Kúpte si výskumné chemikálie, ako je tryptamín , disso, z china-longflourishpharm

longflourishpharm

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
BEZPLATNÉ VZORKY - PREČÍTAJTE SI NÁSLEDUJÚCE



V spoločnosti Longflourishpharm chápeme, že dôveru si treba zaslúžiť tým, že nikdy neporušíme svoje slovo. Preto budeme prejavovať našu vďačnosť tejto fantastickej komunite tým, že spustenie našej spoločnosti odštartujeme rozdaním niekoľkých bezplatných vzoriek našich výrobkov.



Nie sme priemerná firma na nákup a predaj. Naše ceny sú dostupné a rovnajú sa priemerným cenám na trhu s výskumnými chemikáliami. Keďže nám záleží na pohodlí a spokojnosti zákazníkov, vždy sa snažíme splniť a prekonať ich očakávania, ponúkame našim novým zákazníkom zákaznícky servis, ktorý je nad rámec predstavivosti......

Pokiaľ ste členmi tohto fóra, pls neváhajte požiadať o vzorky(10 vybraných zákazníkov z EÚ alebo USA)



AKO SA MÔŽEM ZAPOJIŤ DO SÚŤAŽE?


(Aby ste mohli získať vzorky zdarma, musíte si prečítať nasledujúce informácie)


Existujú len dve jednoduché požiadavky, ktoré musíte splniť, aby ste si mohli vychutnať vzorky zdarma. Musíte byť členom tohto fóra. Ak je na banneri vášho profilu napísané "nový člen", potom nemáte nárok na získanie vzorky, pretože administrátor nepovažuje vašu recenziu na náš produkt za platnú. Je to preto, lebo v pravidlách fóra o bezplatných vzorkách sa uvádza, že vzorky môžu byť poskytnuté len "členom" fóra.

Ďalšou podmienkou pre získanie darčeka je záruka, že zanecháte recenziu na výpis nášho výrobku v sekcii trhovisko a vo vlákne, ktoré práve čítate. Zároveň by som chcel zákazníkov požiadať, aby okrem trhoviska a vlákna nezanechávali recenzie nikde inde na fóre (výnimku možno urobiť, ak nás odporúčate inému používateľovi fóra). Aj keď ma teší vaše uznanie, nechcem, aby administrácii tohto fóra vznikali nepríjemnosti v dôsledku spamovania. Ak po poskytnutí vzorky nezanecháte hodnotenie, náš tím a ostatní predajcovia sa nemusia rozhodnúť poskytnúť vám vzorky alebo s vami obchodovať.

Ak spĺňate tieto dve požiadavky, gratulujeme! Môžete dostávať vzorky! Stačí, ak nižšie v tomto vlákne napíšete komentár, v ktorom uvediete, ktoré výrobky by ste chceli ochutnať (môžete získať jednu alebo dve vzorky našich výrobkov) .u by ste nám po komentári mohli napísať správu o vzorkách, podľa toho vám odpovieme!


V súčasnosti je k dispozícii na zakúpenie:


4-AcO-DET.fumarát

tilmetamine.crystal



MENU:

4-aco-det.fumarát:

odkaz na nákup:
https://bbgate.com/showcase/buy-4-aco-det-fumarate-from-china.1651/



TILMETAMÍN.CRYSTAL:
link to buy:
https://bbgate.com/showcase/tiletamine-crystal-available-from-longflourishpharm-legal-worldwide.1653/
 
Last edited:

longflourishpharm

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
odpovedal!
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
14
Points
8
Nákup:

4-AcO-DET


mmmmm...tasy
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
14
Points
8
a čo sa týka

2 cb

mmda - 2

5 meo p*****
 

longflourishpharm

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Prepáčte, pane, ale takéto chemikálie nemáme:)).
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
14
Points
8

poshtoon

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2024
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
poslal som vám pm
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
14
Points
8
Čo sa týka dodania
Východná Európa
 

longflourishpharm

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
pm mi vašu dodaciu adresu pls
 

longflourishpharm

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
V prípade okamžitých správ ma pls oslovte priamo prostredníctvom:

V prípade potreby sa obráťte na mňa: Telegram: @fredchen999

Signál: @fredchen999.71

Threema ID: 6RJFJ228

Session ID:05d2b69b8cf9c167badac5bed32bcf8846b4d629b2cedc40dc979aaf9ab8365c4d
 
Top