Question Kryštálové skaly z metylfenidátu?

Thewizard-Bellymaster-420

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Ahoj, zaujímalo by ma, či sa dá kryštalizovať metylfenidát tab.

Mám veľa Ritalinu , ale chcem ho vykryštalizovať na šňupanie

Ak mi dáte
Zdravím Bellymaster
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
316
Reaction score
376
Points
63
Nie som si istý, či sa to dá vykryštalizovať, ale niekto dal návod na extrakciu v príspevku na reddite ^^;

"Existuje nejaký účinný spôsob, ako oddeliť MPH od plnidiel v tablete? Moja predstava by bola rozdrviť pilulky variť v zmesi etanolu a vody (vodky), odfiltrovať zvyšné veci, ktoré by sa nerozpúšťali, potom variť zmes, kým sa etanol nevyvarí a MPH sa nerozpadne z roztoku, pretože je zle rozpustný vo vode, a potom ho stačí odfiltrovať a máte rozumné čisté množstvo MPH."

"Áno, to znie ako vaše štandardné umývanie etanolom. Mal by byť úplne v poriadku pre väčšinu všetkých použití okrem IV. Na prácu na plošine budeš pravdepodobne chcieť laboratórny filter pod mikrónom, a aj tak sa to nepovažuje za odporúčané, pokiaľ nespavosť nie je osobným poslaním.
Takisto 190-stupňový everclear sa odparuje tak rýchlo, že proces varenia je zbytočný. Stačí roztok rozotrieť po zapekacej miske, aby ste podporili odparovanie."

tiež, ik to nie je to, na čo ste sa pýtali, ale tento odkaz môže byť užitočný pre užívateľov IV!
 

Thewizard-Bellymaster-420

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Ďakujem, áno, viem, že ste reddit príspevok.

Ale nie pre to, čo hľadám.

Snažil som sa to extrahovať whit metanol etanol atď atď. Jednoduchá kryštalizácia nekryštalizuje MPH

Neskúšal som plynovú metódu s kyselinou chlorovodíkovou.

Ale preto som sa spýtal na túto otázku.

Predná ruka
Ďakujem za informácie
 

Thewizard-Bellymaster-420

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Je MPH viazaný na soľ alebo síran IDK?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
316
Reaction score
376
Points
63
afaik mph sa používa vo forme hydrochloridu v tabletkách. a áno, pseudoefedrín je v amerike dostupný otc, ale myslím, že naň musíte podpísať hárok. poznám niekoho, kto ho jednoducho kradne v obchode, čo je oveľa lepší nápad, pokiaľ vás nechytia. nvm ste v holandsku, takže to neprichádza do úvahy, moja chyba... nemám tušenie, či by shake n bake fungoval s mph. možno sa spýtajte niektorého z odborníkov v bočnom paneli?
 

Thewizard-Bellymaster-420

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Dobrý deň, V Amerike sú tablety Cold s účinnou látkou Pseudoefedrín dostupné bez lekárskeho predpisu.
Žijem v Holandsku, tu je táto látka prísne zakázaná a nenájdete ju na žiadnej ceste.

Keď teraz porovnám efedrín a amfetamín, nie je to veľký rozdiel.

To, čo je v Holandsku dostupné na lekársky predpis pre pacientov s ADHD, je metylfenidát (amfetamín Dex je tiež dostupný na lekársky predpis pod dohľadom).

Ak chcem napríklad použiť metódu shake n bake, ale s tabletkami, ktoré sú tu v Holandsku dostupné namiesto efedrínu? Fungovalo by to?

MPH má ab ketón.

Chcem vytiahnuť presne B-ketoamfetamín

Nejaké návrhy niekto?

Len hľadám a pýtam sa, neberiem to príliš vážne, ale rád by som to vedel
Ďakujem vopred
 

piloten

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Apr 29, 2023
Messages
4
Reaction score
9
Points
3
Dobrý deň, mal som priateľa, ktorý vyrábal kryštály metylfenidátu, ako ste chceli urobiť vy. Hovoril, že ich jednoducho uchovával v etanole alebo metanole a potom získal kryštály. Dlho som užíval lieky na ADHD a skúšal som to, čo hovorili, ale nefungovalo to. Počul som, že ľudia používajú izopropylalkohol. Aj to môžete vyskúšať.
 
Top