Question Spálená mimóza hostilis

Gauss

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 8, 2023
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Ahoj chlapci
Práve som varil svoju prvú várku dmt v AB extrakcii a ako to človek robí, predimenzoval som vodu, takže som z nej uvaril takmer 1,5 l. Pri tomto procese sa mi po stranách pripálilo dosť veľa mimózy, aktívna polievka tiež vyzerá trochu čierna. Nepodpísal som celú várku ? Alebo to bude znamenať len to, že sa mi nepodarí extrahovať dmt z prilepenej mimózy v hrnci?

Informácie o varení:
voda 2L
ocot (9 %) 150 ml
mimosa hostilis 250g

Mám v úmysle použiť 100g NaOH

je niečo zlé na mojom variči ?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Hmmm 🤔 Nemyslím si, že 150 ml 9 % octu je dostatočná kyslosť na to, aby extrakcia fungovala. Máte lakmusový papierik alebo pH meter? Ak nie, prestaňte. Som si celkom istý, že na extrakciu DMT z materiálu potrebujete o dosť viac kyseliny. Máte hydroxid sodný, prečo ste si nezobrali rovnako silnú kyselinu? V minulosti som na to používal kyselinu muriatickú, 28 % kyselinu chlorovodíkovú. Je to už niekoľko rokov, ale nie je to kyslosť pH 2 a potom aspoň pH 12 zásaditého charakteru?
 

Gauss

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 8, 2023
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
My tek A/ B hovorí o pH 4 kyslosť a 13 zásaditosť
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Áno, vyzerá to, že ste to pokazili teplota odparovania bázy vyzerá byť približne 150f. Voda vrie pri teplote 212f. Teplota odparovania kyslej soli je oveľa vyššia, ale na jej vytvorenie ste nepoužili dostatok kyseliny. Koľko peňazí ste premrhali? Ako je možné, že ste neurobili 29 minút, ak výskum? Píšem výskumnú prácu o tom, prečo ľudia vyhadzujú peniaze, môžem s vami urobiť rozhovor?
 

Gauss

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 8, 2023
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Bázu som nepridala, kým som polievku nepresunula do nádoby
 

Gauss

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 8, 2023
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Takisto čo ste tým chceli povedať ?
 

Gauss

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 8, 2023
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Ahoj, dúfala som, že moje výpočty boli správne, keďže 9 % kyseliny octovej sa rovná 1,5 M, takže mám 0.. keďže 2 l by dali hypotetické pH o niečo nižšie ako 3. Možno som niečo urobil zle. Tiež som videl, že ľudia používajú oveľa menej. Takisto ste si istý, že dmt by sa odparil cez vodu?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
DMT by sa nevyparil, nie. Máte 0 čo? Povedzte mi viac o tomto 9 % octe, destilovaný ocot sa v potravinách riedi na 5 %. Taký je každý iný ocot. Úrad pre kontrolu potravín a liečiv povoľuje v octe len do 8 % kyseliny octovej.
pH 10 % kyseliny octovej je 2,88 %, kde ste sa pomýlili v číslach, je 10 % kyseliny octovej 0,1 mol %, nie 1 mol %. Ľadová kyselina octová je 100 % kyselina
150ml 2,88ph +2000ml 7ph=...6,7 pH
pH vášho polárneho rozpúšťadla je 6,71xx
Pokiaľ ide o pH, ktoré by ste mali dosiahnuť v A/B, nn-dmt je veľmi šetrný. Pri iných alkaloidoch sa snažíte dosiahnuť o 0,5 nižšie pH na strane kyselín a vyššie na strane zásad. Neviem si však predstaviť dôvod, prečo by to nemalo byť lineárne, IE 2 a 12, 3 a 11, 4 a 10. Neutralizačné ekvivalenty.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Nedovoľte mi, aby som vás zastavil v pokračovaní. Kôra stromu je zďaleka najdrahšia vec. Získajte nejakú skutočnú kyselinu. Ale tie lakmusové papieriky za 0,88 dolára a pokračujte ďalej DMT je ťažká molekula. Môžeš na ňu položiť plameň priamo a vyparí sa vcelku. Mnohé drogy sa rozkladajú skôr, ako sa vyparia... tvoja mama má pravdepodobne pod drezom nejaký čistič odtoku. To bude stačiť. Vezmi si hlávku kapusty, aby si otestoval pH nikto ti nemôže zabrániť, aby si teraz opustil svoje telo 👽👽😉😉
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Videl som iné učebné texty, v ktorých sa DMT extrahuje len pomocou bázy a rozpúšťadla ako Naphta, ale bez kyseliny...?
 
Top