Question Looking for a vendor HĽADÁM PREDÁVAJÚCEHO, ktorého nemôžem nájsť NALIEHAVÉ

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
Potrebujem dodávateľa bmk alebo dodávateľa p2p prekurzorov môže mi poslať do ALŽÍRSKA ANNABA 23000 najrýchlejším možným spôsobom prosím chlapci potrebujem 1 kg.
Nemôžem nikoho nájsť jeho takmer týždeň výskumu.
 

Ashkan23

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 30, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
آ Je možné, aby som prišiel z Ázie a spolupracoval s vami na vašej práci?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,427
Solutions
4
Reaction score
974
Points
113
Deals
1
Spýtajte sa čínštiny na tejto stránke. Pozreli ste sa na trh? Číňania tu urobia eskortu. Prosím, deti,nezabudnite, POUŽÍVAJTE FUNKCIU VYHĽADÁVANIA! Je to v pravidlách doslova.
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
nemyslíte si, že som hľadal a nenašiel som to, prečo som sem napísal ??to prišlo hodiť myseľ aspoň raz.... každopádne som použil kurva funkciu vyhľadávania,a nenašiel som to, prečo som tu napísal a nie ďakujem...ste tak šikovný tým, že ste poukázali na tie chineese..... oooh didnt know abt that info sorryyyy...fuuuuuck som poslal všetky štyri posrané správy na tomto fóre pred odoslaním príspevku, takže prestaňte si myslieť, že ste najinteligentnejší človek tým, že poukazujete na nejaké fuuuuucking noob veci ...snažím sa nájsť to, čo hľadám a som unavený, takže prosím, nepotrebujem vaše sťažnosti tu....im nie je zverejnenie tohto na prednej strane vášho domu...ďakujem za vaše pochopenie
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,427
Solutions
4
Reaction score
974
Points
113
Deals
1
Nachádza sa tu viac ako 4 čínštiny. P2p a bmk sú celosvetovo zakázané. Sú to tie isté veci fenylacetón. Môžete si ho vyrobiť sami. Nemôžete ho nikde legálne kúpiť, pokiaľ nemáte dokumentáciu. V nejakom filme, ktorý som kedysi videl, bola hláška: " Tak veľmi si sa bál, či by si mohol niečo domyslieť, že si nikdy neuvažoval, či by si mal niečo urobiť. Metamfetamín si môžete kúpiť ľahšie ako fenylacetón. Nájdite prekurzor, ktorý je dostupný, a budete mať viac šťastia. Snažte sa zostať pokojní. Je to vaša voľba, ako budete reagovať na ľudí.
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
prosím, prečítajte si pred komentárom ...kto povedal o p2p nemyslíte si, že to neviem prosím, prestaňte, viem, že viete, len si nájdite iný článok prosím, ďakujem aj tak
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
146
Reaction score
81
Points
28
Myslím, že s vaším spôsobom písania nedostanete odpoveď.... Výrobok je v Číne zakázaný, takže sa tam už nedostane. Ani na fóre, ani mimo neho. Vyberte sa inou cestou ako cez bmk. Je tam uvedených veľa iných spôsobov. Na ich mieste by som sa snažil použiť p2np ako predprípravu.
 
Top