DMT z kyseliny gama-aminomaslovej

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Vždy som chcel vyrobiť DMT, ale nedokázal som to z voľne predajných chemikálií a všetky syntézy, ktoré som našiel, potrebovali NaBH4 alebo iné jeho deriváty. Potom mi prišla na um Fischerova indolová syntéza, ale nemohol som tu nájsť žiadne recepty, alebo tie, ktoré som našiel, začínali 4-chlórbutanalom, ku ktorému som tiež nemal prístup. Preto ma napadla táto syntéza tu z kyseliny gama-aminomaslovej, ktorá sa používa ako hormón zakoreňovania rastlín.

PkjRaUMhf3


Je tento recept vôbec vierohodný? Ak nie, existuje spôsob, ako ho upraviť tak, aby sa dal urobiť s voľne predajnými chemikáliami, alebo je známy recept na 4-(N,N-dimetylamino) butanal dietylacetal, ktorý sa dá vyrobiť z voľne predajných chemikálií?
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28


Ahoj

V druhom kroku ester nemôže reagovať s trimetoxymetánom, aj keď reaguje, do reťazca sa pridá jeden uhlík a reťazec má 5 uhlíkov.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Navrhol som takúto metódu, môže byť úspešná, ale nie je nákladovo efektívna

NWjdrysNOq
 

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Nemám LiAlH4, PCC ani TsCl. Usilovne som sa snažil získať recept vhodný pre voľne predajné chemikálie, ale hádam je výroba DMT z voľne predajných chemikálií nemožná na rozdiel od amfetamínov.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Áno, zlúčeniny na báze indolu sú drahé a ťažko sa syntetizujú aj bežnými metódami.
 

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Predpokladám tiež, že neexistuje žiadny spôsob, ako vyrobiť 4-chlór-1-butanol v amatérskom laboratóriu bez použitia THF.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Najvhodnejším spôsobom je syntéza 4-chlór-1-butanolu z THF. Aj keď nemáte vákuovú vývevu, môžete si ju ľahko vyrobiť.
Môžete ho vyrobiť takmer pri 50-55 % koncentrácii.
 

summer_*****

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 5, 2022
Messages
29
Reaction score
29
Points
13
5b9sFOdTBq
XzsI7r2h5R
JQ2Yxv7aKh
L5JTDuXGVl
2vOoWGlrX4

Adícia HCl na dvojitú väzbu je zvláštna, našiel som na ňu odkaz(tu), ale myslím, že by sa dala nahradiť HBr a peroxidom, pretože je to známejšia adícia, ktorá by vytvorila anti-Markovnikov produkt.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Dobrý deň, v druhom kroku, ako ste uviedli, sa hcl nemôže pridávať ako anti-Markonioffova reakcia, anti-Markonioffova reakcia musí pokračovať. V poslednom kroku takáto reakcia neprebieha, pretože uhlík je chránený 3 kyslíkom. Trimetoxymetán môže reagovať za kyslých, ale nie za zásaditých podmienok.
 
View previous replies…

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
To je pravda, práve som videl Bodroux-Chichibabin V kroku 2 tiež dochádza k vnútromolekulovej reakcii.
 

summer_*****

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 5, 2022
Messages
29
Reaction score
29
Points
13
Vtomto dokumente sa tiež uvádza, že antimarkovnikovská adícia HCl je možná, ak sa prebubláva do roztaveného N,N-dimetylallylamóniumchloridu
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Pri vysokej teplote reakcia pravdepodobne prebieha ako radikálová. Tieto reakcie je ťažké vykonávať v domácich laboratóriách, ide najmä o priemyselné metódy.
 

Opal

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
To sa všetci v tomto vlákne zbláznili? Nebudete sa predsa srať s hliníkovými amalgámami, plynnou HCl, Grignardom, fenylhydrazínom a tak ďalej a potom tvrdiť, že NaBH4 neprichádza do úvahy. Ak chcete tryptamíny, urobíte reduktívnu amináciu na tryptamíne s NaBH4 alebo čímkoľvek iným, alebo Shulginovou cestou s indolom a oxalylchloridom - nie takto. Toto je jednoducho šialenstvo a ukazuje to, že nikto z vás to nerobí dlhšie ako maximálne pár mesiacov.
 

Sue

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 12, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Alebo by ste mohli extrahovať z rastlín a skončiť s tým.
Všetko cez pult...
 
Top