Video sinteză LSD

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Bună ziua prieteni,
Planific de ceva timp o sinteză a LSD-ului. Dacă doriți să vedeți acest lucru, anunțați-mă. Sunt șanse mari să o fac oricum, cu sau fără o cameră de înregistrare, așa că încerc să îmi dau seama dacă merită deranjul. Sinteza ar fi pe o scară de 100 mg, *****ind de la pastile de cafergot. Ergotamina ar fi extrasă cu acetat de etil/hexan și separată prin cromatografie pe coloană de celelalte ingrediente din pastile. Aceasta va fi hidrolizată a la Shulgin în acid lizergic. Acesta va fi apoi reacționat cu dietilamina cu un reactiv de cuplare peptidică. Urmat de un proces pentru a obține LSD. Nu mă voi deranja cu sarea de tartrat deoarece nu intenționez să o purific dincolo de acest punct.

Dacă doriți să sprijiniți acest proiect, puteți cumpăra niște prafuri magice de la mine. Dacă voi primi suficiente comenzi sau dacă voi fi suficient de interesat, o voi face. Îmi pare rău că vă fac publicitate, dar din păcate nu pot face toate astea pe gratis.

Pentru cei care cred că sunt plin de rahat:
GNRz0*****xH8
 
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,743
Points
113
Deals
666
Suntem dispuși să cumpărăm un videoclip de sinteză de la dvs. dacă acesta este realizat bine. Contactați experții noștri dacă sunteți interesat de ofertă.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
98
Points
28
Ar fi foarte tare, mai ales dacă se adaugă explicații/consilii la fiecare etapă (de exemplu, la ce să fii atent, cum să pregătești fiecare material etc.). Aș contribui la achiziționarea unui astfel de video, Heisenberg, anunță-mă dacă afacerea merge mai departe.
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Este în curs de elaborare; cu toate acestea, aș putea arăta cum se usucă DCM cu pentoxid de fosfor, sinteza catalizatorului pentru reacția de cuplare a peptidelor, separarea dietilaminei de sarea sa, cum se utilizează o coloană, scurte explicații privind extracțiile etc...
Este o chimie avansată, dar aș putea face tot posibilul să o prezint într-un mod pe care majoritatea îl vor înțelege.
 

amieri

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 2, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Vreun progres? Verific cu răbdare acest lucru de luni de zile în speranța unei actualizări
 

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
Acest lucru ar răspândi dragostea în întreaga lume 💘
 

eu.lab

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 25, 2023
Messages
29
Reaction score
13
Points
3
Vreo actualizare nouă cu privire la video?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
De asemenea, intenționez să o fac chiar dacă s-ar putea să nu fiu primul care o publică... Sper că va fi bună. Am nevoie de un aparat rotavap doar pentru că am sticlăriile pentru el, îmi mai lipsesc agitatoarele și suporturile cu cleme poate o pâlnie sep mare. Aștept cu nerăbdare să găsesc locul potrivit. Mă gândeam să-mi dezvălui fața când explic, dar trupa mea preferată este Sleep Token, măști și nimeni nu știe nimic despre ei. S-ar putea să adopt o identitate de navă (membru Sleep Token) pe care o voi distorsiona punând o mască Hannibal Lecter.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Nici o picătură din acidul rezultat nu va fi vândută!!!.... Asta e ceea ce vreau să spun. În ultima perioadă am fost destul de sărac și acum câteva ore am rămas fără loc de muncă. Am un viitor tânăr eu în formare și eu ajut pe toată lumea gratuit pe acest forum, chiar dacă știu că brigs bani mari pentru ei datorită sfaturilor mele. Sunt dispus să accept ajutor sub orice formă, fie că este vorba de reactivi (în special dietilmonometilamină, care este costisitoare pentru a cumpăra un pachet), un flacon de 5-10 ml este costisitor în ceea ce privește cele mai multe amine mici, echipamentul a fost furat de la foștii mei doi stagiari, precum și pompa de vid și unele sticlărie rece.
 

eu.lab

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 25, 2023
Messages
29
Reaction score
13
Points
3
Acesta este momentul în care HerrHaber devine Heisenberg.
Lăsând gluma la o parte, vă sugerez să oferiți acidul "investitorilor" care finanțează produse chimice pentru videoclipul dumneavoastră. Este un câștig pentru toată lumea. Forumul primește un videoclip care ajută oamenii, tu vei fi capabil să produci videoclipul fără prea multe fonduri proprii, iar cei care finanțează substanțele chimice primesc un pic de randament. 1-2g LSD ar fi suficient pentru 5000x 200uq trips, suficient pentru a furniza fiecărui investitor o cantitate bună de acid.
De asemenea, BB Forum ți-ar putea da niște bani pentru materialul video.

Sper ca situația ta să se îmbunătățească, cunosc și eu lupta.

Noroc
 
Last edited:

PsychedelicDog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 9, 2023
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
@HerrHaber ați putea veni cu o estimare aproximativă a cantității de fondare necesare?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Am făcut niște calcule și vă mulțumesc pentru această întrebare, deoarece am revelația de a nu ști nici măcar o estimare aproximativă a costurilor. Situația este de așa natură încât pot calcula echipamente, chimicale, timp și chimicale dar ar trebui să includ și locul de exemplu. În general, sunt puțin surprins că obținerea fracțiunii "acide" este al treilea cel mai costisitor material după amina asimetrică și PyBOP. Abordarea acestui aspect prin condensarea directă a acidului rezultat din hidroliza in situ a esterului metilic este prea tentantă pentru a nu încerca. Pe de altă parte, distrugerea chiralității este un punct cheie de luat în considerare pentru a nu exagera reacția, care, în cantitate preparatorie, poate merita, dar sună atât de 2023 să afișați procedura ca fiind stereoselectivă. Sunt perfect conștient de faptul că rezoluția racemică poate fi realizată atât prin cromatografie chirală, cât și prin formarea de săruri diastereoselective cu acid optic pur, cum ar fi acidul tartric. Chiar dacă racemizarea este din punct de vedere istoric calea de urmat și merită știind că randamentul maxim este de 50 %.
 
Top