acetónom a zopakujte splyňovanie.

Najlepšia metóda.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Mám niekoľko otázok, na ktoré dúfam, že dokážete odpovedať

Aký typ epoxidu?

Máte nejaké ďalšie informácie o použití 55 galónového suda ako reaktora? Uvažoval som o tom, že by som na 55 galónový sud umiestnil domácu destilačnú kolónu, aby som mohol všetko urobiť naraz, reakciu, destiláciu, všetko.

Aký je dobrý pomer rozpúšťadla k Al a Hg?

Spomínali ste, že je dôležité, ako sa pridá katalyzátor (myslím, že sa tým myslí amalgám). Môžete uviesť všeobecný návod, ako by sa mal katalyzátor pridávať?

Ďakujem!
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Musíte mať na pamäti tieto premenné

  • objem alebo "priestor", v ktorom môže Al interagovať s HgCl2
  • plocha povrchu Al
  • čas potrebný na amalgamáciu
  • objem použitého rozpúšťadla
  • použité rozpúšťadlo
Takže pokiaľ ide o rozpúšťadlo, jednoducho vždy (a myslím tým vždy) použite metanol. To je jednoduché a priamočiare.

Ostatné premenné závisia od jednej a druhej. Jedinou premennou, ktorú by ste mali zachovať konzistentnú, je Al. Keď stanovíte podmienky, ako bude váš zdroj Al reagovať s HgCl2, môžete pokračovať s objemami potrebných rozpúšťadiel a pomermi Al:HgCl2

Vo všeobecnosti chcete, aby priestor, kde sa Al a HgCl2 stretávajú, bol veľmi malý. V banke s okrúhlym dnom sa to dosiahne ľahko, pretože sa na dne zmenšuje.

Prudká reakcia prebieha vtedy, keď dosiahnete vysoké výťažky. V podstate s reaktorovou baňou alebo baňou s okrúhlym dnom, kde jediným výduchom je jeden alebo dva kondenzátory, môžete vytvoriť dostatočný tlak na dosiahnutie 90-92 % výťažkov.

Môžete tiež vytvoriť dostatočný tlak na to, aby alkohol už nevystupoval do kondenzátorov a jeden z vašich pracovníkov sa rozhodol rozviazať elektrickú pásku okolo zátky, aby znížil tlak, a urobil salto vzad spolu so zátkou 45/50, ktorá vystrelila k stropu so zdravou spŕškou kalu, z ktorého veľká časť pristála na priezore jeho respirátora série 3M 7800. Nejako stlll dosiahnuť 77 % výťažnosť.

Teraz sa vrátim k otázke o bubne. Nikdy som sa nepokúšal bubon utesniť alebo urobiť to, čo navrhujete. Mohlo by to fungovať, pokúsil by som sa o to, ale môj odchod do dôchodku prišiel skôr. Určite to stojí za pokus.

Teraz sa zamyslite nad tvarom bubna. Je široký. Ak chcete v bubne vytvoriť katalyzátor, budete ho možno musieť nakloniť, aby ste udržali nízku hlasitosť. Katalyzátor môžete vytvoriť aj vo veľkej kadičke alebo erlenmeyerovej banke a vysypať ho do Schiffovej bázy, ktorá je už vytvorená v bubne.

Nedosiahnete síce tie 90 % + výťažky, ale aká je to cenovo dostupná a ľahko získateľná reakčná nádoba.
 

gmo

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2023
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Ktorá z nich je najlepšia pre veľký rozsah? kyselina fenyloctová + octan olovnatý alebo p2np + fe/HCl🤔
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
@PNicole

(Môžete použiť kovové reaktory, ktoré však budú musieť byť potiahnuté epoxidovou vrstvou)



Viete, kde by sa dali nájsť?

Mohli by ste zverejniť odkaz?

Vďaka !
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Pre mňa sú na to najlepšie miestne kontakty, ale možno nie pre vás. Nakupoval by som na miestach, ktoré nakupujú a renovujú zariadenia na priemyselné procesy. Mnohokrát majú radi hotovostné obchody, pretože nakúpili veľké množstvá na aukciách z výrobných zariadení, ktoré sa zatvárajú, a nie všetky zásoby sú zúčtované.

Ak to chcete brať vážne, bolo by rozumné, keby ste sa nakoniec sami stali jedným z týchto poskytovateľov alebo niekoho do tejto úlohy dosadili. V skutočnosti je to celkom dobrý biznis. Budete nájsť veľké aukcie, ktoré sú uvedené a umožnia vám prehliadku zariadenia, aby ste potom mohli podať ponuku. Môj človek sa zaujímal o generátory a na laboratórne sklo sa vždy pozeral ako na niečo vedľajšie. Bolo to takmer zadarmo. Hovorím o 22L, 50L bankách, niekedy reaktoroch, heidolfových horných miešačkách... atď.

Niektoré príklady sú na LabX. Nemusím vám nutne odporúčať nákup z tejto stránky, urobil som to mnohokrát, ale nebol som v USA a mal som dôveryhodné podniky na príjem.

Títo chlapci, ktorí predávajú použité technologické zariadenia, skončia v kontakte s políciou, keď sa informácie o ich spoločnosti nakoniec nájdu v zatknutom laboratóriu na výrobu drog. Musíte to mať na pamäti a byť opatrní.

Bol by som opatrný pri nákupe úplne nových reaktorov a procesných zariadení vo vyspelých krajinách, ako sú Kanada a USA. Poznal som jednotlivca s riadnymi licenciami a skutočným podnikaním, ktorý kúpil reaktory za viac ako 50 000 USD od spoločnosti z Calgary v Alberte a bol vyšetrovaný a zatknutý. (Zaoberal sa extrakciou efedrínu z efedrínu)

Preto aj "krytie", ako niektorí ľudia veria, môže byť ilúziou. Platil bankovým prevodom zo svojho podnikateľského účtu a všetko bolo nad rámec zákona. Spoločnosť prijala jeho peniaze, splnila jeho objednávku a informácie boli odovzdané polícii. Pre nich je to jednoducho stopa, ktorú sa oplatí vyšetriť.

Najbezpečnejšie je pozrieť sa na technologické zariadenia v oblasti potravín/kozmetiky a nefarmaceutických výrobkov. Základné zmiešavacie nádrže sú k dispozícii v oblasti výroby mlieka/sýrov a kozmetických výrobkov. Mohli by sa upraviť tak, aby vyhovovali vašim potrebám, alebo sa môžu použiť tak, ako sú k dispozícii. Nie sú naozaj drahé, ale nie sú tak odolné.

Takže keď robíte vo veľkom rozsahu, chcete sa vyhnúť určitým hrdlám fľaše, ako je aplikácia tepla a práca pod tlakom, plynná atmosféra atď.

Preto považujem tieto myšlienky katalytickej hydrogenácie pre skutočne veľký rozsah za zábavné.

Teraz k P2NP -> P2P, možno s NaBH4 alebo s Fe/HCl. Neskôr bude potrebné teplo. Môžete použiť propánový ohrievač za predpokladu, že v blízkosti nie sú žiadne rozpúšťadlá. Ak dostanete vodu na teplotu okolo 80 C, pridaním kyseliny sa teplota aj tak zvýši.

Ak vstupujete do tohto sveta pilotných zariadení po prvýkrát, zaobstarajte si kovový otvorený 220 l sud, ktorý je potiahnutý epoxidovou vrstvou, ohrievač suda, vozík na sud a horný miešač suda. Budete tiež potrebovať peristaltické čerpadlo a vhodné hadičky.

Potom budete musieť navštíviť strojníka a pokúsiť sa o úpravu hornej časti, aby sa zlepšila príruba, ako aj nájsť lepší O-krúžok, ktorý je odolný voči chemikáliám. Alebo si jednoducho nechajte vyrobiť nový vrchný diel. Budete musieť mať miešacie lopatky potiahnuté epoxidom alebo vyrobené špeciálne, aby ste mohli správne pohybovať železom.

Ak sa s tým všetkým nechcete trápiť, tento systém bude fungovať na redukciu Al/Hg bez miešania.

Opäť sa rozbieham a končí to v blogu.

Napíšte mi PM a ja vám dám odkaz na bubon a všetko príslušenstvo.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
446
Reaction score
681
Points
93
Najlepšie je škálovať syntézu Leucartovou metódou, keď potrebujete získať viac ako 100 kg
Táto metóda má však mnoho nevýhod.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Áno, nevýhodou je najnákladnejšia práca a mimoriadne starostlivé reakčné podmienky.
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Hovorím len Platinum.......
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Ako to myslíte?

Adamov katalyzátor, alebo snáď platina na uhlíku?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Znie to tak, že by ste pravdepodobne nemali vykonávať takéto rozsiahle reakcie IMO nie je jednoduchá priamočiara a je nad platovú triedu "väčšiny" ľudí
 
Top