Question A cumpărat cineva cu succes precursori de pe site-uri chinezești pe web-ul clar?

purple_rain

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Dacă da, care este site-ul și sunt mulți furnizori chinezi de produse chimice dispuși să își eticheteze greșit produsele pentru a trece de vamă? Mai exact, am nevoie de acid hidroiodic și roșu P, dar mi-e teamă că ar putea observa pulberea roșie din ambalaj și să realizeze că este roșu P și nu ceea ce furnizorul chinez a etichetat greșit și să-mi spargă ușa înainte ca eu să fac ceva.
 

scoobiedoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 14, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Am avut recent ghinion cu Shanghai JOA Yunao Biotechnology Co.,Ltd. Arată și sună bine, dar sunt de rahat. Continuați să căutați, există o mulțime de furnizori reali.
 

kokkewiet

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 28, 2023
Messages
15
Reaction score
9
Points
3
Wendy Dreamer și Vivian Rose, au comandat de 3 ori de la ei. Engleza lor nu este chiar atât de bună. Ambele la aceeași companie, livrare în străinătate în 10 zile
 

purple_rain

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Este mai bine / mai ușor să cumpărați de la un furnizor chinez pe web-ul clar sau aici prin sistemul escrow? Totuși, nu am experiență cu criptomonedele
 

Joyce-JH

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 25, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
De obicei, clienții aleg Cryptocurrency (Bitcoin, USDT, XMR) cu securitate și confidențialitate, Escrow, de asemenea, ok dacă este necesar.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Made in china are unele lucruri reale, pur și simplu nu aș folosi companii noi
 

AnnieGalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 19, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Deals
1
Sunteți bun la cumpărare, compania noastră s-au alăturat Made in China, oferă plata prin BTC, USDT, XMR, ETH, Wechat, Alipay, Transfer bancar etc, de asemenea, sprijin escrow aici.

Majoritatea produselor chimice pot fi expediate în termen de 24 de ore.
 

tablet press

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 3, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
China are cel mai prost serviciu de coustmer nu vă deranjați să cereți instrucțiuni detaliate cu privire la orice și ei vă vor spune că pot obține orice lucru prin coustmes frontieră pe partea lor, care este partea complicată ei pot obține, dar unde merge este un senario totaly diferite .. toate produsele chinezești obține un strat suplimentar de inspecție din cauza off tot rahatul ilegal pe care le vând .. heres o țară care este complet sub radar și că este INDIA și acolo, probabil, mai ieftin și ei vorbesc limba engleză și au serviciu de coustmer mare și ar putea fi mai ieftin am constatat că pot obține mai multe lucruri decât China DM mine dacă sunteți în căutarea pentru ceva în special ill uita în ea pentru tine
 
  • Wow
Reactions: vis

Profesor

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ne puteți ajuta cu un mediator în India?
Pentru a cumpăra și a trimite marfă de până la 20 kg.
 

tablet press

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 3, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Made in china compamy sucks ei vor vinde, dar nimic dincolo de faptul că la toate cea mai rea companie vreodată ei nu vă va ajuta după ce le plătiți la toate și ceea ce este nebun este am 1 agent pentru a reval private usa coustmers adresa și numărul de telefon, astfel încât acestea ar putea să mă ajute cu problemele mele jur tipul a spus suna pe acești tipi s-ar putea ajuta și mi-a spus ce au cumpărat serously..they dont care what happends after the fact acolo în China
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Adică, de ce ar trebui să le pese? Ei vând o substanță chimică care este probabil utilizată doar pentru a produce substanțe ilegale.

Este o piață gri/neagră, nimic mai mult, nimic mai puțin.

Vei cumpăra sau nu vei cumpăra. Asta e tot ce le pasă lor, sau oricui cu adevărat, pe o piață gri/neagră
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
446
Reaction score
681
Points
93
Nu toți furnizorii chinezi sunt răi, utilizați serviciul Escrow pentru a vă proteja achizițiile, astfel încât să vi se garanteze rambursarea sau primirea mărfii.

India este o opțiune bună, dar au foarte puține poziții și condiții de export mai dificile. Indienii sunt mai lenți și uneori fac greșeli mai grosolane atunci când trimit bunuri. Furnizorii chinezi au mai multă experiență pe piață.
 

tablet press

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 3, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
ture oferind doar experiența mea personală și remeber nu puteți trimite produse înapoi opsec și costul de transport maritim odată ce îl obțineți dvs. blocat cu ea fi catious
 
Top