Looking for a vendor Aveți nevoie de un partener

Werner

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 1, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Bună, eu sunt looling pentru un partener pentru a începe de a face picături de moarte în cazul în care există cineva intrested anawer firul, mulțumesc pentru atentionarea dumneavoastră.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
163
Points
43
dacă sunteți în căutarea unui partener (în america latină) ar trebui să verificați unele comunități în secțiunea grupuri din stânga. au grupuri din brazilia, venrnzuela, argentina etc. acolo veți avea o șansă mai mare de a găsi un partener real.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Da, țara în care intenționați să vindeți medicamente în acest mod este importantă. În general, va fi interesant de observat experiența introducerii acestei metode de distribuție
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
În primul rând, ce sunt picăturile morții? În al doilea rând, domnule Heisenberg, vă trimit la memorandumul dvs. privind parteneri de branding pentru a contribui la îmbunătățirea calității substanțelor vândute în lume. Eu sunt cu totul despre asta, am mers la extreme care fac partenerii mei reevalueze parteneriatul nostru pentru că eu încerc să reducă șansele de cineva care are o problemă cu produsul nostru. acum, în cele din urmă voi cumpăra un produs pentru a vinde clienților mei, dar am încercat să evite obtinerea ceva care este de calitate inferioară. Nu ar fi proiectul dvs. bine servit de a lua acest lucru pe ca o modalitate de a se asigura că o mulțime de oameni primesc cel mai bun produs posibil și, în același timp, face fonduri făcând acest lucru pe care cine știe ce proiectul poate realiza cu.
 
Top