Question je možné stať sa chemikom v oblasti drog, kde začať/ kde sa naučiť, ako správne rezať

plz1morechance

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ahoj, som nováčik v tejto skupine, chcem si založiť laboratórium v Kalifornii a zaujímalo by ma, či je pre ambiciózneho študenta možné vyrobiť amp., mdma, benzo a naučiť sa miešať drogy proply... napríklad mám jeden hrniec alprazolamu, ako zabezpečím, že keď ho nakrájam na 2 mg tyčinky, že každé malé zrnko bude aktívne, existuje spôsob, ako zmiešať zložky za mokra, aby sa zabezpečilo, že každá tyčinka má 2 mg
 

curiousgeorge

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Pravdepodobne by ste nemali zverejňovať svoju polohu...
 

Clark012

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
37
Reaction score
9
Points
8
Len pre mojich zákazníkov Busines costumers bro. Už dlho podnikám, takže bude ťažké hovoriť s niekým zložitým bez toho, aby som vedel ahahaha
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Ahoj, je mi ľúto, že nemám pre teba odpoveď. len som chcel povedať, že som tu v rovnakej pozícii. oceňujem ľudí, ktorí sa chcú učiť, dúfam, že dosiahneš svoj cieľ.
 

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
  1. https://www.lfatabletpresses.com/ready-mix-firmapress (Nie je to dodatok, je to jednoducho niečo, čo mnohí ľudia, ktorých poznám, používajú pre svoje osobné projekty) je to pomerne dobrá kombinácia vecí, vďaka ktorej pilulky vychádzajú veľmi dôsledne. Môžete tiež použiť mikrokryštalickú celulózu pre menej optimálne výsledky, ale nižšiu cenu. To by bolo dobré pre váš skúšobný beh.


  2. Odvážte dané množstvo (povedzme 50 gramov) zmesi a stlačte ju (wdym rez, tyčinky sa lisujú pomocou lisov na tabletky, nie rezaním), kým nič nezostane
  3. Odvážte všetky vyrobené tabletky a vydeľte ich počtom tabletiek. Teraz viete, koľko váži jedna tyčinka a koľko sa stratí v lise
  4. Teraz jednoducho odpočítate hmotnosť účinnej látky (t. j. Alp) od hmotnosti tyčinky
  5. vynásobte počtom tabliet
  6. Odpočítajte od množstva východiskovej zmesi
  7. Teraz už viete, koľko z každej zmesi máte dať do misky
  8. Použite silikónovú špachtľu, aby ste zmes rozmiešali a premiešali o stenu misky
  9. Takto postupujte najmenej 15 minút
  10. Naplňte zmes a stlačte


A áno, som si vedomá, že by sa to dalo urobiť jednoduchšie, ale zámerne som to tu urobila čo najjednoduchšie.

Aby som odpovedal na zvyšok vašej otázky: Naučte sa, ako vykonať extrakciu DMT. Potom sa naučte, ako vyrobiť vape juice Changa & DMT. Keď to urobíte, naučte sa, ako vyrobiť GHB.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,815
Points
113
Deals
1
Dobrý deň, ďakujem za radu, ale nepýtal sa na extrakciu DMT z rastlín. Okrem toho je tento návod zastúpený vo Fóre BB.
 

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
Pýtal sa, či sa môže naučiť, ako sa stať chemikom v oblasti liečiv, a keďže vie len veľmi málo, navrhol som mu, že by mohol začať.
 

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
Začal som síranom amfetamínovým, ale strávil som veľa hodín čítaním všetkého možného o tajnej chémii
 

oldgalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 21, 2023
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Ak chcete vedieť, ako syntetizovať lieky, začnite s knihami o organickej chémii pre začiatočníkov, učte sa, než sa naučíte viac a budete vedieť všetko, čo potrebujete, prečítajte si bbgate, porozprávajte sa so skúsenejšími chemikmi, prečítajte si iné fóra a reddit, možno rhodium archive na erowid, ale pozor na tieto syntézy, ktoré tam dávajú
 

Jos

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 27, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň, mám e otázku mám 1 kg bmk 5449-7-1 prášku ako môžem z neho urobiť p2p pomôže mi niekto prosím? Vďaka
 

Jos

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 27, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Otázka môžem si sám vyrobiť e refluxcondser tak áno, ako ho môžem vyrobiť vďaka už
 
Top