Moja prvá syntéza mefedrónu na DCM. + fotografie.

EHRMANTRAUT

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 3, 2023
Messages
23
Reaction score
38
Points
13
Som rád, že vás môžem privítať. Takže, moja správa o syntéze mefedrónu. píšem bez nálady, pretože na konci syntézy bola urobená chyba. o tom sa dozviete na konci článku. a tak je všetko v poriadku.

Dostal som tester na 4 mmm.

Obsahoval metylamín, bk4, acetón, dichlórmetán a kyselinu.


QJMP9*****QYy
NtKEObzhq3
GQtITzeyFw
HYOnbdRl0W



A tak krok číslo jedna. Ten je jednoduchý.
Do našej banky (ja som mal 1 litrovú banku) nasypeme 100 gramov bk4.


1XT7pQlMok







Odmerajte približne 350 ml dcm

.
TmJq06RugI


po úplnom rozpustení bk4 v dcm

FEKvQae9OM


Metylamín pridávame po častiach, aby teplota nestúpla nad normálnu hodnotu. Takže metylamín sa naleje, otvory sa zazátkujú a nainštaluje sa teplomer...
JwCtWAh5Gs
TcYAx8yR63


teplota začala stúpať od prvej minúty. skvelé!!!!
Potom vás čakajú tie najnudnejšie hodiny. V mojom prípade 2 hodiny a 30 minút. (A nezabudnite stále miešať a pozerať na teplomer.)

Po uplynutí správneho času vložte našu banku a počkajte na jasné oddelenie vrstiev.

MDB3qlZkNf
WbAnusvJ3N


a tak sú vrstvy oddelené, ako môžete vidieť na fotografii, prejdime k oplachovaniu.

Zabudol som urobiť fotografiu. No, je to kurva zložité. pridajte 100-150 ml destilovanej vody, dobre namočte. vrchnú vrstvu do likvidácie (v mojom prípade na vydanie) a tak ďalej, kým nezmizne zápach metylamínu. mne to trvalo 4 umytia.


To je to, čo sa má vyradiť. Pridala som trochu dichlórmetánu a poriadne vyšľahala a toto sme dostali.
H7CqDBXFv8


Vezmite spodnú vrstvu a pošlite ju do hlavnej hmoty....


krok okyslenia


H9J4Uh6uSM

Toho som sa bál zo všetkého najviac a poviem vám, že nie nadarmo. tu moja syntéza a prišiel na koniec. Kyselinu som lial veľmi pomaly a opatrne, zakaždým som skontroloval indikátor px. stlačil som... ok, znova som nalial kyselinu, ale už menej... znova som počkal, skontroloval indikátor a v určitom okamihu po ďalších pár kvapkách reakčná hmota dostala jantárovú farbu. Znovu som vzal indikátor, zmeral..... do prdele!!! peroxidoval!!!! asi na 0 alebo 1. suka!!!!.

7WSjkNcwph



ale to je všetko, vážení, v tomto momente bola syntéza ukončená. takže buďte veľmi opatrní počas fázy okysľovania. vďaka za pozornosť všetkým.
ak vám tento článok pomohol, dajte mu prosím veľký like a komentár.

p.s


a tiež chcem vyjadriť svoju vďačnosť tvorcom fóra a jeho tímu. toto fórum má miesto v hornej časti prvej. jedinečná stránka. a som pripravený pomôcť vám v jeho rozvoji. a najmä si zaslúži pozornosť "C" a "U" chlapci ste v pohode. ďakujem za dôveru a možnosť dokázať sa, ale stalo sa to, čo sa stalo. moja vlastná chyba. ale učíte sa z chýb.
 

Attachments

  • CUJNswSEBj.jpg
    CUJNswSEBj.jpg
    287 KB · Views: 327
  • odn2lZvQAf.jpg
    odn2lZvQAf.jpg
    138.6 KB · Views: 295
  • LpYxUwV3QK.jpg
    LpYxUwV3QK.jpg
    263 KB · Views: 300
  • hFgryXLG3W.jpg
    hFgryXLG3W.jpg
    340.5 KB · Views: 283
  • Qasp2bzDrB.jpg
    Qasp2bzDrB.jpg
    244.7 KB · Views: 286
  • a3S7qZxwgL.jpg
    a3S7qZxwgL.jpg
    361.2 KB · Views: 333
  • tF0Jqnub4V.jpg
    tF0Jqnub4V.jpg
    354.9 KB · Views: 324
Last edited:

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
150
Reaction score
56
Points
28

EHRMANTRAUT

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 3, 2023
Messages
23
Reaction score
38
Points
13
Ospravedlňujeme sa. Zabudol som zmeniť písmená v redakcii na tvoje používateľské meno

a zároveň chcem vyjadriť vďaku tvorcom fóra a jeho tímu. toto fórum má miesto v prvej desiatke. jedinečná stránka. a som pripravený ti pomôcť v jej rozvoji. a pozornosť si zaslúžia najmä @William Dampier a @Marvin "Popcorn" Sutton chlapci ste super. ďakujem za dôveru a možnosť ukázať sa, ale stalo sa to, čo sa stalo. moja chyba. ale z chýb sa človek učí.
 

EHRMANTRAUT

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 3, 2023
Messages
23
Reaction score
38
Points
13
Mýlil som sa, vážení. Myslím, že je živý. Je o tri hodiny neskôr.
 

Attachments

  • z27s3kIAqY.jpg
    z27s3kIAqY.jpg
    3.4 MB · Views: 373

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
178
Points
43
Predpokladám, že použitý 2b4m bol veľmi špinavý
 

EHRMANTRAUT

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 3, 2023
Messages
23
Reaction score
38
Points
13
Nie, priateľ môj, bk4 bola najčistejšia. problémom bol môj zhon a neznalosť niektorých aspektov.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
178
Points
43
Vaša 2b4m žltá farba, jej znamená, že majú nečistoty a po vašom meph majú stále žltú farbu
 

EHRMANTRAUT

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 3, 2023
Messages
23
Reaction score
38
Points
13
Každopádne, chlapci, začal som dobre, ale nakoniec sa plechovka rozbila. Takže moja prvá syntéza išla do hája.
Je mi to ľúto. Ale chyby sa robia a nabudúce to bude lepšie.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
301
Points
63
Dobrá práca!
Oveľa lepšie ako na prvýkrát:)
Áno, stáva sa to, niektoré absurdnosti kazia syntézu.
To, čo ste prekysličili, nie je rozhodujúce. Ale trochu ste porušili protokol syntézy. Samozrejme, dalo sa to opraviť. Ale nádoba sa rozbila....
Som si istý, že nabudúce to bude fungovať. Najdôležitejšie je napísať nám a opýtať sa a my vám poradíme.
 

EHRMANTRAUT

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 3, 2023
Messages
23
Reaction score
38
Points
13
ďakujem. áno, môj zhon ma viedol k takémuto výsledku, súhlasím s vami. nabudúce si kúpim ďalšie vybavenie, konkrétne magnetické miešadlo, pretože miešať v rukách 2,5 hodiny nie je to najlepšie.
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
157
Reaction score
72
Points
28
Pre okyslenie:
Vyskúšajte to s ľadovým HCI a kvapkacím lievikom, každé 2 sekundy 1 kvapka, použite magnetické miešadlo, aby bol RM stále v pohybe, a keď sa začne zohrievať, môžete do neho dať trochu ľadového dcm.
Mne to fungovalo dobre.
 

NewSwiftie

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 11, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Aký je výnos z tejto metódy?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Veľmi úžasný priateľ! Som šťastný, že sa všetko vyvíja tak, ako to malo byť. Je veľmi super vidieť, ako sa prvý pokus podarí, ( z väčšej časti ;] ) a s malým postrčením pani šťasteny. Ako často sa stáva, že sa prvá syntéza podarí aj dobre zbehlému chemikovi, nieto ešte niekomu menej skúsenému? Chyby môžu byť dobrá vec, ak nie sú príliš nákladné. Prinajmenšom skvelý učiteľ. Snažte sa byť čo najpresnejší a najpodrobnejší, zapisujte si výsledky a časom sa tak zvýši vaše chápanie a zručnosť, aby ste mohli byť čo najlepší. Dobrá práca! Ďakujem!
 

EHRMANTRAUT

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 3, 2023
Messages
23
Reaction score
38
Points
13
rád to počujem, priateľ môj. áno, niekedy nás naše chyby motivujú k ešte lepším výkonom.
 
Top