PEPAP

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Nie som teda chemik, ale som si celkom istý, že by to malo fungovať, pravdepodobne s veľmi nízkymi výťažkami, ale malo by to fungovať.


Toto by malo byť pre OPPPP, ale všeobecná myšlienka je rovnaká.

Erowid
https://erowid.org ' prodinePDF
Syntéza prodínov

Toto by malo viesť na prvý odkaz, ktorý je všeobecnou myšlienkou.

Alfa metylstyrén, formaldehyd, fenetylamín (nahraďte metylamín vo vyššie uvedenom pdf týmto, bolo mi povedané, že to bude fungovať)


AMS od peroxidu kuménu, myslím, že objednanie kumylalkoholu je najjednoduchší spôsob, potom dehydratácia, ako sa hovorí, s KHSO4, alebo myslím, že možno s kyselinou fosforečnou. Alebo len objednať ams priamo, ale to sa dá trochu sledovať.

Takže v podstate budeš potrebovať alfa metylstyrén, kyselinu octovú, anhydrid kyseliny octovej, fenetylamín a 37% formaldehyd.

To by malo byť schopné nahradiť alfa etylstyrén, kyselinu propiónovú, propionový anhydrid a metylamín zo syntézy prodínu, stačí urobiť správne výpočty a dosadiť. Kyselina propiónová/anhydrid sa podľa mňa nemusia nahrádzať, ale kyselina octová/anhydrid produkuje vlastný PEPAP.

Viem, že je to hrubý príspevok. Ale všeobecná myšlienka, za predpokladu, že to funguje (povedal, že áno), by bol slušný, relatívne otc opiát. Pripúšťam, že výťažky sú nízke a Wikipédia o PEPAP hovorí, že vedľajšie produkty, podobne ako MPTP, nie sú neurotoxické. Takže to je pekné.
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Nie som teda chemik, ale som si celkom istý, že by to malo fungovať, pravdepodobne s veľmi nízkymi výťažkami, ale malo by to fungovať.
Ahoj KK, toto by mohlo byť trochu jednoduchšie:
VhigTLB4j9


Dajte mi vedieť, čo si myslíte.
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
To sa zdá byť dobrá cesta.

Jediné, čo ma znepokojuje, je syntéza fenyl lítia a jej bezpečnosť. Zaujímalo by ma, nakoľko je takáto syntéza nebezpečná, ako aj to, nakoľko je PhLi horľavý/toxický
 
Top