Question MDP2NP la MDMA, este posibil?

jjtr813

Don't buy from me
New Member
Joined
May 10, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
HI,
Am 1-(3,4-Metilendioxifenil)-2-nitroprop-1-enă și LAH.

Știu că există o rută Shulgin 100 MDA.

Mulțumesc.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Pur și simplu nu este cel mai eficient mod... chiar dacă este posibil, personal m-aș bucura de MDA, deoarece sunt de așteptat pierderi semnificative la etapa finală de monometilare. MDP2NP poate fi, de asemenea, transformată în MDP2P și apoi supusă aminării reductive cu metilamină, dar nu am nicio idee despre utilitatea acestei metode, deoarece cetona este destul de sensibilă și trebuie păstrată în congelator pentru o perioadă cât mai scurtă.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Întotdeauna m-am întrebat cum obțineți piperonal, poate piperonil alcool ozonolisis cine știe, dacă cineva pune piperonal pentru a cumpăra aș lua unele chiar și pentru miros ha
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
Faceți o ozonoliză pe piperină, pe care o puteți extrage din ardei negru dacă aveți timp sau o puteți cumpăra ca extract de piper.
Cred că a existat și o modalitate de a trece de la vanilină la aldehida protocatehuică și apoi la piperonal.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Există glicidat pmk, dar am menționat doar că aș putea cumpăra piperonal dacă ar fi accesabill
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
Știu că ai întrebat cum îl poți obține și ți-am răspuns la întrebare fin.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
470
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
acid acetic, urotropină, clorură de piperonil obțineți aproximativ 30g piperonal cu o puritate de 96%
 
Top