Môže vám niekto pomôcť? Tryptamín

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Ahoj chlapci,
Tak som sa snažil dekarboxylovať tryptofán, aby som získal tryptamín, lenže sa mi to stále nedarí.
Videl som skvelý spôsob, ako rozbiť tryptamín z roztoku po tom, čo sa konečne dostal do roztoku (použitím benzoátovej soli a následným odsoľovaním pred použitím)
Každopádne, opäť som dostal len gunk!
Je to také dráždivé, že som v pokušení kúpiť si nejaké - všetko, čo chcem, je ako oz, aj keď polovica nechcem kúpiť kilo... tiež som v Spojenom kráľovstve.
Každopádne; som presvedčený, že by som mohol urobiť redukčnú amináciu, keď mám tryptamín. O DMT anológy sa zaujímam oveľa viac ako o DMT - to je len náhodou obrovský bonus!
Každopádne, vďaka iv používal terpentín ako rozpúšťadlo a ako katalyzátor iv používal rôzne množstvá cyklohexanónu - alebo som to raz urobil s prebytkom mätového oleja. Púšťam to dovtedy, kým sa nevyvinie viac Co2 a všetko je číre, ale červené. Zatiaľ sa mi nepodarilo získať žiadny použiteľný tryptamín, aj keď....prosím, pomôžte mi!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Prečo sa tým zaoberať?... Prepáčte, predbehol som, viem, že je to dosiahnuteľné, ale nezdá sa mi, že by to malo zmysel, keď skutočný tryptamín nie je nemožné zohnať a nie je ani zďaleka taký drahý ako reprodukcia dekarboxylačných prípravkov, ktoré sú s ohľadom na Trp podľa mojich skúseností veľkou stratou času, úsilia a činidiel. Len aby som vám pomohol na vašej ceste, vynechajte tepelnú dekarboxyláciu zo svojich plánov a prejdite na katalytické metódy, ako aj zachovajte si skromné nádeje na redukčnú amináciu, tryptamínová chémia si vyžaduje určité zručnosti. Na zdravie!
 
Top