Question PREȚUL CETĂȚENIEI REALE...

Rangegate

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Am acces la canalele oficiale corupte ale unei țări din Africa de Vest, ceea ce îmi permite să cumpăr cetățenie și să emit pașapoarte. Reiterez, acesta nu este un pașaport fals, ci un pașaport foarte real, o acordare (tehnic, o recunoaștere) a cetățeniei și de facto (dacă doriți) o nouă identitate.

Întrebare: care ar fi prețul adecvat pentru un astfel de serviciu? Intenționez să înființez un magazin pe DW și trebuie să evaluez piața, să văd dacă cineva ar fi interesat, etc.
 

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3
O zi bună, frate
Problema cu această identitate africană în opinia mea este că acestea nu sunt pașapoarte puternice. În America Latină puteți obține identitate cu totul. 10k până la 20k USD. În Europa e puteți obține 50k la 100k euro. Totul depinde de cine cunoști și cât de mult îți va cere intermediarul. Cred că, dacă obțineți o nouă identitate, trebuie să fie una cu pașaport puternic.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
206
Reaction score
145
Points
43
Deals
15
care este garanția pe care o legitimează?
 
View previous replies…

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
206
Reaction score
145
Points
43
Deals
15
cum poate fi verificat acest lucru?
 

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3
Atunci când achiziționați de la o persoană autorizată, achiziționați de la lucrători guvernamentali, astfel încât uneori trebuie să mergeți în țară pentru a obține amprentele digitale introduse în sistem etc
 

Rangegate

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
nu știu, dar este legit. Se poate verifica doar după ce o aveți
 

ketamineleader

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2024
Messages
6
Reaction score
12
Points
3
Deals
3
puteți vinde cu ușurință pentru 50k euro acest serviciu, dar este foarte greu de crezut că un cetățean european poate obține o nouă identitate în acest fel. puteți explica un pic mai bine ce identitate folosiți? clonați identitatea existentă? o mulțime de fugari vor lua în considerare serviciul dvs. cât durează întregul proces? clientul potențial trebuie să vină în persoană sau puteți chiar să trimiteți totul, cum ar fi pașaportul și actele? dacă trimiteți există ștampila pe pașaport? îmi pare rău pentru multe întrebări, dar dacă acest lucru este legal, aș putea avea cozi în fața ușii mele pentru cereri, mulți prieteni au nevoie
 

Morda

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Dacă trebuie să ajungeți personal la o anumită țară pentru a obține documente, este un defect. Cum vă așteptați să călătorească în primul rând? Pot să înțeleg dacă se află deja în UE (spațiul Schengen), unde este liberă circulație fără frontiere, dar să intre în UE ca fugar pentru a obține pașaportul este prea riscant.
Nu ar avea sens, nici să călătorești oriunde, dacă ești căutat de anumite agenții.

Sistemul lucrează în principal pe potrivirea persoanelor, vârstă similară, aspect similar. Foarte greu în unele cazuri, foarte ușor în altele. Rețineți că majoritatea pașapoartelor din acele zile au RFID acum, care are biometrice stocate. Fie amprenta digitală, fie scanarea ochilor (în majoritatea cazurilor este vorba de o amprentă digitală). Se îndreaptă spre o scanare completă a feței (așa cum fac telefoanele noastre pentru a le debloca... >.>)

înapoi la subiect

totul depinde de ce ai nevoie de el.

doriți să vă deplasați de la A la B, atunci în funcție de unde se află A și unde se află B trebuie luate în considerare diferite metode.
Sau aveți nevoie doar de o nouă identitate pentru a vă stabili undeva fără a călători prea mult în afara granițelor (cum ar fi, de exemplu, spațiul Schengen, puteți conduce liber în Spania, Germania, Franța, Polonia, Lituania și așa mai departe), fără controale de identitate.

din experiența mea personală, pașapoartele africane nu valorează prea mult. Succes în încercarea de a obține viză dacă doriți să călătoriți undeva 🤣 acestea sunt ieftine, dar sunt la fel de utile ca o bucată de pagină A4 tipărită pe imprimanta HP laser de acasă, iar atunci când sunt laminate pot valora mai mult decât pașaportul african.
Dar hei, oriunde există o voință, există o cale. 😁
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
27
Points
28
Puteți obține acest nou serviciu de identitate în Europa de Est?

Cum ați reușit să obțineți, în primul rând, legăturile cu funcționarii corupți?
 
Top