Question Cum să faci 4mmc greutate mai mult și mai puțin puternică

ifeelsorry

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
49
Reaction score
4
Points
8
Deci, am sintetizat recent 4mmc, iar prietenul meu a încercat chestia aia, au spus că cea disponibilă pe piață și aceasta au o diferență uriașă, aceasta este foarte puternică, deci cum să o fac să cântărească mai mult, ce tip de praf ar trebui să adaug care nu dăunează nimănui

Și cât de mult ar trebui să adaug, să zicem dacă am 100g 4mmc
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
55
Reaction score
45
Points
18
Deals
1
Asta e o grămadă de prostii. Vrei să iei un lucru deja ușor și să-l tai cu bs ? Nu mai fi zgârcit. 4mmc este 4mmc u va avea utilizator care raportează nici un efect sau aproape nimic. Dar vreți să-l reduceți.
 

ifeelsorry

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
49
Reaction score
4
Points
8
Frate nu vei înțelege, știi ce pot adăuga, dacă știi te rog spune
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
96
Points
28
WAT

Prea puternic?? @freedum a nimerit-o în plin: BS.
Aș vrea să știu ce vânzător ești ca să știu să stau departe de rahatul tău. Suntem din nou în anii '90? GTFOutta aici cu bullllshit dumneavoastră "Nu doresc să facă rău nimănui
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
55
Reaction score
45
Points
18
Deals
1
Cred că răspunzi la persoana greșită, fiule
 

ifeelsorry

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
49
Reaction score
4
Points
8
Bine, băieți, îmi pare rău, eram doar curios, am avut doar o idee, nu sunt un vânzător sau ceva de genul ăsta, eu doar îmi fac propria mea pentru mine, scuze
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
Nu vă cereți scuze, nu v-ați formulat corect întrebarea. Cu toții facem greșeli, iar oamenii au crezut că doriți să vă tăiați produsul și să aveți o cantitate mai mare, iar nimănui nu-i plac oamenii care vând produse tăiate. :)
 
View previous replies…

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
Edit: Nimănui nu-i plac oamenii care își taie produsul deja pur, uneori oamenii nu se pot abține să nu aibă produse deja tăiate pentru vânzare. Deci, dacă aveți un produs bun și pur, vindeți-l așa cum este, veți obține mai mult profit în acest fel cu siguranță. Oamenii iubesc produsele puternice. În cazul tău, ai vrut să îl tai pentru tine pentru că este prea puternic, după cum am înțeles. Nu face asta, mai degrabă găsește-ți doza, vezi de cât ai nevoie pentru a obține high-ul dorit. În opinia mea, este mult mai bine decât să-ți distrugi produsul cu niște agenți de tăiere de rahat. Rămâi în siguranță omule!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
96
Points
28
Atâta timp cât nu încercați să luați un produs deja pur și să vă bateți joc de clienții plătitori cu el: Îmi cer scuze pentru remarcile mele dure și "îmi" "pare rău" (vedeți ce am făcut aici?), sunt de părere că nu putem avea "asta" aici deloc.

Dacă marfa dvs. este într-adevăr "foarte" puternică și puternică, bănuiesc că este fie o durere în sinusuri, fie o problemă de gust, prea multă "față amorțită" pentru confortul dvs. poate? Doar o înghițitură îți face bine, ia cele mai "mici" cristale, macină-le cât mai fin posibil (FĂRĂ bucăți) și începe din nou de acolo. Tu și prietenul tău ar trebui să aveți rezultate mai bune
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
Așa este, sunt uimit de cât de mulți oameni trag pe nas cristale mari. Niciodată nu am înțeles asta tbh. Când zdrobesc un cristal, îl pun pe o farfurie, îl acopăr cu o bancnotă și încep să-l zdrobesc cât de mult pot. Când nu se mai sparge, scot bancnota și iau reziduurile de pe ea. Luați cardul și țineți-l într-un unghi în care este cel mai ascuțit. Restul îl știe toată lumea, apucă-te de treabă până îl transformi într-o pulbere fină, crede-mă, după ce îl zdrobești cum trebuie, nu mai simți deloc arsura.
 
Top