Question Ahoj, som tu nový a chcem dovážať lieky na Srí Lanku

Kiker

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 5, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Som tu nový a hľadal som miesto na dovoz drog (kokaín, LSD, marihuana a iné) na sr lánku? chcem vedieť, či je to možné, a ak je to možné, ako môžem začať?
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Všetko je možné, ak sa do toho pustíte 😃 budete potrebovať kontakty a plán na dovoz tovaru aj na BB fóre máme politiku zákazu stretnutí, takže nákup je možný len cez eskont a posielanie hromadných objednávok poštou nie je vždy dobrý nápad niektorí predajcovia robia mŕtve schránky v závislosti od lokality

pozrite sa do sekcií fóra, je tam veľa informácií o logistike nákupu/predaja atď.
 

Kiker

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 5, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ďakujeme,
ako na začiatok, Ak chcem kúpiť len malé množstvo (Aby som sa oboznámil s týmto procesom), čo bude najlepšia voľba? Ako nájsť spoľahlivé stránky, na ktorých si môžem objednať malé množstvo?
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Toto je najlepšia stránka, na ktorej nájdete bezpečný a zabezpečený pohľad na trh s drogami alebo dm @peaks @DragonLabz alebo @NLUser
 

India

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Je to jednoduché Srí lanka PM me
 

cylencia

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 30, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Id hovorí, že najlepšou voľbou je pestovať trávu a dovážať taby, na ostatné veci zabudnite, kým sa neusadíte.
Tabs sa dajú relatívne ľahko pašovať vzhľadom na veľkosť, ak máte dobrého človeka, môže vám ho dokonca poslať v knihách
 
Top