Spălare de bani la scară largă

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Aș dori să aflu mai multe despre spălarea banilor în cantități mari

Ce tehnici utilizează spălătorii ?
În ce companii investesc ?
Cum fac rost de conturi bancare cu bani lichizi ?

Știu că multe carteluri se duc la Dubai și își dau banii unei societăți fiduciare, dar cum procedează societatea fiducie la spălarea banilor
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
deschideți un cont bancar pe un nume fals este ușor, dacă căutați pe forum există și un tutorial, doar verificați-l
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Nu întotdeauna am avut un cont bancar fals și au dimensionat banii mei a fost doar Cuplu de mii, au vrut dovezi de unde provin banii și detaliile persoanei care îl trimite Tuck mine 6 luni pentru a obține înapoi la normal închis contul după care stick la BTC
 
  • Like
Reactions: vis

DaxUK

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 23, 2024
Messages
11
Reaction score
20
Points
3
Citiți firul meu
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Cred că se referă la a face să pară complet legal. Există multe trucuri. Tatăl prietenilor mei cumpără o mașină în fiecare lună și o vinde după 30 de zile. De asemenea, are o legătură personală cu una dintre aceste piețe de carduri cadou unde cumpără câteva sute de rafturi de mașini cadou și le vinde înapoi tipului minus 3% primește o chitanță și întregul 9 yards. El face o mulțime de cripto și de zi de tranzacționare sângerări-l off ca 10% pe lună și totul este legal atunci când el este gata.
 

Jorg

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 14, 2024
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
Găsiți oameni bogați, dați-le bani murdari pentru ca ei să investească banii lor legali în compania dumneavoastră. De exemplu, dați-le 50 000, astfel încât să investească 40-45 000 din contul lor bancar în compania dvs. Acum aveți o companie legală complet plătită. Apoi deschideți un fel de companie care funcționează doar cu numerar, cum ar fi spălătorie, fast-food, pizza, spălătorie auto și faceți facturi sau chitanțe false.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Afaceri care nu pot fi auditate - spălătoriile sunt bune. Saloane de bronzat. Saloane de masaj. "Vânzarea de artă" este o altă afacere bună - valoarea este intrinsecă sau subiectivă, cu alte cuvinte, produsul este unic și costă cât este dispus să plătească cumpărătorul. Atelier de pictură, sau diverse meșteșuguri. Chiar și muzică.

Există un forum pe dark net numit "Dread" care probabil ți-ar putea spune tot ce ai vrea să știi. Nu am petrecut timp acolo, dar am un prieten care jură pe acel site.
Plin de informații utile pentru oameni "ca noi".
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Cred că un lucru important este să aveți o companie legală prin care să vă puteți curăța banii. Deci, aveți o afacere mediocră (spălătorie auto). Ea nu face o mulțime de bani, dar puteți pune o parte din banii dvs. ilegale în ea și numi profit
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
@miner21 poate fi într-adevăr într-adevăr mai ușor, creați propriul nft și apoi cumpărați-le cu monero dvs. Nu trebuie să vă schimbați cripto în numerar și nu trebuie să deschideți un fel de companie. Veți plăti impozite pe profitul dvs. din nft-ul dvs. și vă veți fi spălat banii.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Am uitat de NTF-uri. Mai există? Știu că au pierdut din popularitate când criptografia a scăzut. S-au întors?
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
@miner21 da, au mai puțină popularitate decât acum câțiva ani, dar sunt încă în funcțiune și o piață bună
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Va trebui să mă uit din nou la acestea. Am primit câteva când au început și am uitat de ele. Poate că sunt bogat!!! Haha
 
Top