Question Ako sa 4mmc váha viac a menej silná

ifeelsorry

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
49
Reaction score
4
Points
8
Takže nedávno som syntetizoval 4mmc a môj priateľ skúšal túto látku, povedal, že tá, ktorá je dostupná na trhu, a táto majú obrovský rozdiel, táto je veľmi silná, takže ako to mám urobiť, aby to váži viac, aký druh prášku by som mal pridať, ktorý nikomu neublíži

A koľko by som mal pridať, povedzme, ak mám 100 g 4 mmc
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
55
Reaction score
45
Points
18
Deals
1
To je kopa blábolov. U chcete vziať už aj tak miernu vec a skrátiť ju o bs ? Prestaňte byť lacný. 4mmc je 4mmc u bude mať používateľ, ktorý nehlásil žiadny účinok alebo takmer žiadny. Ale u to chce znížiť.
 

ifeelsorry

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
49
Reaction score
4
Points
8
Brat to nepochopí, neviete, čo môžem pridať, ak viete, povedzte to, prosím
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
96
Points
28
WAT

Príliš silný? @freedum trafil do čierneho: BS.
Škoda, že neviem, aký si predavač, aby som vedel, že sa mám držať TF ďalej od tvojich sračiek. Zase sú 90. roky? GTFOutta tu s tvojimi "Nechcem nikomu ublížiť" bullllshit
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
55
Reaction score
45
Points
18
Deals
1
Myslím, že odpovedáte nesprávnej osobe, syn
 

ifeelsorry

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
49
Reaction score
4
Points
8
Dobre, chlapci, ospravedlňujem sa, bol som len zvedavý, mal som len nápad, nie som predajca ani nič podobné, len si robím vlastné pre seba, ospravedlňujem sa
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
Neospravedlňujte sa, svoju otázku ste neformulovali správne. Všetci robíme chyby a ľudia si mysleli, že ste chceli svoj výrobok skrátiť a mať väčšie množstvo, a nikto nemá rád ľudí, ktorí predávajú skrátené výrobky. :)
 
View previous replies…

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
Edit: Nikto nemá rád ľudí, ktorí krájajú svoj už čistý výrobok, niekedy ľudia nemôžu za to, že majú už nakrájané výrobky na predaj. Takže ak máte dobrý a čistý výrobok, predávajte ho tak, ako je, určite takto získate väčší zisk. Ľudia majú radi silné výrobky. Vo vašom prípade ste si ho chceli nakrájať pre seba, pretože je príliš silný, ako som pochopil. Nerobte to, radšej si nájdite svoju dávku, zistite, koľko potrebujete na dosiahnutie požadovaného high. Podľa môjho názoru je to oveľa lepšie, ako si ničiť produkt nejakými hovadskými rezacími prostriedkami. Zostaň v bezpečí, človeče!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
96
Points
28
Pokiaľ sa nesnažíte vziať už čistý produkt a ošúchať ním platiacich zákazníkov: Ospravedlňujem sa za svoje ostré poznámky a "ľutujem" (vidíte, čo som urobil?), som toho názoru, že "to" tu jednoducho vôbec nemôžeme mať.

Ak sú vaše veci naozaj "veľmi" silné a silné, hádam, že je to buď bolesť v dutinách, alebo chuťová záležitosť, možno príliš veľa "otupenej tváre" na vaše pohodlie? Stačí vám len kvapka, vezmite si "najmenšie" kryštáliky, rozomeľte ich čo najjemnejšie (žiadne kúsky) a začnite znova. Vy a váš priateľ by ste mali mať lepšie výsledky
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
To je pravda, im udivuje, koľko ľudí šňupe veľké kryštály. Nikdy som to nechápal tbh. Keď drvím kryštál, položím ho na tanier, prikryjem ho bankovkou a začnem to svinstvo drviť, ako sa len dá. Keď praskanie prestane, odstránim bankovku a zoberiem z nej zvyšky. Vezmite lístok a držte ho v uhle, v ktorom je najostrejší. Zvyšok pozná každý, naozaj sa do toho pustite, kým z toho neurobíte jemný prášok, verte mi, že po poriadnom rozdrvení vôbec nebudete cítiť pálenie.
 
Top