Question Unde îi spuneți vânzătorului să trimită transportul?

monsterpen8

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 11, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Vreau să cumpăr niște medicamente pe darkweb pentru prima dată, dar care ar trebui să fie adresa de expediere, deoarece nu vreau ca vânzătorul să știe adresa mea de domiciliu. Deci, îi lăsați să expedieze la un punct de colectare poștală sau expediați transportul direct la domiciliul dumneavoastră?
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
47
Points
18
În funcție de locul în care locuiți, veți avea nevoie de un deaddrop sau de un fel de serviciu anonim de coletărie. Greez
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
206
Reaction score
145
Points
43
Deals
15
Ați auzit vreodată de dead drop?
 

MikeRoss

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Eu sunt din Brazilia și, oricât de incredibil ar părea, am mers să cunosc acest termen astăzi. Aici folosim termenul "portocaliu" pentru persoanele care fac acest tip de servicii
 

MikeRoss

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Them cea mai bună metodă este utilizarea unui dead drop pentru a primi comanda mea și să ia de la el?
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
206
Reaction score
145
Points
43
Deals
15
Dead drop de la un furnizor de încredere este mai sigur decât primirea de medicamente prin cutia poștală
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
De acord, pur și simplu nu văd ca acest lucru să prindă în America. Eu pur și simplu nu pot Sunt pe cale de a fi o onestitate sau doar oameni înapoi scour fiecare centimetru de tot și fiecare stradă. Oamenii pe care am încercat să a făcut lucruri ascunde lucruri și a venit înapoi și ei a fost plecat și nu suntem chiar vorbesc elemente majore aici. Acesta este doar orașul în care mă aflu, în sud. Adică, probabil că sunt locuri bune. Orașe bune, dar întotdeauna am vrut ca asta să prindă aici și nu văd că se va întâmpla. Am auzit. Sper să mă înșel sau cineva care știe de un plan care a funcționat
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
În SUA trebuie să folosim un nume și o adresă reale, altfel lucrurile pot deveni foarte complicate care mă determină să vin imediat în SUA
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
testint ........ orice sfat cu privire la locul în care să expediați în SUA, altele decât casa mea?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Din păcate nu sau nu aș recomanda pentru alte persoane. Nu l-aș expedia nicăieri unde nu mi-aș putea asuma întreaga responsabilitate în cazul în care s*** a lovit ventilatorul. Dar dacă aveți încredere construit în rețea care ar fi ideal și locuri care primesc pachete pe o bază de zi cu zi sunt cele mai bune am petrecut un total de un an și jumătate comanda din China și chiar mai rău decât Țările de Jos, benigne b******* elemente care arata suspect sub raze X PM mine pentru alte trucuri mai specifice pe care le-am învățat. Nici unul dintre acestea nu s-a dovedit 100%. Ei devin foarte buni
 

crazylabs

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
atunci când sunteți din Germania, vă putem ajuta cu un anonim "DHL Packstation", este ușor de lucrat cu, aveți nevoie doar de un smartphone vechi, wlan deschis și un furnizor care poate trimite prin DHL sau Post.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Așadar, am comandat produsul la mine acasă. Ați putea să le trimiteți la un prieten sau la un vecin și să încercați să le luați pe furiș, dar acest lucru devine complicat și implică mai multe persoane, ceea ce nu-mi place.

Un vânzător bun vă va cere să îi trimiteți detaliile de expediere criptate PGP (acest lucru ar trebui făcut întotdeauna. Se asigură că numai vânzătorul vede adresa.) Dacă nu folosiți PGP, chiar trebuie să învățați și să îl utilizați.
De obicei, un vânzător vă va trimite produsul pe furiș, deghizându-l în altceva și sigilându-l în vid, după caz. În general, se speră că un pachet cu aspect normal va trece neobservat, la fel ca toate celelalte pachete.

SUA nu utilizează atât de mult pe cât ar trebui picăturile moarte
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Bine, am de gând să mă informez cu privire la PGP. Ceea ce ne trebuie în SUA este un punct de intrare bun pentru a ajunge în țară, apoi picături moarte regionale de acolo.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Sunt de acord. Mi-aș dori să știu mai multe despre modul în care o fac dealerii din alte țări
 

captain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
utilizați adresa vecinului, așteptând acolo la ora estimată de sosire
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Nu știu dacă aceasta este o tendință, dar am văzut acest lucru explodând foarte mult
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Da, aș putea să văd cum merge prost. Poate că dacă ai sta acasă pentru o perioadă de timp ar fi mai bine?
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
120
Reaction score
72
Points
28
Dacă știți pe cineva care lucrează la un Resthome.
 
Top