• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Marijuana Dopyt po konope v štátoch?

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
95
Points
28
Hľadáme nových predajcov na doplnenie nášho momentálne pomerne tenkého zoznamu dodávateľov z USA do USA. Ich je všade toľko predajcov Cannabis, s legalizáciou vo viacerých štátoch je pre ľudí ľahšie ako kedykoľvek predtým sa sfetovať, akú skutočnú hodnotu má Cannabis v súčasnosti? Existuje preň trh tu na BB pre predaj z USA do USA?

V súčasnosti pozývam predajcov, s ktorými som osobne rokoval, aby prišli, myslíte si, že by stálo za to, aby som sa pustil aj do partie veľkých kalifornských chlapíkov na Telegrame? Sledujem veľa kanálov a sú tam naozaj profesionálni predajcovia, ktorí by prípadne mohli priniesť na náš trh naozaj úderné veci. Minulý mesiac som mal sativu na kurva 55% THC, pamätám si, keď som bol nadšený jednoducho na dvojciferné čísla, je to šialené, čo títo chalani v dnešnej dobe vydávajú.

Určite sme aj v štátoch na nízkej úrovni, čo sa týka psychedelických látok, to sú predajcovia, po ktorých som zatiaľ išiel.

VIAC WEED??? Čo si o tom myslíte?

P.S. Marihuana je otrocký názov konope, vyhľadajte si ho! a prestaňte ho nazývať marihuanou!!
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
89
Reaction score
72
Points
18
Deals
18
Bol by som rád, keby sa v americkej časti objavilo viac buriny. Určite by sa nám zopár vecí hodilo viac. Kedysi bola tráva mojím chlebom, teraz tam, kde žijem, ľudia radšej pôjdu do dispo v deň predaja, ako by mali podporiť miestneho dílera. Viac ako polovica z tých, ktorých som poznal v minulosti, všetci odišli do dôchodku alebo boli nútení to zmeniť, pretože ponuka išla do nebies a ceny sa zvýšili. Zdá sa, že pestovanie vlastného je v súčasnosti jediným spôsobom, ako si zarobiť slušný príjem, a je to aj zábavnejšie. Nie som si istý, aký je dopyt, ale vždy je potreba viac trávy!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
95
Points
28
Viac buriny!!! Presne moje myšlienky! Keď sa začala celá legalizácia, mal som vážnu morálnu dilemu, môj díler je so mnou už viac ako desať rokov a odmietam mu robiť zle, takže som od neho ešte chvíľu nakupoval len na základe princípu. Ale nakoniec mi aj on hovoril, aby som si išiel vyzdvihnúť nejakú tú dispo 🔥 a ja som vyzdvihoval aj pre neho lol. Pokiaľ viem, stále má kšefty a už sa neviem dočkať, kedy ho do BB privediem, skutočný profesionál, Mária je jeho múza, urobil zo mňa Stonera lol

Na Telegrame úroveň profesionality, ktorú som videl od tých kalifornských tímov, je ohromujúca. rýchlejší zákaznícky servis ako skurvený Target alebo Bank of America, naozaj ľudia na vysokej úrovni.

Momentálne mi sekcia s trávou pripadá ako bežný, "preddiskotékový" výber drogových dílerov. Čo je fajn, ale... Potenciál...! Edibles! Vysoký obsah THC v liekoch! (tie dispo stále stoja za hovno) HASH!

Výber produktov je podľa mňa najväčším lákadlom dispo, samozrejme, cena je tiež faktorom, ale vo všeobecnosti si myslím, že stoneri, ktorí zadávajú veľa objednávok, chcú nadovšetko jednu vec: konzistenciu. Je príjemné vedieť, že na konci dňa budete mať trávu, keď ju budete chcieť. Získanie všetkých týchto produktov tu myslím, že bude viac ľudí ochotných nakupovať od všetkých..
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Rád si ho trochu nechávam pri sebe, ale už ho fajčím len zriedkavo. Je to dosť veľké svinstvo, ktoré zabilo Elvisa. Nie je ma viac zaujíma vôňa a chuť ako thc nad 25% Kedysi som mal starého kamaráta, ktorý sa presťahoval d do Colorada a predal mi je zlé feno buds naozaj lacno.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Je po ňom dopyt, ale je aj obrovská ponuka. V našom štáte sa práve otvorili prvé rekreačné výdajne
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
89
Reaction score
72
Points
18
Deals
18
Tam, kde som ja, si to po starom kupujú len ľudia zo starej školy, s ktorými som prišiel a od ktorých som sa učil. Moje domáce všetko putuje k mojim rodičom na dôchodok. Vychovali ma v nej a zásobovali ma ňou roky, kým oficiálne neodišli do dôchodku, takže si myslím, že si to zaslúžili. Nikdy som nedal ani cent dispo a nikdy nedám. Načo platiť 100 za štvrťliter, keď ho môžete dostať bez dane za polovičnú cenu. Takže THC nie je 25 %, stále je to kvalitná tráva, ktorá má pravdepodobne okolo 19 % a ani my nezapisujeme vaše meno do počítačového systému so všetkými vašimi údajmi. Niečo nie je celkom v poriadku na tom, že to robí ten istý štát, ktorý nás zatýkal a stále zatýka, ak vás prichytí pri pestovaní alebo predaji bez ich povolenia a príslušných povolení/licencií atď. a technicky pestujú a predávajú nelegálne na federálnej úrovni, takže čo robí ich legálnymi a nás nie? $$. Toľko mladých fajčiarov teraz ani nepozná ten pocit, keď idú do domu trávnika, sadnú si pri dobrej hudbe, trochu si zapália a majú to pred sebou zvážené a niekedy sú možnosti vybrať si aj takýmto spôsobom. Zážitok je tiež jeho súčasťou, ktorá sa namiesto toho zmenila na komerčný typ obchodu. Budtenderi... :)
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
95
Points
28
TAK pravdivé @prophet už roky som si poriadne "nezakúril". a máš dobré postrehy o používateľských opisoch, tá federálna úroveň ma stále dostáva, ako dlho môže Fedz pred tým zatvárať oči tak dlho? Je to všetko jeden "koberec-pull" preč.. Veľká podpora pre vás, že sa staráte o svojich ľudí, rád to vidím, skutočný "plán trestného poistenia", bratia pomáhajú bratom. Veci sa menia, ale potom sa zase tak veľmi nemenia
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
89
Reaction score
72
Points
18
Deals
18
Moji stáli zákazníci v minulosti radi sedávali a fajčili a vyberali vrecúško alebo sledovali, ako sa váži. Pri takýchto príležitostiach sa uzatvára mnoho ďalších zvláštnych a konečných obchodov, ktoré otvárajú zvyšok dostupných vecí tam vonku. Keď máte za deň 10 rôznych kupujúcich a všetci poznajú rôzne národy, pomáha to obchodu a vždy sa dajú nájsť ďalšie dobroty, keď je to potrebné, keď sa vám spokojní klienti vracajú. Keď už hovoríme o tráve, rozmýšľal som, že si zaobstarám nejaký hašiš a budem ho ponúkať, ale potreboval by som otestovať dopyt, aby som s ním nezostal celý. Miestne je pre mňa obmedzené najmä na hašiš... Rozmýšľal som nad 15 alebo takým gramom? Ešte si nie som istý...
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
95
Points
28
Áno, človeče, je skutočné umenie len tak si strieľať s predajcom. Počul som hororové príbehy o obchodníkoch, ktorí nechali svojich klientov čakať hodiny, ale vždy som si myslel, že ten človek to jednoducho "nechápe" lol.

Už veľa rokov som pravidelný hľadač trávy a stále som nenašiel Hash. Za tú cenu by som si určite kúpil pár gramov. Podľa toho, čo som videl na iných trhoch, by to bola krádež, asi by to išlo rýchlo
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
89
Reaction score
72
Points
18
Deals
18
Áno, bol som zvedavý, ako sa to bude predávať. Viem, že dispo cena je vysoká pre hash, kde som. Videl som to za 50 dolárov za g, Im ako NIE. V polovici 80. rokov to bolo asi 8 dolárov, okolo roku 2005 alebo tak nejako to bolo 12 dolárov, naposledy som nejaký mal. Sakra, myslel som si, že vosk za 17 dolárov za g bude atraktívny, na miestnej úrovni je, ale tu zatiaľ nie. Keby som mal obchod, predával by som unce namiesto gramov.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
95
Points
28
Patrím k Rickyho myšlienkovej škole TPB o burine: "Len to do seba dostať" sa samozrejme týka nielen trávy lol, ale všetky tie zasrané "recenzie"... "po otvorení to smrdelo po gaštanoch, terpénová chuť je ovocná a krémová" ***** off, je to tráva, sračky chutia ako tráva lol, ak ma to dostane vyššie, som pre to. Vosky, piesky, maslá, všetky tie sračky sú v mojom okolí predražené. Rozmanitosť by bola pre trh skvelá
 
Top