Question Pietre de cristal din metilfenidat?

Thewizard-Bellymaster-420

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Hei, în întrebam dacă puteți cristaliza file Methylphenidate

Am o mulțime de Ritalin , dar vreau să-l cristalizeze pentru snorting

Dacă mă prindeți
Greetz Bellymaster
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
316
Reaction score
376
Points
63
nu sunt sigur despre cristalizare, dar cineva a dat instrucțiuni pentru extracție pe un post reddit ^^;

"Există vreo modalitate eficientă de a separa MPH-ul de umplutură într-o pastilă? Ideea mea ar fi să zdrobiți pastilele și să le gătiți într-un amestec de etanol și apă (vodcă), să filtrați lucrurile rămase care nu se dizolvă, apoi să gătiți amestecul până când etanolul este fiert și MPH se prăbușește din soluție, deoarece solubilitatea sa slabă în apă și apoi doar o filtrați și aveți o cantitate pură rezonabilă de MPH. "

"Da, asta sună ca o spălare standard cu etanol. Ar trebui să fie perfect în regulă pentru majoritatea utilizărilor, cu excepția IV. Pentru munca pe platformă, probabil că veți dori un filtru de laborator sub micron, și chiar și atunci nu este încă considerat recomandat, cu excepția cazului în care insomnia este o căutare personală.
De asemenea, everclear de 190 de grade se evaporă atât de repede încât procesul de gătire este inutil. Doar întindeți soluția pe o caserolă pentru a încuraja evaporarea."

de asemenea, ik acest lucru nu este ceea ce ai cerut, dar acest link poate fi util pentru utilizatorii IV!
 

Thewizard-Bellymaster-420

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Mulțumesc, Da, știu youre reddit post.

Dar nu pentru ceea ce caut.

Am încercat să o extrag cu metanol, etanol etc. etc. Cristalizarea simplă nu cristalizează MPH

Nu am încercat metoda acidului clorhidric gazos.

Dar de aceea am pus această întrebare.

Prima mână
Mulțumesc pentru informații
 

Thewizard-Bellymaster-420

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
MPH este legat de o sare sau de un sulfat IDK?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
316
Reaction score
376
Points
63
Afaik mph este utilizat sub formă de clorhidrat în pastile. și da, pseudoefedrina este disponibilă otc în America, dar trebuie să semnezi o foaie pentru ea cred. știu pe cineva care doar o fură din magazine, ceea ce este o idee mult mai bună atâta timp cât nu ești prins. nvm ești în Țările de Jos, deci asta nu este o opțiune, greșeala mea... nu am idee dacă un shake n bake ar funcționa cu mph. poate întrebați unul dintre experții din bara laterală?
 

Thewizard-Bellymaster-420

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Bună ziua, În America, comprimatele Cold cu ingredientul activ Pseudo Ephedrine sunt disponibile fără prescripție medicală.
Eu locuiesc în Olanda, aici această substanță este strict interzisă și nu o veți găsi în nici o cale.

Acum că compar efedrina și amfetamina, nu este o diferență uriașă.

Ceea ce este disponibil în Olanda pe bază de rețetă pentru pacienții cu ADHD este metilfenidatul (amfetamina Dex este, de asemenea, disponibilă cu rețetă sub supraveghere)

De exemplu, dacă vreau să folosesc metoda shake n bake, dar cu pastilele care sunt disponibile aici în Țările de Jos în loc de efedrină? Ar funcționa?

MPH are ab cetonă.

Vreau să trag exact B-Ketoamphetamine

Orice sugestii oricine?

Doar caut și întreb, nu o iau prea în serios, dar aș vrea să știu
Vă mulțumesc în avans
 

piloten

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Apr 29, 2023
Messages
4
Reaction score
9
Points
3
Bună ziua, am avut un prieten care a făcut cristale de metilfenidat așa cum ați vrut să faceți. El a spus că doar le-a păstrat în etanol sau metanol și apoi a obținut cristalele. Am folosit medicamente ADHD pentru o lungă perioadă de timp și am încercat ceea ce au spus, dar nu a funcționat. Am auzit că oamenii folosesc alcool izopropilic. Puteți încerca și asta.
 
Top