Looking for a vendor Am nevoie de ajutor pentru a găsi furnizori

ihavenoidea

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Am nevoie de fenty , h , meth , sau hidromorfonă

Am încercat să caut piețe pe aici, dar după ce am cheltuit o grămadă de bani pe prima pentru că sunt în mod clar un idiot și am fost înșelat de ea, am rămas să caut prize locale. Am revenit aici încercând din nou pentru că tipul ăsta mă costă 25 de dolari pentru un . de fenty crezând că sunt prost

Dacă cineva are recomandări pentru vânzătorii care îmi pot obține rahatul pe care îl vreau, care sunt de încredere și fac escrow, vă rog să-mi spuneți, sunt în Canada și aș prefera vânzătorii care sunt, de asemenea, aici pentru că ar fi mai sigur cu transportul maritim
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
V-aș putea ajuta cu unele dintre aceste aspecte, dar ar trebui să discutăm puțin despre ele. Inactual în California, dar există un loc lângă un prieten în Washington, unde traversarea este destul de deschisă tuturor dacă știți de ea.
 

Microogata

Don't buy from me
Resident
Joined
May 2, 2022
Messages
9
Reaction score
6
Points
3
Sunt, de asemenea, în Canada și intenționez să vând în viitor, deși acum nu am nimic (îmi pare rău). Mi-ar plăcea să aflu mai multe despre piața canadiană a drogurilor, dar se pare că sunt foarte puțini utilizatori din canada aici
 

ihavenoidea2

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
A trebuit să fac un cont nou pentru că am uitat parola de la primul, oricum, dacă vă decideți vreodată să începeți să vindeți, pentru că chiar am nevoie de cineva aici jos
 

ihavenoidea2

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
A trebuit să-mi fac un cont nou pentru că mi-am uitat parola de la primul, dar da, hai să vorbim despre asta, adică sunt jos și vreau să mă droghez lol
 

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Dacă aș fi în locul tău, m-aș duce pe dark web.
Aruncați o privire la primele zece piețe pe îndelete,
găsiți un vânzător care expediază din țara mea
și are multe vânzări încheiate cu recenzii bune!
 

m03

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 16, 2022
Messages
15
Reaction score
4
Points
3
Așa cum a spus un alt membru, utilizați darknet-ul. Asigurați-vă că citiți despre biblia darknet pentru propria dvs. siguranță!
Cele mai multe dintre piețele mari au interzis listele care au spus în mod explicit fent, dar este ușor să vă dați seama ce este și ce nu este....doar fiți atenți și realizați ce specific îl dă ;)
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Dacă alfabetul nou nu coboară vă recomand. Obțineți kinks tor.taxi. Cred că i2p se leagă
f
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Pot expedia produse în Canada, dar vând doar cristal KU, nu ezitați să mă contactați dacă sunteți interesat de el.
 

REDCAJUN

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 2, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
unii furnizori foarte buni aici încercați-le pe toate, dar utilizați escrow auzit RCS este bun, de asemenea, auzit VAKENTINO CARTEL este bun, de asemenea
 
Top