Question Ce se întâmplă cu transferul de bani furați?

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
165
Points
43
acest tip de anunț pe dark web este obișnuit...
Întotdeauna am fost intrigat de astfel de bani ușori...

Ce este cu adevărat? este riscant? înșelătorie? real?
1QC8uHxbXe


la fel și pentru cardurile preplătite... (mai anonime presupun)

0MnJSWv4Gp

mi se pare atât de nebunesc că e atât de ușor... încât nu pot să cred
 

spaggydee

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 27, 2022
Messages
12
Reaction score
19
Points
3
Am văzut acest lucru, precum și cumpărând bani reali de la un serviciu care se presupune că fură din valuta care urmează să fie distrusă.

Am fost tentat să încerc un nivel inferior, dar, după cum ați spus, pare aproape prea simplu și ușor pentru a fi adevărat.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
În trecut, subiectele legate de carduri funcționau mai bine decât astăzi, mai ales pentru că multe bănci și, de asemenea, paypal folosesc 2FA acum, deci chiar dacă se întâmplă să nu fiți înșelat, deoarece înșelătoriile sunt majoritatea cu aceste produse rn, este posibil să nu fie posibil să retrageți fonduri dacă nu sunteți familiarizat cu tehnicile de lucru.
 

leitoinha

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 8, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Caut asta tot timpul... majoritatea sunt escrocherii. Doar 2 site-uri par reale. Unul dintre ele este Sindycate market.

Pare real ca ei cer o mulțime pentru 3k, majoritatea are un preț mai mic pentru o mulțime de bani
 

tajira

Don't buy from me
Resident
Joined
May 7, 2022
Messages
30
Reaction score
15
Points
8
ce spuneți despre genesis?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Nu-i dați tipului ăstuia linkul Genesis. Nu sunt mai prejos decât viermele ăsta.
 

tajira

Don't buy from me
Resident
Joined
May 7, 2022
Messages
30
Reaction score
15
Points
8
Suge-ți pula, omule, ce-i cu tine, păsărică?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Ei bine, cel mai important este că ei vă spun că au un terminal de transfer de master care Western Union a lăsat într-un magazin care a fost închis și ei o să vă trimită doar 3 transferuri s lună sau orice altceva este tot rahat. Singurul loc pe care l-am găsit legal a fost Brian's Club și trebuie să știi ce faci. Cele mai multe dintre ele, cum ar fi CR și CX sunt escrocherii totale întregul site este falsificat. O modalitate bună de a spune și ceea ce folosim atunci când ne uităm la aceste site-uri este face toate mesajele trec prin intermediul administrației. Dacă sistemul este o înșelătorie cu siguranță, deoarece încearcă să blocheze orice avertismente pe care cei înșelați anterior încearcă să le trimită tuturor celorlalți pe acest site
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Fiți atenți la Tajira care este Alice din China și o duzină de altele.
 

spacejam99

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Am fost atât de tentat să încerc și asta, dar pare prea frumos ca să fie adevărat
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Este prea bun pentru a fi adevărat. TS o escrocherie. Ei anunță că au un terminal Western Union, dar în nici un caz. La ce site de carduri sunteți?
 

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
Ei vizează confortul și lăcomia oamenilor obișnuiți, pare intrigant, dar ROI-ul dvs. va fi destul de negativ :D
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
Pentru a factoriza identitatea Autentificarea a ucis acest lucru de fiecare dată când cardul meu este utilizat, acesta îmi trimite un mesaj text care mă întreabă dacă l-am utilizat, astfel încât, dacă nu ai numărul meu de telefon și nu îl interceptezi, nu poți utiliza cardul meu fără telefonul meu
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
Toate rahaturile sunt o înșelătorie uriașă, prea ușor pentru a fi adevărat, nimeni nu îți va da vreodată bani gratis. În zilele noastre este foarte, foarte dificil să furi cc și carduri, deoarece băncile adaugă straturi de securitate... așa că nu aveți încredere în nimeni care încearcă să vă vândă așa ceva, sunt escroci!
 

Laduenda

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 6, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ce se întâmplă cu magazinul TOR ?
primul link de pe wiki-ul ascuns 2
A cumpărat cineva ceva de acolo? Spune că funcționează cu un esrcrow care sunt ei înșiși...
 
Top