Question Výrobca mi, prosím, odpovedzte!

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Hej! Existuje dobrá ziskovosť ako výrobcu, stojí za to riskovať a začať podnikať? Ďakujem chlapci
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
445
Reaction score
679
Points
93
Samozrejme, výrobcovia majú maximálny zisk a kontrolu nad kvalitou výrobkov.
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Ďakujem za láskavú odpoveď na moju otázku! Posledná otázka by bola, koľko by bol počiatočný kapitál? ak mi nevadí, že sa pýtam.
 
View previous replies…

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
445
Reaction score
679
Points
93
Môžete začať so súpravou laboratórneho skla (200-300 eur) a súpravou chemických činidiel za 500-1000 eur
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Ospravedlňujem sa, že vás opäť oberám o čas, ale povedzme, že mám k dispozícii 10 až 100 tisíc eur, ktoré môžem investovať ako počiatočný kapitál. Bolo by to zbytočné, keďže ste uviedli, že môžete začať s 1k3?
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
206
Reaction score
145
Points
43
Deals
15
common sens je všetko, čo potrebujete na to, aby ste si na túto otázku odpovedali sami
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
445
Reaction score
679
Points
93
Musíte začať od najjednoduchších vecí a postupne zvyšovať úroveň, zložitosť syntézy a objem výroby.

V rozpočte 100 tisíc eur môžete zriadiť dobré laboratórium s ventiláciou, reaktorom, nutch filtrom a veľkým množstvom činidiel. Predtým však musíte získať základné zručnosti.
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Milujem vás! Keby som vám mohol dať prepitné za pomoc, urobil by som to hneď. Ešte raz vám ďakujem!
 

Emeliaa

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2024
Messages
16
Reaction score
7
Points
3
Myslel by som si, že predajcovia dostávajú najväčší kus, aspoň pri výrobe kokaínu/heroínu.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Varenie veľkých dávok nie je taká zábava myslieť na to a penalthy sú vyššie, ak by som mal na výber vrátiť sa do bodu, v ktorom som začal, nebol by som najpracovitejší chlap z celého reťazca a zisky sú nižšie ako u veľkých predajcov, ktorí môžu kúpiť vaše veľké dávky, et konečné problémy sú väčšie ako čokoľvek živé, čo ste mali.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
206
Reaction score
145
Points
43
Deals
15
Nie je to také jednoduché, ako by si ľudia mohli myslieť, veľa vecí sa môže pokaziť, musíte zohľadniť veľa faktorov a vždy s niečím bojujete, veľmi stresujúce
 

Emeliaa

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2024
Messages
16
Reaction score
7
Points
3
V podstate rovnaké ako život sám.
 
View previous replies…

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
206
Reaction score
145
Points
43
Deals
15
Nemôžete sa dostať na dlhé roky do väzenia len za prácu na plný úväzok
 

Emeliaa

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2024
Messages
16
Reaction score
7
Points
3
No pravdepodobne áno, môžete. A veľmi dlhé roky za sebou))
 

Emeliaa

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2024
Messages
16
Reaction score
7
Points
3
Hoci udržiavanie zamestnania na plný úväzok môže skutočne znížiť pravdepodobnosť uväznenia, je dôležité si uvedomiť, že legálne zamestnanie nezaručuje imunitu pred uväznením. Dokonca aj jednotlivci, ktorí sú občanmi dodržiavajúcimi zákony a majú stále zamestnanie, sa môžu zaplietať do právnych problémov alebo čeliť uväzneniu v dôsledku rôznych faktorov, ako sú napríklad neoprávnené obvinenia, systémové predsudky v systéme trestného súdnictva alebo nepredvídané okolnosti. Preto hoci práca na plný úväzok môže zabezpečiť stabilitu a znížiť vystavenie trestnej činnosti, neeliminuje potenciálne riziko uväznenia. Riešenie systémových problémov v rámci právneho systému, presadzovanie spravodlivej a nestrannej justície a podpora iniciatív, ktoré podporujú rehabilitáciu a prevenciu kriminality, sú kľúčovými krokmi pri zabezpečovaní spravodlivej a rovnoprávnej spoločnosti pre všetkých.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
206
Reaction score
145
Points
43
Deals
15
Naozaj porovnávate výrobu drog a spojenie s ľuďmi, ktorí páchajú podobné trestné činy, s prácou na plný úväzok? Myslíte to vážne? Samozrejme, že existujú určité okolnosti, ktoré nemôžete predvídať, a určite môžete byť falošne obvinení, ale výroba drog je naozaj závažný trestný čin a polícia aktívne pátra po díleroch a výrobcoch drog. Toto prirovnanie je len blbosť a svedčí o tom, že nemáte veľké skúsenosti s týmto druhom práce.
 
Last edited:

Emeliaa

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2024
Messages
16
Reaction score
7
Points
3
Áno, naozaj. A z vlastnej skúsenosti vám môžem povedať, že ste mladí a ambiciózni, a to je dobré. Moja rada však znie, aby ste otvorili svoju myseľ, vystúpili zo škatuľky, zapli svoju fantáziu a zistíte, že niekedy sa oplatí dohodnúť sa a nesúhlasiť. Pretože nie vždy poznanie pochádza z múdrosti iných. Často pochádza z vlastných životných skúseností. A nechám vás s tým, aby ste si to zistili sami, po životnej línii.
A čo sa týka mojich skúseností, môžem vám povedať, že mám viac ako 45 rokov a moje skúsenosti v tejto oblasti podnikania sa začali práve pred 26-27 rokmi. Vaše skúsenosti sú samozrejme oveľa väčšie, avšak ani tie moje nie sú až také mizerné.
Oceňujem však váš názor. Ďakujem, že ste sa s nami oň podelili!
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
206
Reaction score
145
Points
43
Deals
15
Len človek bez skúseností v tomto odvetví môže prirovnať podnikanie s liekmi k práci na plný úväzok. "že ste mladý a ambiciózny" Ďakujem za tieto srdečné slová, je to od vás milé, som veľmi mladý a ambiciózny, dobijem svet!

"I`m over 45 years old and my experience within this business line has started just about 26- 27 years ago." opäť ukazujete nedostatok skúseností zdieľaním zbytočných informácií. Možno klamete, potom je to dobré.
 

Emeliaa

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2024
Messages
16
Reaction score
7
Points
3
Lol! Pokračujte! Ešte sa musíte naučiť veľa lekcií, nestrácajte čas! )) Ako začínate strácať zábrany.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
206
Reaction score
145
Points
43
Deals
15
Áno, ďakujem za cenné rady, stále mám veľa času byť 16-ročným dieťaťom, ktoré robí hlúposti
 
Top