Question Looking for a vendor CAUT VÂNZĂTOR nu pot găsi unul URGENT

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
Am nevoie de un furnizor de bmk sau precursor p2p care să mă poată expedia în ALGERIA ANNABA 23000 în cel mai rapid mod posibil, vă rog băieți, am nevoie de 1 kg.
Nu pot găsi pe nimeni, este aproape o săptămână de cercetare.
 

Ashkan23

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 30, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
آ Este posibil să vin din Asia pentru a lucra cu dumneavoastră?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,427
Solutions
4
Reaction score
974
Points
113
Deals
1
Întrebați-i pe chinezii de pe acest site. V-ați uitat la piață? Chinezii de aici vor face escrow-ul. Vă rog copii, nu uitați, FOLOSIȚI FUNCȚIA DE CĂUTARE *****ING! Este în reguli literalmente.
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
nu crezi ca am cautat si nu am gasit de aceea am postat aici ?nu ti-a venit asta in minte cel putin o data.... oricum am folosit nenorocita de functie de cautare, si nu am gasit de aceea am postat aici si nu, multumesc...esti asa de desteapta ca ai indicat aceste chineese..... oooh nu stiam de informatia asta, scuzeyyy...Fuuuuuck i-am trimis mesaje tuturor celor patru nenorociți de pe acest forum înainte de a posta, așa că nu te mai gândi că ești cea mai deșteaptă persoană indicând niște lucruri nenorocite de noob ... încerc să găsesc ceea ce caut și sunt obosit, așa că te rog, nu am nevoie de plângerile tale aici....im nu postez asta pe fațada casei tale... mulțumesc pentru înțelegere
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,427
Solutions
4
Reaction score
974
Points
113
Deals
1
Există mai mult de 4 chinezi aici. P2p și bmk sunt interzise în întreaga lume. Sunt același lucru fenilacetonă. O poți face singur. Nu o poți cumpăra nicăieri legal decât dacă ai documente. Un film pe care l-am văzut odată avea o replică: "Erai atât de îngrijorat dacă POȚI face ceva, încât nu te-ai gândit niciodată dacă TREBUIE să faci ceva. Puteți cumpăra metamfetamină mai ușor decât fenilacetonă. Găsiți un precursor care este disponibil și veți avea mai mult noroc. Încercați să rămâneți calm. Este alegerea ta cum reacționezi la oameni.
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
vă rugăm să citiți înainte de a comenta ... cine a spus despre p2p nu crezi că nu știu că vă rugăm să opriți știu că știi doar găsi un alt articol vă rog vă mulțumesc oricum
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
146
Reaction score
81
Points
28
Cred că, având în vedere modul dvs. de a scrie, nu veți primi un răspuns.... Produsul este interzis în China, deci nu vor mai primi acolo. Nici în forum, nici în afară. Luați o altă cale decât prin bmk. Există multe alte metode enumerate. Dacă aș fi în locul lor, aș încerca să folosesc p2np ca pre-precursor.
 
Top