Question 3D tlačové lisy na lisovanie piluliek

fosties

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 18, 2024
Messages
41
Reaction score
11
Points
8
Už veľmi dlho hľadám dobrý zdroj informácií o razniciach na tabletky.
Viem, že Alibaba atď. ich má, ale dovoz do Európy a clo sú môj problém.

Môj plán bol vytlačiť len špičku s logom na jednej alebo možno dvoch stranách razníc.

Už mám raznice bez loga, takže ak existuje materiál, ktorý sa dá vytlačiť v 3d a je dostatočne odolný na niekoľko docentov výtlačkov, stačilo by to.
Vzhľadom na veľkosť/cenu výtlačku nebude problém po niekoľkých výtlačkoch vymeniť hrot s logom.

Má niekto skúsenosti s 3d tlačiarňami a vedel by mi povedať, či by tento nápad mohol fungovať?

Byť schopný vyrobiť tlač na tabletky s legálnymi/dostupnými dielmi a 3d tlačiarňou by bol super nápad, ktorý ide s duchom tohto fóra!
 

r4In3r

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 7, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Hej,
samozrejme je to uskutočniteľné. Ak chcete ísť na najvyššiu definíciu, použite sla-printery. Tie dokážu dosiahnuť rozlíšenie až 25 mikrónov, ale sú drahšie ako fdm-tlačiarne. Pri nich však môžete zlepšiť rozlíšenie použitím 0,2 mm trysky. Pri tlačiarňach fdm sa uistite, že používate 100 % náplň, aby boli matrice čo najsilnejšie.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
471
Reaction score
239
Points
43
Deals
1

r4In3r

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 7, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Áno, toto by bol solídny začiatok. Myslím, že odliatok nie je potrebný, alebo by som to najskôr skúsil bez neho, len so surovou tlačou. Ak máte lis, do ktorého stačí vložiť nejaké matrice, nevidím v tom problém.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
471
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Uvažujem o tom, že si ju kúpim, ak ma niekto nepredbehne
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
Veci, ako to robíte z ocele
jeho malý prvok, môžete si ho objednať v spoločnosti, ktorá má cnc stroje

jeho malá tlač a vyžaduje si dobré rozlíšenie, takže fdm tlačiareň nie je naozaj dobrou voľbou, pretože práca potrebná na jeho dokončenie bude veľmi náročná a úprimne nemožná

väčšina živíc pre fotopolyméry nemá také vlastnosti ako polyméry pre fdm. Zvyčajne nie sú veľmi pevné a pri akomkoľvek kontakte sa jednoducho rozdrvia.
Samozrejme, že existujú špecifickejšie živice, v skutočnosti je na výber oveľa viac ako "klasické" široko používané polyméry. Ale sú veľmi drahé a musíte vedieť, ako ich používať, aby ste získali ich schopnosti
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
bude to fungovať, ale veľa šukania okolo toho bude, podľa môjho názoru to nie je optimálna voľba
jednoducho nájdite nejakého miestneho mladého strojára, ktorý má vŕtačky, a ten vám to urobí ani nie za 50 eur alebo tak
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
471
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Je to lepšie ako platiť 20 tisíc za profesionálny stroj, ktorý môžete vždy vyladiť podľa toho, čo je potrebné na vytvorenie návrhu obrazu v malom meradle metódou pokus - omyl
 

Eddybeaumont

Don't buy from me
New Member
Language
🇫🇷
Joined
Oct 12, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Dobrý deň, aký stroj máte? Mám nejaké matrice, ktoré vám môžem predať, alebo ak mi pomôžete s prístupom k syntéze mdma, ponúknem vám nejaké.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
471
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Žiadny zatiaľ neprišiel na to, ktorý 3-D cnc/frézovací stroj by bol lacnejší na výrobu malých detailných pečiatok na tabletky

s čím potrebujete pomôcť v syntéze..!
 
View previous replies…

Eddybeaumont

Don't buy from me
New Member
Language
🇫🇷
Joined
Oct 12, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Neporozumeli sme si. Môžem vám dodať tampóny, mám kontakt na Číňanov. Potrebujem však poznať model vášho stroja alebo aspoň veľkosť vašich matríc. 37 mm? Potrebujem pomoc, aby som sa dostal k syntéze, pretože by som chcel vyrábať mdma, ktoré by som dával do svojich tabletiek. V chémii som nováčik, ale učím sa veľmi rýchlo a som veľmi, veľmi motivovaný. Už som pochopil postup prostredníctvom pmk, ale pochopil som, že táto cesta je teraz uzavretá...
 

Eddybeaumont

Don't buy from me
New Member
Language
🇫🇷
Joined
Oct 12, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Ďakujem za radu, pokúsim sa urobiť nejaký prieskum na túto tému. 😘
 

Eddybeaumont

Don't buy from me
New Member
Language
🇫🇷
Joined
Oct 12, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Po určitom prieskume som sa dočítal, že Bk-mdma je menej výkonná a vydrží menej času ako mdma. Chcel by som syntetizovať mdma (dovoľte mi vysvetliť, že si vyrábam vlastné tabletky, ale mdma je príliš drahá na to, aby som ju kúpil (a nikdy neviete, aká je jej kvalita), takže moja ziskovosť je príliš nízka. Aby som vyriešil svoj problém, musel by som mdma syntetizovať). Som veľmi motivovaný a rýchlo sa učím.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
442
Reaction score
678
Points
93
Lis na tablety by mal byť vyrobený z kovu, pretože na tlač potrebuje silné časti a veľkú silu na vytvorenie tablety. Najmenšie lisy vážia od 100 kg. Nemyslím si, že by sa takéto zariadenie dalo vyrobiť na domácej 3D tlačiarni z plastu. Ak naozaj potrebujete vytlačiť malý počet tabliet, najlepším riešením je enkapsulátor. Alebo si môžete kúpiť lis na tablety z Číny. Alebo si podľa výkresov vyrobte lis na CNC frézke.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
471
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Tie sa predávajú v Spojenom kráľovstve, ale kladú otázky, na čo ich používate? Ak vlastníte firmu ect Plus potrebujete ID

 

Eddybeaumont

Don't buy from me
New Member
Language
🇫🇷
Joined
Oct 12, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Mám thdp 3, ktorý váži približne 30 kg
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
471
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Je to dostať do Spojeného kráľovstva, ktoré by ste museli rozobrať a poslať po častiach. Požiadal som o to čínskeho predajcu a ten to úplne odmietol
 

Eddybeaumont

Don't buy from me
New Member
Language
🇫🇷
Joined
Oct 12, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Ak mi pomôžete s výrobou mdma, môžem vám pomôcť nájsť vaše šťastie (mám TEN čínsky kontakt, ktorý potrebujete!!!).
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
471
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Množstvo informácií na fóre týkajúcich sa BMK
 
Top