Question Cum pot trece un test antidrog de urină pentru metamfetamină?

Andreasamikas

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 13, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Trebuie să știu cum să trec un test de urină pentru metamfetamină. Știu să nu folosesc, dar testul meu este marți și ultima dată când am folosit este 1/1/23 Am un Dr px pentru Adderall
 

Agilent1100DAD

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
30
Reaction score
75
Points
18
https://quickfixurine.com/

acest lucru a funcționat întotdeauna pentru mine
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
160
Points
43
Da, aceasta pare cea mai bună opțiune, cu condiția să fie sintetică și să schimbați literalmente proba de urină cu una falsă.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
66
Points
18
De asemenea, puteți modifica modul de standardizare a probelor de urină prin administrarea zilnică a unei cantități considerabile de creatină timp de câteva zile înainte de test, aproximativ 15 grame/zi. Acest lucru va crește nivelul de creatinină din urină, care este ceea ce este folosit pentru a determina cât de "concentrată" a fost urina dumneavoastră.

Dacă nu este negativ, este foarte probabil ca testul dvs. să revină cu rezultatul "nedeterminat", ceea ce vă va oferi timp suplimentar pentru a vă curăța pentru următorul test
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
160
Points
43
Să nu faceți asta niciodată! Nivelurile crescute de creatină cauzează tot felul de probleme în corpul uman care vă pot lăsa cu leziuni ale organelor pe tot parcursul vieții, în special ale ficatului, rinichilor și pielii. Ulterior, acest lucru duce în cele din urmă la o gamă largă de boli și afecțiuni care includ și anume ciroza hepatică sau cancerul de piele. De asemenea, veți fi întâmpinați cu o erupție cutanată roșie foarte curând după ce începeți cu acest medicament. Știi de ce urina ta este plină de ea atunci când o iei? Pentru că organismul tău încearcă să scape rapid de ea. Știi ce o duce în urină - ficatul, urmat de rinichi. 😑 Dar hei, ai trecut testul, nu? 🤪(y) Iisuse...
 
Last edited:

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
66
Points
18
TLDR: Nu, nu este adevărat. Creatina este sigură.

Ascultați, sute de mii de culturisti și sportivi iau creatină zilnic fără nicio problemă. Tu doar răspândești legende urbane și temeri fără temei.

Creatina este cel mai studiat supliment de sănătate după proteina din zer și s-a constatat în mod constant că este aproape inofensivă pentru organism. În timpul fazelor de încărcare, sportivii pot consuma până la 20 de grame pe zi timp de 10 zile pentru a-și satura mușchii. Ficatul NU este implicat în degradarea creatinei în niciun fel major și, în general, nu are absolut niciun rol în excreția directă, ci doar în transformarea pe un metabolit mai solubil în apă. Creatina nu a fost niciodată legată de cancerul de piele și mă străduiesc chiar să îmi imaginez o cale plauzibilă.

În plus, a găsi ceva în urină nu înseamnă absolut deloc că este secretat activ de rinichi pentru a scăpa de el. Ați auzit de echilibrul osmotic? Vă rog să vă informați cu privire la aceste chestiuni înainte de a încerca să vă dați drept expert în aceste domenii, ceea ce, din păcate pentru dumneavoastră, sunt.

Și pentru că o afirmație nu are nicio valoare fără dovezi care să o susțină, iată pentru tine: https://jissn.biomedcentral.com/articles/10.1186/s12970-017-0173-z;
"Amploarea și repetarea acestor constatări oferă dovezi convingătoare că monohidratul de creatină este bine tolerat și poate fi consumat în siguranță la persoanele sănătoase antrenate și neantrenate, indiferent de vârstă"
 
Last edited:

ogbonnayauche

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 2, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Mă bucur să aud că știți să nu utilizați, este un pas în direcția cea bună. În ceea ce privește trecerea testului, din păcate, metamfetamina poate rămâne în organism timp de trei până la cinci zile. Cu toate acestea, având în vedere că ultimul consum a fost la 1 ianuarie, ar trebui să fiți în regulă. Este important să rămâneți hidratat și să urmați o dietă sănătoasă înainte de test, deoarece acest lucru vă poate ajuta să eliminați orice toxine din organism. De asemenea, asigurați-vă că urmați toate instrucțiunile care vă sunt date de către centrul de testare.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Noutatea de urină de la căpătâi va trece un test multi panel, dar dacă o trimit la un laborator vor vedea că nu este urină. Cineva care este curat vă poate da o mostră, aveți nevoie de 2 uncii încălziți-o și lipiți-o pe corp sau băgați-o în fund. Luați o grămadă de creatină în fiecare zi și beți o grămadă de apă chiar înainte de test, ceea ce vă va dilua urina, dar ei nu vor ști pentru că se bazează pe nivelul de diluare în funcție de nivelul de creatină
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Dacă sunteți prins, faceți pe indignatul și spuneți că singurul medicament pe care l-ați folosit în ultima săptămână este un inhalator Vicks inofensiv
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
85
Points
28
Deals
1
Dacă este vorba de un test de laborator, este foarte greu să falsifici rezultatul. Dar dacă este vorba de un test de farmacie, poate că puteți folosi un pipi de la o altă persoană
 

scot62192

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Știe cineva de unde să cumpere versiunea veche a Vicks cu un conținut ridicat (100 mg) de derivat de metamfetamină? Am nevoie de ASAP pentru a arăta laboratorului de testare a drogurilor că am luat-o ca motiv pentru testul pozitiv. TIA
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
39
Points
18
Dacă aveți acest tip de probleme, drogurile sunt Def. Nu pentru tine mmmmkay?
 
Top