Question DPIA vo vnútri môjho amfetamínu - zámerné?

justfortemp

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 19, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Dobrý deň, skúsení chemici,

Som tu už nejaký čas tichým čitateľom, ale rozhodol som sa vytvoriť si účet, pretože mám otázku.

Môže mi niekto vysvetliť, ako sa DPIA Di(beta-fenylizopropyl)amin dostane do môjho ametamínu?
Testujem každý amfetamín, ktorý dostávam zo svojho zdroja, a laboratórium na znižovanie škôd pravidelne hlási kontamináciu DPIA vo vnútri amfetamínu.
Môže mi niekto povedať, či to bolo do amínu vložené zámerne alebo ako DPIA vznikla? Možno zlá syntéza?


Ďakujem za pomoc :)
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Dobrý deň, je to len vedľajší produkt syntézy. Nemajte obavy. Predpokladám, že neexistuje viac ako pár prezentácií DPIA, mám pravdu?
 

justfortemp

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 19, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Hej, G.Pattonová,

Ďakujem za odpoveď :)
Skutočne sa nachádza len vo vnútri, ale jeho množstvo je príliš nízke na to, aby sa dalo určiť.
Skeptickým ma však urobilo to, že čistota sa časom výrazne znížila.
Začínali sme na 70 % čistote a posledných niekoľko šarží malo všetky "len" 45 - 50 %.
Žiadne iné psychoaktívne látky sa však nenašli.
Mohlo by to teda byť tak, že zdroj vie, že ho testujem, a mieša ho s neúčinnými látkami, ako je manitol, ktoré laboratórium nezistí. Alebo je možné, že menej kvalitný olej alebo zlý výrobný proces môže znížiť čistotu tak veľmi?Asi ťažko povedať, ale rád by som počul názor odborníka.

Znamená tento vedľajší produkt syntézy (DPIA), že nie je urobený dobre, pretože sa mu zrejme musí dať vyhnúť, keďže som mal veľa vzoriek aj bez neho?

Ďakujem za váš čas, ktorý ste venovali odpovedi na moje otázky!
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Boli charakterizované aj neaktívne zložky? Zaujímalo by ma, čo predstavuje zvyšných 30 % až 100 %
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Soli amfetamínu sú notoricky známe svojou nestabilitou a pomerne rýchlo sa kazia. Tento problém môže mať dokonca aj farmaceutická príprava s použitím čistých farmaceutických zložiek.

Alebo je možné, že menej kvalitný olej alebo zlý výrobný proces môže znížiť čistotu natoľko?" Asi ťažko povedať, ale rád by som počul názor odborníka.

Áno. Čistota sa môže veľmi líšiť. Akékoľvek zvyškové vedľajšie produkty môžu spôsobiť nižšiu kvalitu a niekedy aj výrazne. Posledný krok titrácie kyselinou sírovou môže byť zabijakom. Aj typická reakcia vykonávaná s Al/Hg je špinavá a môže zanechať veľa solí. Reakcia LAH je čistejšia, ale nie som si istý, či ju mnohí využívajú. Videl som vzorky (krásne biele a kryštalické), ktoré sa testujú pri rôznych čistotách. Jedinou premennou bolo vykonanie reakcie operátorom.

Nikdy som nepochopil, prečo niekto používa amfetamín namiesto racemického metamfetamínu a prečo je v Európe pppulárnejší.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
V skutočnosti má Leuckart najviac nečistôt, hydridové redukcie a hydrogenácie tiež nie sú čisté z hrnca, Al/Hg v špeciálnej s parnou destiláciou má prekvapivo málo vedľajších produktov a pervitín z efedrínu farmaceutickej kvality pomocou Rp/I je zďaleka najlepší (pochádza z posledného kroku ničiaceho východiskovú zlúčeninu a medziprodukty). Takto použiteľné redukcie s Na-metalom sú tiež celkom dobré.
Prekvapujúce - áno. Ale je to pravda.
Hovorím len o aktívnych nečistotách, pretože len tie sa počítajú. Neaktívne nečistoty možno považovať za plnivo.
Je to preto, že amfetamín je nástroj, ale pervitín je životný štýl. Vyplýva to z rozdielneho trvania, je ľahšie zostať pri zmysloch s drogou pôsobiacou 8 až 10 hodín ako s drogou aktívnou dva dni alebo viac, pretože tá druhá vás v okamihu zmení na tvíkera.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Je to výsledok reakcie amfetamínu, primárneho amínu, s ketónom P2P. K tomu dochádza často, pretože Amfetamín je pre Ketón atraktívnejší ako Amoniak. O to by sa postarala správne vykonaná destilácia s vodnou parou (NIE prefukovanie všetkého pri 150 °C!) alebo frakčná (vákuová) destilácia, ale to sa robí len zriedka. Je to preto, že DIPA a súvisiace nečistoty sú vysoko aktívne a dlhotrvajúce a zákazníci si myslia, že Amph je silnejší a taký lepší, zatiaľ čo má práve nečistoty, ktoré silne pôsobia na nor-adrenalínový systém. Veľmi dlhé trvanie spôsobuje aj oveľa ťažší comedown. DIPA je zlá správa, ak vám ide o stimuláciu CNS a eufóriu a menej o prílišné účinky podobné espressu. Okrem zákazníkov sú to samozrejme aj kuchári, ktorí vždy hľadajú skratky a nie sú hrdí na svoj produkt, ale klamú sami seba. Človek by si myslel, že ak varíte viackilogramové dávky, že si môžete dovoliť skutočnú analýzu? Oriešok nie, mohli by si ju dovoliť, ale z dobrého dôvodu to naozaj nechcú vedieť.
 
Top