, naozaj potrebujem pomôcť s odoslaním

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
83
Reaction score
93
Points
18
Deals
17
Takže , chcem poslať balík z eú do austrálie. viem, že mnohé syntetické lieky sú organické. môžete mi, prosím, povedať, či sú syntetické noidy organické alebo nie , a ako mám postupovať, aby som prešiel röntgenom (colným odbavením). Vopred vám veľmi pekne ďakujem.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Všetky kanabinoidy prírodné alebo syntetické sú organické! Jediné psychoaktívne anorganické látky, o ktorých som kedy počul, sú N2O a xenón
 

beherit

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
Pošlite ho dovnútra niečoho keramického, obaleného hliníkovou fóliou (potrebovali by sme toho veľa, pretože moderné röntgenové žiarenie v colniciach je pekelne silné), pokrytého viacerými ďalšími predmetmi, ktoré majú tendenciu odrážať/pohlcovať röntgenové žiarenie.

Celkovo. Ak to bude vyzerať ako drogy, bude sa to podrobne skúmať, alebo budete milovať, čokoľvek z toho povedie k tomu, že budete v prdeli.

Taktiež upozornenie, že nie som medzinárodný odosielateľ. Len obyčajný domáci obchodník s tovarom. Takže ak niečo, urobte si prieskum.
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
83
Reaction score
93
Points
18
Deals
17
Zistil som, že syntetické kanabinoidy sú organické a anorganické ako šampón
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Rozdiel medzi organickou a anorganickou chémiou nesúvisí s označením šampón... Videl som "organická kuchynská soľ", čo je vo vlastnom význame vrcholná lož.
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
83
Reaction score
93
Points
18
Deals
17
moja chyba :)
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
83
Reaction score
93
Points
18
Deals
17
Videl som, že röntgenové lúče vidia len hustotu a organické a anorganické materiály, nemôžu vedieť, čo máte v obale, ak sa neskrýva na mieste, kam nepatrí
 
Top