De ce nu există marcaje în Europa?

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
De ce nu există marcaje în Europa? Admin scuzați-mă dacă am deschis subiectul în locul greșit. Deci. De ce în Europa au pus doar o mulțime de experiență într-o comoară? Semnele de carte sunt mai convenabile și mai sigure pentru vânzător.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,649
Solutions
2
Reaction score
1,746
Points
113
Deals
666
Bookmarks = Dead Drops ?

Dacă da, vânzarea de droguri prin intermediul picăturilor moarte se întâmplă atunci când vine vorba de comerțul cu ridicata.
Există, de asemenea, unele DNM-uri care implementează instrumente pentru a organiza vânzarea cu amănuntul prin intermediul picăturilor moarte.
 

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Da. Sunt doar din Rusia. Nu cunosc limba engleză. În Rusia, majoritatea vânzărilor au loc prin intermediul site-ului Hydra. 95% din toate vânzările au loc în acest fel. Mai mult de 100.000 de vânzări pe zi. Site-ul funcționează de 6 ani. Nu aveți deloc așa ceva?
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
829
Points
83
L-am văzut în jocul simulatorul dealerului de droguri (y)
GhWAHiPIOF
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
43
Points
18

Țara dvs. este cunoscută ca fiind adversară a tuturor celor care nu sunt ruși, împiedicând Hydra să devină un lucru internațional. Nimeni nu folosește Hydra mai puțin rușii tăi. Și chiar și rușilor le este greu să aibă încredere într-o piață condusă de propriul lor guvern. Adică, cel puțin piața Whitehouse din SUA a folosit XMR pentru a-i păcăli pe utilizatori cu un fals sentiment de securitate.

Negrii din SUA nu au încredere în picăturile moarte, deoarece sunt foarte conștienți de camerele de supraveghere.

Luați în considerare faptul că singurul motiv pentru care Hydra pare a fi cea mai mare piață este din cauza cifrelor false umflate.
Nimic nu este la fel de obișnuit cum pare.
 

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Cifrele sunt reale. Anunțul a fost foarte mare. În Rusia, puteți obține 10 ani pentru depozitare. Prin urmare, ei cumpără prin mâini numai de la prieteni. Și nu există alți astfel de jucători în Rusia. Am lucrat la hydra. Da, hydra este cel mai probabil un proiect al Kremlinului. Dar, acesta nu este singurul factor pentru care site-urile occidentale trăiesc mai puțin decât hydra. Hydra lucrează pentru siguranță în fiecare zi. Și nu păstrează singurul server din Letonia ca o khanza.
 

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Traducătorul traduce strâmb, dar cred că mă înțelegeți. În Rusia, se poate vinde doar pe darknet. Din cauza legislației stricte.
 

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Am fost vânzător. Eu locuiesc aici. Cunosc totul din interior spre exterior. Care este cea mai mare resursă a ta? Link te rog? Vreau să ajung la tine.
 

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Aici nu trebuie să râdeți, ci să plângeți. Când vă acoperă site-ul, se forțează faptul că nimeni nu a respectat măsurile de siguranță. Servere în Letonia. Care nu s-au schimbat. Utilizarea unui laptop personal într-o bibliotecă de lângă casă ...
 

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Trimiterea prin poștă este în general dată peste cap. Avem 5 minute și am cumpărat-o în zona mea. Dependenții vor să ia un pic și să cumpere 1-5 grame pe noapte. Dar, în cele din urmă, se fac 2-5 comenzi pe noapte.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18

Legile din această țară sunt aproximativ aceleași ca în SUA. Doar marijuana este interzisă, la fel ca și alte droguri. Pentru un joint vor fi amendați, pentru trei vor merge la închisoare.

PS: Acesta este Google are o engleză bună )))))) și nu a lui ))
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
43
Points
18

Cercetătorii din domeniul analizei în lanț au prezis că, dacă există suficiente blocaje pe rampele de intrare și ieșire către XMR, utilizatorii pot fi urmăriți.
Slavă Domnului că există suficiente burse care nu respectă KYC/AML pentru a-i ține ocupați exersând cu Coinbase, Kraken sau altele asemenea.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18
Îmi amintesc că a existat o demonstrație (încărcată pe reddit), dar trebuie să știe adresa re*****imentului și singurul lucru pe care îl scot este _când_ se întâmplă. Dar după aceea puteți trimite monero la alte adrese monero pe care le controlați.

Nu sunt 100% sigur dacă vorbim despre același exploit. Per total, Monero este în continuare cel mai sigur cc existent.
 

Spain

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 10, 2023
Messages
8
Reaction score
11
Points
1
Monero a salvat, fără îndoială, viața multor dealeri
 
Top