Question Ako uviesť nový liek na trh v meste? (P*****)

holly_shit

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 6, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Takže mám svoj zdroj na získanie vysokej čistoty a veľkého množstva kryštálov P***** Freebase , ale problémom je, že v mojej krajine nie je ani známy, takže ma zaujíma, ako sa prvýkrát uvádzajú na trh úplne nové lieky
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Dávajte zadarmo jednoduché, majte vysokú kvalitu za dobrú cenu, vytvorte originálne balenie, ktoré je pre vás jedinečné,...
 

holly_shit

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 6, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Dal som nejaké vzorky zadarmo pre niektorých ľudí v meste, ale nefungovalo to, a skúsil som produkt predávať online a nefungovalo to rovnako, aj keď som ho ponúkal za veľmi dobrú cenu, pretože som nenašiel lepšie miesto na predaj, takže práve teraz sa ho snažím predávať v zahraničí, ale neviem, či je to dobrý nápad, pretože preprava a všetky tie veci, máte nejaký nápad?
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Predaj online je imo najlepším riešením
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Pozeráte sa na medzeru na trhu, braček. Ja osobne by som chcel všetky ponorky, ktoré by som mohol zohnať, ale to som ja. Názov je pošpinený nebude mať veľa nových ľudí len staromilcov
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Získajte niektoré pre ľudí s množstvom priateľov, ktorí používajú. Nájdite ľudí, ktorí radi skúšajú nové veci. Ústne podanie je najlepšia stávka
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
66
Points
18
Nesnažte sa zmeniť štruktúru miestneho trhu s liekmi, je to dlhý proces a pravdepodobne z toho vy osobne nebudete mať veľký úžitok.
Jednoducho začnite obchodovať po celom svete a pravdepodobne po určitom čase získate niekoľko predajcov, ktorí sú z miest s dobrým dopytom po tomto tovare.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Táto odpoveď má veľký zmysel
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Bolo by veľmi úžasné, keby ste zvážili možnosť urobiť nejaký propagačný darček. Pošlite niektorým ľuďom namočenú cigaretu alebo dve. Sám som nikdy nevyskúšal zaprášiť, ale vždy som chcel. V mojom okolí je to neslýchané a všetci si myslia, že je to vlastne balzamovacia tekutina alebo formaldehyd. Už nemám trpezlivosť povedať: "Nie, debil, to je P***** - fencyklidín." A tak som sa rozhodol, že to budem robiť.

Ak je to dobrý výrobok a dobre sa prijíma. Som uprostred úplne nevyužitého trhu.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
Hlavné sú bezplatné vzorky a získanie dôvery u zákazníkov. Mal som podobnú skúsenosť s liekom, nikto ho nechcel, pretože nebol veľmi známy a nikto nevedel, aká je jeho kvalita alebo či je bezpečný, samozrejme, žiadny liek nie je bezpečný, ale v dnešnej dobe si, žiaľ, nemôžete byť istí, či len raz urobené niečo môže byť smrteľné. Rozdajte ľuďom nejaké malé vzorky na vyskúšanie, ak sa im bude páčiť, určite vás oslovia. Ak nie, tak len viete, že budú mať vždy na pamäti, že ste veľkorysý a legitímny predajca. Wich je v podnikaní veľmi dôležitý.
 

shoptilpop3x

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 8, 2023
Messages
6
Reaction score
7
Points
3
IM v USA mám niekoľko ppl, ktorí ho majú radi, ale sú z mesta, kde je populárny. Nevzal by som si v pondelok vzorku len preto, aby som zistil, či je to značka, kde som... stačí jeden dip a uvidíme, či ppl naháňa cigaretu
 
Top