Video o syntéze LSD

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Dobrý deň, priatelia,
Už nejaký čas plánujem syntézu LSD. Ak by ste ju chceli vidieť, dajte mi vedieť. Je pravdepodobné, že to aj tak urobím, či už so záznamom z kamery alebo bez nej, takže sa snažím zistiť, či to stojí za tú námahu. Syntéza by bola na stupnici 100 mg, počnúc tabletkami cafergotu. Ergotamín by sa extrahoval etylacetátom/hexánmi a oddelil by sa stĺpcovou chromatografiou od ostatných zložiek v tabletkách. Hydrolyzuje sa a la Shulgin na kyselinu lysergovú. Potom sa zreaguje s dietylamínom pomocou peptidového spojovacieho činidla. Následne sa spracuje na získanie LSD. Nebudem sa zaoberať tartrátovou soľou, pretože ju nemám v úmysle čistiť za týmto bodom.

Ak by ste chceli podporiť tento projekt, môžete si u mňa kúpiť nejaké magické prášky. Ak dostanem dostatok objednávok alebo dostatočný záujem, urobím to. Ospravedlňujem sa, že vás všetkých modro balamutím reklamou, ale žiaľ, nemôžem to všetko robiť zadarmo.

Pre tých, ktorí si myslia, že kecám:
GNRz0*****xH8
 
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,743
Points
113
Deals
666
Sme ochotní kúpiť od vás video so syntézou, ak bude dobre spracované. Ak máte záujem o túto ponuku, kontaktujte našich odborníkov.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
98
Points
28
Bolo by to super, najmä ak by sa ku každému kroku pridali vysvetlenia/rady (napr. na čo si treba dať pozor, ako pripraviť jednotlivé materiály atď.) Prispel by som na kúpu takéhoto videa, Heisenberg, dajte mi vedieť, či sa dohoda uskutoční.
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
V súčasnosti sa na ňom pracuje; mohol by som však ukázať, ako vysušiť DCM pentoxidom fosforu, syntézu katalyzátora pre peptidovú spojovaciu reakciu, uvoľnenie dietylamínu z jeho soli, ako spustiť kolónu, stručné vysvetlenie o extrakciách atď...
Je to pokročilá chémia, ale mohol by som urobiť všetko pre to, aby som to prezentoval spôsobom, ktorý väčšina pochopí.
 

amieri

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 2, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Dosiahli ste nejaký pokrok? Trpezlivo to kontrolujem už niekoľko mesiacov v nádeji, že sa objaví aktualizácia
 

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
To by šírilo lásku po celom svete 💘
 

eu.lab

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 25, 2023
Messages
29
Reaction score
13
Points
3
Nejaké nové aktualizácie k videu?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Plánujem ho vytvoriť aj napriek tomu, že možno nebudem prvý, kto ho uverejní... Dúfam, že to bude dobré. Potrebujem len rotavapovač, keďže mám naň sklo, chýbajú mi aj miešadlá a stojany so svorkami možno veľký sep lievik. Teším sa, že nájdem vhodné miesto. Rozmýšľal som, že pri vysvetľovaní odhalím svoju tvár, ale moja obľúbená kapela je Sleep Token, masky a nikto o nich nič nevie. Možno prijmem identitu nádoby (člena Sleep Token), ktorú skreslím nasadením masky Hannibala Lectera.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Z výslednej kyseliny sa nepredá ani kvapka!!! .... Takto som to myslel. Neskoršie obdobie som prebehol dosť biedne a pred hodinami som sa dostal bez práce. Mám mladú budúcnosť ja v tréningu a pomáham každému zadarmo na tomto fóre, aj keď viem, že im to brigs veľké peniaze vďaka mojej rady. Som ochotný prijať pomoc v akejkoľvek forme, či už ide o činidlá (najmä dietylmonomethulamín, ktorý je drahý kúpiť balenie) fľaštička 5-10 ml je nákladná s ohľadom na väčšinu malých amínov, vybavenie bolo ukradnuté z mojich bývalých dvoch pokusov stážistov, rovnako ako vákuová pumpa a niektoré chladné sklo.
 

eu.lab

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 25, 2023
Messages
29
Reaction score
13
Points
3
V tomto momente sa z HerrHabera stáva Heisenberg.
Vtipy okrem toho navrhujem, aby ste kyselinu dali "investorom", ktorí financujú chemikálie pre vaše video. Je to výhra pre všetkých. Fórum dostane video, ktoré pomôže ľuďom, vy budete môcť vytvoriť video bez väčších vlastných finančných prostriedkov a ľudia, ktorí financujú chemikálie, dostanú trochu zisku. 1-2 g LSD by stačilo na 5000x 200uq tripov, čo by stačilo na zásobenie každého investora poriadnym množstvom kyseliny.
Aj BB Fórum by vám mohlo dať trochu peňazí za materiál na video.

Dúfam, že sa tvoja situácia zlepší, sám poznám ten boj.

Na zdravie
 
Last edited:

PsychedelicDog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 9, 2023
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
@HerrHaber Mohli by ste prísť s približným odhadom, koľko je potrebné založiť?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Vykonával som nejaké výpočty a ďakujem vám za túto otázku, pretože mám odhalenie, že neviem ani približne odhadnúť, koľko to stojí. Situácia je taká, že viem vypočítať vybavenie, chemikálie, čas a chémiu, ale mal by som zahrnúť napríklad aj miesto. Nad všetkým som trochu prekvapený, že získanie "kyslej" časti je ako tretí najnákladnejší materiál po asymetrickom amíne a PyBOP. Priblížiť sa k tomu priamou kondenzáciou kyseliny vznikajúcej hydrolýzou metylesteru in situ je príliš lákavé na to, aby som to neskúšal. Na druhej strane zničenie chirality je kľúčovým bodom, ktorý treba zvážiť, aby nedošlo k nadmernej reakcii, čo sa v preparatívnom množstve môže oplatiť, ale znie to tak 2023, aby sa postup zverejnil ako stereoselektívny. Som si vedomý skutočnosti, že racemické rozlíšenie sa dá dosiahnuť prostredníctvom chirálnej chromatografie aj diastereoselektívnej tvorby solí s opticky čistou kyselinou, ako je kyselina vínna. Aj keď racemizácia je historicky správna cesta a stojí za to, keď viem, že maximálny výťažok je 50 %.
 
Top