Question Kúpil niekto úspešne prekurzory z čínskych webových stránok na prehľadnom webe?

purple_rain

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Ak áno, na ktorej webovej stránke a sú mnohí čínski dodávatelia chemikálií ochotní nesprávne označovať svoje výrobky, aby prešli cez colné orgány? Konkrétne potrebujem kyselinu jódovú a červený P, ale obávam sa, že by si mohli všimnúť červený prášok v balení a uvedomiť si, že je to červený P, a nie to, čo čínsky dodávateľ nesprávne označil, a vykopnúť mi dvere ešte predtým, ako niečo vyrobím.
 

scoobiedoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 14, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Nedávno som mal smolu na spoločnosť Shanghai JOA Yunao Biotechnology Co, Ltd. Vyzerajú a znejú dobre, ale sú tam hovadiny. Hľadajte ďalej, je tam veľa skutočných dodávateľov.
 

kokkewiet

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 28, 2023
Messages
15
Reaction score
9
Points
3
Wendy Dreamer a Vivian Rose, si u nich objednali 3-krát. Ich angličtina jednoducho nie je taká dobrá. Obe v tej istej spoločnosti, v zahraničí dodanie do 10 dní
 

purple_rain

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Je lepšie/jednoduchšie nakupovať od čínskeho dodávateľa na prehľadnom webe alebo tu prostredníctvom systému eskontovania? Nemám však žiadne skúsenosti s kryptomenami
 

Joyce-JH

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 25, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Zvyčajne si zákazníci vyberajú kryptomeny (Bitcoin, USDT, XMR) s bezpečnosťou a súkromím, v prípade potreby je v poriadku aj Escrow.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Made in china má niektoré reálne veci, len by som nepoužíval nové spoločnosti
 

AnnieGalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 19, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Deals
1
Ste dobrí pri nákupe, naša spoločnosť sa pripojila k Made in China, poskytuje platby prostredníctvom BTC, USDT, XMR, ETH, Wechat, Alipay, bankový prevod atď , tiež tu podporuje escrow.

Väčšinu chemických látok je možné odoslať do 24 hodín.
 

tablet press

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 3, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Čína má najhoršie kuriérske služby, neobťažujte sa pýtať na podrobné pokyny na čokoľvek a povedia vám, že môžu dostať akúkoľvek vec cez hranice na ich strane, čo je zložitá časť, môžu ju dostať von, ale to, kam ide, je úplne iný scenár. všetky čínske výrobky dostanú ďalšiu vrstvu kontroly kvôli všetkým nelegálnym sračkám, ktoré predávajú.. heres jedna krajina, ktorá je úplne pod radarom a to INDIA a tam pravdepodobne lacnejšie a hovoria anglicky a majú skvelé coustmer služby a môže byť lacnejšie som zistil, že môžu dostať viac vecí ako Čína DM mi, ak hľadáte niečo konkrétne, pozrite sa na to pre vás
 
  • Wow
Reactions: vis

tablet press

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 3, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Made in china compamy sucks budú predávať, ale nič za to vôbec najhoršia spoločnosť vôbec nepomôžu vám po zaplatení vôbec a čo je šialené je, že som dostal 1 agent reval súkromné usa coustmers adresu a telefónne číslo, aby mi mohli pomôcť s mojimi problémami prisahám, že chlap povedal, že zavolajte týmto chlapcom, že by mohli pomôcť a povedal mi, čo si kúpil serously..they dont care what happends after the fact there in china
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Veď prečo by ich to malo zaujímať? Predávajú chemikáliu, ktorá sa pravdepodobne používa len na výrobu nelegálnych látok.

Je to šedý/čierny trh, nič viac, nič menej.

Buď si to kúpite, alebo nekúpite. To je všetko, čo ich alebo kohokoľvek v skutočnosti zaujíma na šedom/čiernom trhu
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
446
Reaction score
681
Points
93
Nie všetci čínski dodávatelia sú zlí, na ochranu svojich nákupov používajte službu Escrow, takže máte záruku vrátenia peňazí alebo prijatia nákladu.

Dobrou možnosťou je India, ale majú veľmi málo pozícií a ťažšie podmienky vývozu. Indovia sú pomalší a niekedy robia hrubšie chyby pri odosielaní tovaru. Čínski dodávatelia majú viac skúseností na trhu.
 

tablet press

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 3, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Ture len poskytuje moje osobné skúsenosti a pamätajte si, že nemôžete posielať výrobky späť opsec a náklady na dopravu, akonáhle dostanete to vaše uviazol s ním byť catious
 
Top