Metylamín hydrochlorid

mejdubulok

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 21, 2022
Messages
23
Reaction score
25
Points
3
Pozdravy, priatelia;). Povedzte nám, ako sa pracuje s metylamínhydrochloridom?:unsure: Je potrebné ho rozpustiť alebo sa môže dať priamo do reaktora? ďakujem.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
Závisí od syntézy, ale v mnohých prípadoch by ste ho mali neutralizovať na konjugovanú bázu, metylamín.
 

mejdubulok

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 21, 2022
Messages
23
Reaction score
25
Points
3
Ďakujem, drahý priateľ. aká je metóda? ak môžete vysvetliť postup. ďakujem.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
Na neutralizáciu kyseliny Lewisovej (v tomto prípade HCl) stačí bazifikovať rozpúšťadlo, v ktorom sa nachádza, často stačí pridať roztok (napríklad) NaOh po kvapkách do pH....? 3 Hádam, pozriem sa na to, a metylamín sa oddelí a seperačným lievikom ho vylejete. Hádam, pozriem sa na to. Napadlo mi, že by sa to dalo vyzrážať, ale uvedomil som si, že je to kvapalina ( plyn rozpustený v kvapaline, ale nie rozpustný v NaOh
 
Last edited:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
Zdá sa mi, že ho neutralizujete pomocou NaOh a spustíte do plynovej práčky alebo iného vhodného zariadenia na zachytenie metylamínového plynu vo vode.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
97
Points
28
Pozdravy, priatelia;). Povedzte nám, ako sa pracuje s metylamínhydrochloridom?:unsure: Je potrebné ho rozpustiť alebo sa môže dať priamo do reaktora? vďaka

Existuje téma od G Pattona, ako vytvoriť a rozpustiť metylamínovú bázu v alkohole. Alkoholový roztok potom použijete na syntézu.
 

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Ak máte na mysli reakciu s fenylacetónom. Najprv neutralizujte metylamín chloridom kyslým a potom zahrievajte, kým sa voda neodparí. Uchovávajte v uzavretej nádobe v mrazničke, kým sa nepoužije 6 mesiacov. Množstvo použité v reakcii spočíva v pridaní jednej tretiny hmotnosti metylamínhydrochloridu, bezvodého hydroxidu sodného s metanolom alebo etanolom do reakcie.
 
View previous replies…

mejdubulok

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 21, 2022
Messages
23
Reaction score
25
Points
3
No povedzme, že v niektorých reakciách sa používa 40 % metylamín. keďže v niektorých krajinách je tento roztok povolený. a preto otázka: ak mám metylamínhydrochlorid, musím s ním robiť ďalšie manipulácie, alebo ho môžem naraz zriediť vodou? aby som získal roztok. pripraviť 4mms.

Píšem cez prekladač. Ospravedlňujem sa.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
Ak sa v texte nepíše " 40 % roztok metylamínu HCL ", potom ho musíte neutralizovať na metylamín.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
85
Points
28
Deals
1
Ak zreagujete s metylamínhydrochloridom s NaOH, môžete vyrobiť metylamín plynný.
 

mejdubulok

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 21, 2022
Messages
23
Reaction score
25
Points
3
Ďakujeme všetkým. Našiel som riešenie. 🙏
 

jotoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Dobrý deň, môžete vysvetliť svoje riešenie?
 

Yavuz1453

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 15, 2022
Messages
11
Reaction score
18
Points
3
Potrebujem vašu pomoc. Mám veľa kryštálov metylamínu chlorovodíkového, suroviny, a ako ju môžem zriediť? Ďakujem. Budem rád, ak mi pomôžete.
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Ako syntetizovať metamfetamín z metylamínhydrochloridu
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
66
Points
18
@ZMI_AA0B, Znie to ako... ako pripraviť kávu z vody.
Zvyčajne východiskové činidlo, z ktorého sa syntetizuje cieľová zlúčenina, má najväčšiu molekulovú hmotnosť alebo je limitujúce/najdrahšie.
Použite vyhľadávač alebo si pozrite podobné vlákna nižšie, tu je myslím príliš veľa rôznych diskusií o cieľovej zlúčenine.
Tiež tu sú nejaké videá o tom.
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Metódy výroby MDMA alebo pervitínu.
Pri iných postupoch sa metylamínhydrochlorid môže použiť priamo v pôvodnom stave. Napríklad pri použití hliníkovej fólie amalgamovanej s chloridom ortuťnatým ako redukčného činidla stačí pridať metylamínhydrochlorid do alkoholového roztoku. Potom sa primieša približne dvojnásobok jeho hmotnosti 50 % roztoku hydroxidu sodného, aby sa získala voľná zásada plus trochu soli a trochu prebytočného hydroxidu sodného. Prítomnosť soli aj prebytku hydroxidu sodného v reakčnej zmesi je pre proces užitočná
 
Top