Rekristalizácia metamfetamínu

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
18
Points
3
Dobrý deň, nedávno som testoval techniku rekryštalizácie metamfetamínu, ktorá zrejme funguje celkom dobre.

Našiel som ju na jednom fóre.

Postup:

Dajte pervitín do nádoby a pridajte acetón (podľa možnosti bezvodý) asi 1 - 2 cm nad hladinu pervitínu.

Zahrievajte až do varu, potom pridajte alkohol (ja používam IPA), kým sa pervitín úplne nerozpustí (alebo takmer).

Odstráňte zo zdroja tepla, prikryte vrstvou hliníkovej fólie, potom vrstvou potravinovej fólie a nechajte 1 h chladnúť vo vlažnom vodnom kúpeli.
Nádobu vložte na ďalšiu 1 hodinu do chladničky a potom na 24 hodín do mrazničky.

Osobne sa zastavím pri chladničke, pretože používam malé množstvá metamfetamínu a po 24 hodinách v mrazničke som nezaznamenal žiadne ďalšie výsledky...

A to je všetko, keď skončíte, mali by ste byť schopní nájsť malé ihličky metamfetamínu!

Preložené pomocou www.DeepL.com/Translator (bezplatná verzia)
 

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
18
Points
3
Tu sú obrázky môjho výsledku
 

Attachments

  • SNzuQC9LKq.jpg
    SNzuQC9LKq.jpg
    2.1 MB · Views: 380
  • sD9Om4Gwc8.jpg
    sD9Om4Gwc8.jpg
    2.1 MB · Views: 384

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,424
Solutions
4
Reaction score
972
Points
113
Deals
1
Rozpustím ju vo vriacej IPA a pridávam acetón, kým sa nezačne len zakalovať. Výsledky sú však úplne rovnaké. Po 2 hodinách v mrazničke alebo v čomkoľvek inom ho odparím na 50 % a opäť ho ochladím
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Zaujímavé. Aké sú vaše približné hmotnostné a objemové pomery - pervitín : ipa : acetón ?
a aký je približný yeld po prvej rekryštalizácii?
 
View previous replies…

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
18
Points
3

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Vďaka. Zaujímavé. Tiež sa mi páči tá prekryštalizácia v 10 % roztoku vody a acetónu. Použil som ju na rekryštalizáciu mdma hcl stokrát, ale v tomto prípade je žltosť okolo 80-90 % za 12 hodín. Na obnovenie zvyšku musíte odpariť väčšinu kvapaliny a zopakovať to znova.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
jednoduchý: 10 % H2O + 90 % acetón. v tomto roztoku sa rozpustí hydrochlorid, potom sa presunie do mrazničky.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Pre malé množstvo áno. Ak hovoríme o 20-50 gr, je v poriadku, ak sa rekryštalizuje vo vode/acetóne za pol dňa.
Ale pri väčšom množstve je potrebný dlhší čas.
Práve teraz rekryštalizujem približne 500 gr mdma hcl vo vode/acetóne. Po 24 hodinách je žltosť 83 %. Stále je rozpustených asi 85 gr. Predpokladám, že na ich odstránenie bude potrebných ešte 72 hodín.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 25, 2024
Messages
63
Reaction score
5
Points
8
Dobrý deň, pane.
Je metóda rekryštalizácie, ktorú ste spomenuli, použiteľná na hydrochlorid metamfetamínu?
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 25, 2024
Messages
63
Reaction score
5
Points
8
Dobrý deň, pane.
Je metóda rekryštalizácie, ktorú ste spomenuli, použiteľná na hydrochlorid metamfetamínu?
 

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
18
Points
3
Áno
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 25, 2024
Messages
63
Reaction score
5
Points
8
Vážení páni, v tomto prípade sa jedná o tzv.

Som začiatočník a experimentujem. Keď ide o kryštalizáciu, mnohokrát som zlyhal.

Môžete mi odpovedať na niekoľko otázok?

1. Kryštalizovali ste racemický alebo D-metyl?

2. Aké sú pomery metyl/acetón/izopropylalkohol?

3. Problém s chladením, ktorý ste spomenuli. Najprv nechajte vychladnúť na izbovú teplotu. Potom ochlaďte v chladničke počas 1 hodiny. Chlaďte v chladničke 24 hodín. Nie celkom tomu rozumiem. Rozdiel v teplotách v chladničke. Aká je teplota chladničky počas 1 hodiny chladenia? Aká je teplota chladničky počas tohto 24-hodinového obdobia?

Páni. Ďakujem veľmi pekne!
Prajem vám šťastný život.
 

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
18
Points
3
1. Myslím, že je to D-metyl. Nie som chimik a nikdy som ho neanalyzoval, ale mal by to byť tento.

2. Použitie acetónu a vody, asi 20 g metánu, použijem 1 dcl acetónu a zahrievam ho tesne pred bodom varu. Potom v priemere použijem 8 - 9,5 ml vody a dobre premiešam, kým sa takmer všetok metán nerozpustí.
Potom nádobu prikryjem hliníkovou fóliou a potravinovou fóliou a obalím ju 1 kuchynskou utierkou, aby som spomalil proces chladnutia.

3. V súčasnosti nechávam chladnúť 4 až 6 hodín na čerstvom vzduchu v závislosti od množstva (10 - 20 g).
Potom buď vyberiem črepy pred pokračovaním chladiaceho procesu v chladničke (moja je nastavená na 3 °C) a potom v mrazničke, alebo to celé dám priamo do chladničky a potom do mrazničky...
Ak necháte chladiť len pri izbovej teplote, stratíte veľa výrobku.
Pokračujte v chladení podľa opisu, aby ste získali čo najviac produktu.
Keď sa už netvoria kryštáliky, odparte tekutinu, aby ste získali čo najviac produktu.

Zvyčajne zbieram kryštáliky vytvorené pri izbovej teplote pred vložením do chladničky, pretože chladenie v chladničke je rýchlejšie, takže kryštáliky sú menšie.

Dúfam, že som odpovedal na vašu otázku.
V opačnom prípade mi povedzte.

Na zdravie
 

Mysticsea3

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 13, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň, pane,


Mám stále rovnaký problém, veľmi dúfam, že by ste mi mohli pomôcť.

Tiež mám d-meth a používam vašu metódu a raz som mal úspech. Po zopakovaní postupu s tým istým metamfetamínom mám stále ten istý problém. Ak by ste mi mohli poradiť, veľmi by som to ocenil !

Pri kryštalizácii sa kryštály držia na boku kadičky a po skončení vyzerajú ako mdma. Nechápem, prečo to robí a zaujímalo by ma, či ste niekedy mali rovnaký problém. Ak áno, čo ste urobili, aby ste to vyriešili ? Postup som opakovala mnohokrát, ale stále mám rovnaké výsledky. Každá rada je vítaná !
 
View previous replies…

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
18
Points
3
Používate bezvodý acetón a destilovanú vodu ?
Ak áno, pridali ste vodu naraz alebo po troškách a dokonca po kvapkách, až kým sa takmer všetko nemuselo zriediť?
 

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
8
Points
3
Čo máte na mysli pod pojmom utesnenie? Lukáš obaliť fóliou a páskou okolo nádoby bez otvoru ako zapečatené zapečatené ?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
124
Reaction score
33
Points
28
Nie je potrebné byť taký prísny. Stačí ho bežne zabaliť hliníkovou fóliou, hlavne preto, aby sa doň nedostal prach a spomalilo sa odparovanie roztoku. Čím pomalšie je odparovanie, tým väčší je kryštál. Rýchle odparovanie vytvorí len kryštalický prášok.
 

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
18
Points
3
Môžete použiť aj IPA alebo buď vodku t rozpustenie produktu, ale najlepší výsledok mám s destilovanou vodou.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 25, 2024
Messages
63
Reaction score
5
Points
8
Áno, pane. Ďakujem vám za vašu veľkorysosť. Pokúsim sa to urobiť.

Na zdravie a úspech.
 
Top